Voetbal
Home › Voorspellingen › Numancia – Oviedo
Copa del Rey · ronde 128 · 29 oktober 2026 · 18:00

Voorspelling Numancia – Oviedo: tip en odds – 29 oktober 2026

Numancia
VS
1Numancia3,90
XGelijkspel3,50
2Oviedo1,96

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 28-10-26, 18:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Numancia – Oviedo begint op 29 oktober 2026 · 18:00 in Nuevo Estadio Los Pajaritos (Soria). Volgens ons is Oviedo (47%) favoriet. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Numancia – Oviedo: tip en voorspelling
Uitslag
Oviedo wint
1,96
Doelpunten
Minder dan 2,5 doelpunten
1,66
47%kans op deze uitslag
57%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Oviedo (X2), kans 74%, odds tot 1,28.

Wed nu →

Numancia – Oviedo: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,903,501,96
Marktgemiddelde3,553,381,94
Laagste odds3,013,231,91
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,361,3468,2%
Meer dan 2,5 doelpunten2,202,1443,3%
Minder dan 2,5 doelpunten1,661,6456,7%
Meer dan 3,5 doelpunten4,003,9423,3%
Beide scoren – ja2,001,9547,5%
Beide scoren – nee1,781,7752,5%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 28-10-26, 18:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 9,8%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Numancia 1–1 Oviedo, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • H2H: 8 wedstrijden: Numancia 2W 3G 3V, doelpunten 10:10.
  • Afwezigen: Numancia 0, Oviedo 0.

Wie wint Numancia – Oviedo?

Numancia26%
Gelijkspel27%
Oviedo47%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Numancia – Oviedo: meer tips en wedmarkten

Minder dan 3,5 doelpunten76,7% · eerlijke odds 1,30 · beste 1,22
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Oviedo (X2)74,1% · eerlijke odds 1,35 · beste 1,28
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten68,2% · eerlijke odds 1,47 · beste 1,36
Waarschijnlijk
Minder dan 2,5 doelpunten56,7% · eerlijke odds 1,76 · beste 1,66
Mogelijk
Beide teams scoren – nee52,5% · eerlijke odds 1,91 · beste 1,78
Mogelijk
Beide teams scoren – ja47,5% · eerlijke odds 2,10 · beste 2,00
Outsider
Oviedo wint47,1% · eerlijke odds 2,12 · beste 1,96
Outsider
Meer dan 2,5 doelpunten43,3% · eerlijke odds 2,31 · beste 2,20
Outsider
Gelijkspel27,0% · eerlijke odds 3,71 · beste 3,50
Outsider
Numancia wint25,9% · eerlijke odds 3,86 · beste 3,90
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten23,3% · eerlijke odds 4,28 · beste 4,00
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,5%
0 : 112,5%
1 : 29,1%
0 : 29,1%
1 : 08,6%
0 : 08,6%

Numancia – Oviedo: afwezigen en blessures

Numancia

  • Geen gemelde afwezigen

Oviedo

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Numancia – Oviedo: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (8) boekte Numancia 2 zeges, waren er 3 gelijke spelen en boekte Oviedo 3 zeges; doelpunten 10:10.

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,5%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,66), met een geschatte kans van 57%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 48% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 43%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 8; Numancia 2 zeges, 3 gelijke spelen, Oviedo 3 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 2,5 doelpunten per wedstrijd.
  3. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 43%.
  4. Afwezigen: Numancia 0, Oviedo 0.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – nee

Alternatief: Beide teams scoren – nee (kans 52%, beste odds 1,78). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Numancia: geen. Afwezigen bij Oviedo: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Numancia – Oviedo: vergelijking van de clubs

NumanciaOviedo
50%Onderlinge duels50%
58%Doelpunten42%
54,0%Totaal46,0%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Numancia – Oviedo: onderlinge duels

Alle wedstrijden
2Numancia
3Gelijke spelen
3Oviedo
28-6-20 · Numancia 1–0 Oviedo
6-10-19 · Oviedo 1–1 Numancia
19-5-19 · Oviedo 1–0 Numancia
7-1-19 · Numancia 2–3 Oviedo
29-4-18 · Numancia 3–0 Oviedo
25-11-17 · Oviedo 3–1 Numancia

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt9,8%

Numancia – Oviedo: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Numancia – Oviedo?

Onze tip voor de uitslag: Oviedo wint (odds 1,96). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,66). De veiligere optie: Gelijkspel of Oviedo (X2).

Wie wint Numancia – Oviedo?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Numancia 26%, op een gelijkspel 27% en op een zege van Oviedo 47%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

29 oktober 2026 om 18:00, stadion: Nuevo Estadio Los Pajaritos, Soria.

Wie ontbreken er?

Numancia: geen. Oviedo: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 43% (odds 2,20) en op minder dan 2,5 doelpunten 57% (odds 1,66).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 48% (odds 2,00).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,5%), gevolgd door 0–1 (12,5%) en 1–2 (9,1%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Peña Sport – Huesca 29 oktPoblense – AD Ceuta FC 29 oktAtlético Baleares – Eldense 29 oktCoruxo – Zamora 29 oktSS Reyes – CD Coria 29 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.