Voetbal
Home › Clubs › Oviedo
Oviedo

Oviedo: programma, uitslagen, stand en cijfers

Spanje · opgericht in 1926 · Estadio Nuevo Carlos Tartiere

Oviedo: competities in 2026/27

Oviedo: komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:00Numancia–Oviedo
Copa del Rey · Onderlinge duels (H2H)ma 2 nov · 16:15OviedoTipLas PalmasSegunda División · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:15Cadiz–Oviedo
Segunda División
za 14 nov · 21:00Oviedo–Girona
Segunda División
zo 22 nov · 17:00Cordoba–Oviedo
Segunda División

Oviedo: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWWVW
24-10-26Almeria2–2OviedoSegunda División
18-10-26AD Ceuta FC1–2Oviedo
Segunda División
12-10-26Oviedo3–1Eibar
Segunda División
2-10-26Eldense4–1Oviedo
Segunda División
27-9-26Oviedo2–0Sporting Gijon
Segunda División
20-9-26Sabadell3–1Oviedo
Segunda División
13-9-26Valladolid0–3Oviedo
Segunda División
6-9-26Oviedo0–0Burgos
Segunda División

Oviedo: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:00Numancia–Oviedo
Copa del Rey
ma 2 nov · 16:15OviedoTipLas Palmas
Segunda División
za 7 nov · 16:15Cadiz–Oviedo
Segunda División
za 14 nov · 21:00Oviedo–Girona
Segunda División
zo 22 nov · 17:00Cordoba–Oviedo
Segunda División
zo 29 nov · 17:00Oviedo–Celta de Vigo II
Segunda División
zo 6 dec · 17:00FC Andorra–Oviedo
Segunda División
zo 13 dec · 17:00Oviedo–Real Sociedad II
Segunda División
zo 20 dec · 17:00Tenerife–Oviedo
Segunda División
zo 3 jan · 17:00Oviedo–Castellón
Segunda División
zo 10 jan · 17:00Mallorca–Oviedo
Segunda División
zo 17 jan · 17:00Oviedo–Almeria
Segunda División
zo 24 jan · 17:00Girona–Oviedo
Segunda División
zo 31 jan · 17:00Oviedo–Cadiz
Segunda División
zo 7 feb · 17:00Leganes–Oviedo
Segunda División
zo 14 feb · 17:00Oviedo–Sabadell
Segunda División
zo 21 feb · 17:00Eibar–Oviedo
Segunda División
zo 28 feb · 17:00Oviedo–Tenerife
Segunda División
zo 7 mrt · 17:00Celta de Vigo II–Oviedo
Segunda División
zo 14 mrt · 17:00Oviedo–Cordoba
Segunda División
zo 21 mrt · 17:00Las Palmas–Oviedo
Segunda División
zo 28 mrt · 17:00Oviedo–Valladolid
Segunda División
zo 4 apr · 17:00Burgos–Oviedo
Segunda División
zo 11 apr · 17:00Oviedo–Eldense
Segunda División
zo 18 apr · 17:00Granada CF–Oviedo
Segunda División
zo 25 apr · 17:00Sporting Gijon–Oviedo
Segunda División
zo 2 mei · 17:00Oviedo–Albacete
Segunda División
zo 9 mei · 17:00Real Sociedad II–Oviedo
Segunda División
zo 16 mei · 17:00Oviedo–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 23 mei · 17:00Oviedo–Mallorca
Segunda División
zo 30 mei · 17:00Castellón–Oviedo
Segunda División
zo 6 jun · 17:00Oviedo–FC Andorra
Segunda División
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Almeria2–2Oviedo
Segunda División
18-10-26AD Ceuta FC1–2Oviedo
Segunda División
12-10-26Oviedo3–1Eibar
Segunda División
2-10-26Eldense4–1Oviedo
Segunda División
27-9-26Oviedo2–0Sporting Gijon
Segunda División
20-9-26Sabadell3–1Oviedo
Segunda División
13-9-26Valladolid0–3Oviedo
Segunda División
6-9-26Oviedo0–0Burgos
Segunda División
29-8-26Albacete0–1Oviedo
Segunda División
22-8-26Oviedo0–1Leganes
Segunda División
15-8-26Oviedo0–0Granada CF
Segunda División

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Oviedo: positie in de stand – Segunda División

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
6Mallorca115-4-213:619GGWGV
7Sporting Gijon116-1-411:1319VWWWV
8Oviedo115-3-315:1218GWWVW
9Burgos105-2-313:1017WVVWW
10Sabadell114-5-211:917GVWGG

Oviedo: seizoensstatistieken (Segunda División)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen1,0 / 0,4
Uit: voor / tegen1,7 / 1,7
De nul gehouden5
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten35
Gele kaarten per wedstrijd3,2
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×) · 5-4-1 (1×) · 4-3-1-2 (1×)

Oviedo: spelersstatistieken (Segunda División)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Mikel GotiMID751311137007,22
Carlos DomínguezVER87204075507,21
Alberto ReinaMID107671041207,06
Pablo SáenzMID1174220136207,02
S. RodriguezVER107061063306,98
EstanisMID41191061106,93
Y. DidiMID117890073306,80
Chris RamosAAN42261062106,78
Enzo PerezMID103921263006,74
Juan CruzVER63540000006,73
Dani CalvoVER1090010103306,68
Dani VillahermosaMID116920041306,64
Jacobo GonzálezMID950310125106,63
V. MingoAAN926801156106,59
Nacho VidalVER72930050106,58
José Luis MoralesAAN31150042006,38
Aritz AldasoroMID73850110116,35
Carlos FernándezAAN1110000006,30
AisarMID83850032105,99
David CostasVER53680031105,97
David JiménezVER62940221305,77
A. IșfanAAN629701104205,67
D. MenendezMID2150021002,17

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Oviedo

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Oviedo

Aanwinsten

  • José Luis MoralesLevante · transfervrij3-10-26
  • Mikel GotiReal Sociedad · huur31-8-26
  • David JiménezReal Madrid · transfer30-8-26
  • Carlos DomínguezCelta Vigo · huur10-8-26
  • EstanisSampdoria · transfer2-8-26
  • Dani VillahermosaFC Andorra · transfer24-7-26
  • Carlos FernándezReal Sociedad · transfervrij24-7-26
  • Juan CruzOsasuna · transfervrij23-7-26

Vertrokken

  • Lucas AhijadoBuriram United · transfervrij4-10-26
  • L. AntanonVizela · transfer1-9-26
  • L. IlićIlic Luka · transfervrij30-8-26
  • D. ParaschivBnei Sakhnin · transfervrij19-8-26
  • E. ChukwumaVillarreal · huur16-8-26
  • D. ParaschivParaschiv Daniel · transfervrij11-8-26
  • H. HassanCeltic · transfer11-8-26
  • Álex CarderoCultural Leonesa · huur9-8-26

Oviedo: belangrijkste feiten

LandSpanje
Opgericht1926
StadionEstadio Nuevo Carlos Tartiere
Capaciteit30.500
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand8e · 18 punten

Oviedo: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Oviedo?

Oviedo speelt zijn thuiswedstrijden in Estadio Nuevo Carlos Tartiere (Oviedo), dat plaats biedt aan 30.500 toeschouwers.

Op welke plaats staat Oviedo in de stand?

Oviedo staat 8e in de competitie Segunda División met 18 punten uit 11 wedstrijden (5 zeges, 3 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Oviedo weer?

Volgende wedstrijd: Numancia – Oviedo, wo 28 okt · 20:00 (Copa del Rey).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Oviedo?

Laatste competitiewedstrijd: Almeria 2–2 Oviedo (24-10-26).

Wie is de topscorer van Oviedo?

De topscorer van de club in de competitie is Carlos Domínguez met 4 doelpunten.

Oviedo: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Oviedo (Spanje) in alle competities van dit seizoen (Segunda División, Copa del Rey): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Segunda División staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.