Voetbal
Home › Voorspellingen › Reddis – Barakaldo
Copa del Rey · ronde 128 · 4 november 2026 · 20:30

Voorspelling Reddis – Barakaldo: tip en odds – 4 november 2026

Reddis
VS
Barakaldo
1Reddis3,86
XGelijkspel3,60
2Barakaldo1,92

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 28-10-26, 18:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenAnalyseFAQ

Reddis – Barakaldo begint op 4 november 2026 · 20:30 in Estadi Municipal de Reus (Reus). Volgens ons is Barakaldo (48%) favoriet. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Reddis – Barakaldo: tip en voorspelling
Uitslag
Barakaldo wint
1,92
Doelpunten
Minder dan 2,5 doelpunten
1,69
48%kans op deze uitslag
56%kans op de doelpuntentip
0–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Barakaldo (X2), kans 76%, odds tot 1,25.

Wed nu →

Reddis – Barakaldo: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt3,863,601,92
Marktgemiddelde3,833,411,92
Laagste odds3,803,221,91
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,361,3468,8%
Meer dan 2,5 doelpunten2,162,1344,0%
Minder dan 2,5 doelpunten1,691,6756,0%
Meer dan 3,5 doelpunten4,003,7924,3%
Beide scoren – ja2,001,9447,9%
Beide scoren – nee1,811,7852,1%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 28-10-26, 18:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,7%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Reddis 0–1 Barakaldo, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Afwezigen: Reddis 0, Barakaldo 0.

Wie wint Reddis – Barakaldo?

Reddis24%
Gelijkspel27%
Barakaldo48%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Reddis – Barakaldo: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Barakaldo (X2)75,7% · eerlijke odds 1,32 · beste 1,25
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten75,7% · eerlijke odds 1,32 · beste 1,22
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten68,8% · eerlijke odds 1,45 · beste 1,36
Waarschijnlijk
Minder dan 2,5 doelpunten56,0% · eerlijke odds 1,78 · beste 1,69
Mogelijk
Beide teams scoren – nee52,1% · eerlijke odds 1,92 · beste 1,81
Mogelijk
Barakaldo wint48,5% · eerlijke odds 2,06 · beste 1,92
Outsider
Beide teams scoren – ja47,9% · eerlijke odds 2,09 · beste 2,00
Outsider
Meer dan 2,5 doelpunten44,0% · eerlijke odds 2,27 · beste 2,16
Outsider
Gelijkspel27,3% · eerlijke odds 3,67 · beste 3,60
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten24,3% · eerlijke odds 4,11 · beste 4,00
Outsider
Reddis wint24,3% · eerlijke odds 4,12 · beste 3,86
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

0 : 113,2%
1 : 112,5%
0 : 29,5%
0 : 09,1%
1 : 29,1%
1 : 08,6%

Reddis – Barakaldo: afwezigen en blessures

Reddis

  • Geen gemelde afwezigen

Barakaldo

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Reddis – Barakaldo: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

    Wat mogen we verwachten

    We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 0–1 (13,2%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

    Onze doelpuntentip: Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,69), met een geschatte kans van 56%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 48% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 44%.

    Belangrijkste punten van de voorspelling

    1. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 44%.
    2. Afwezigen: Reddis 0, Barakaldo 0.

    Alternatieve tip: Beide teams scoren – nee

    Alternatief: Beide teams scoren – nee (kans 52%, beste odds 1,81). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

    Afwezigen

    Afwezigen bij Reddis: geen. Afwezigen bij Barakaldo: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

    Winstcalculator

    Mogelijke uitbetaling0 €
    Nettowinst0 €
    Impliciete kans0%
    Marge van de markt7,7%

    Reddis – Barakaldo: veelgestelde vragen

    Wat is de tip voor Reddis – Barakaldo?

    Onze tip voor de uitslag: Barakaldo wint (odds 1,92). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 2,5 doelpunten (odds 1,69). De veiligere optie: Gelijkspel of Barakaldo (X2).

    Wie wint Reddis – Barakaldo?

    Volgens onze schatting is de kans op een zege van Reddis 24%, op een gelijkspel 27% en op een zege van Barakaldo 48%.

    Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

    4 november 2026 om 20:30, stadion: Estadi Municipal de Reus, Reus.

    Wie ontbreken er?

    Reddis: geen. Barakaldo: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

    Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

    Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 44% (odds 2,16) en op minder dan 2,5 doelpunten 56% (odds 1,69).

    Scoren beide teams?

    De kans dat beide teams scoren schatten we op 48% (odds 2,00).

    Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

    Het meest waarschijnlijk is 0–1 (13,2%), gevolgd door 1–1 (12,5%) en 0–2 (9,5%).

    Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

    We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

    Meer voorspellingen

    Numancia – Oviedo 29 oktPeña Sport – Huesca 29 oktPoblense – AD Ceuta FC 29 oktAtlético Baleares – Eldense 29 oktCoruxo – Zamora 29 okt

    18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.