Voetbal
Home › Voorspellingen › Sigma Olomouc – Slovan Liberec
Chance Liga · Speelronde 11 · 17 oktober 2026 · 18:00

Voorspelling Sigma Olomouc – Slovan Liberec: tip en odds – 17 oktober 2026

1Sigma Olomouc2,94
XGelijkspel3,74
2Slovan Liberec2,38

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 17-10-26, 14:01

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 1–0. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Sigma Olomouc tegen Slovan Liberec: 17 oktober 2026 · 18:00 in Andruv Stadion (Olomouc), scheidsrechter Dominik Stary. We verwachten een spannende wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Sigma Olomouc – Slovan Liberec: tip en voorspelling
Uitslag (gelijkopgaande wedstrijd)
Gelijkspel of Slovan Liberec (X2)
1,44
Doelpunten
Beide teams scoren
1,70
67%kans op deze uitslag
55%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 2 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Sigma Olomouc – Slovan Liberec: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt2,943,742,38
Marktgemiddelde2,793,432,33
Laagste odds2,703,302,27
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,281,2574,0%
Meer dan 2,5 doelpunten1,901,8650,3%
Minder dan 2,5 doelpunten1,941,8949,7%
Meer dan 3,5 doelpunten3,253,1829,1%
Beide scoren – ja1,701,6855,1%
Beide scoren – nee2,092,0644,9%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 17-10-26, 14:01). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 8,0%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Sigma Olomouc 1–1 Slovan Liberec, in totaal ongeveer 2 doelpunten.
  • Stand: Sigma Olomouc 4e (21 punten), Slovan Liberec 5e (20 punten).
  • Afwezigen: Sigma Olomouc 0, Slovan Liberec 0.

Wie wint Sigma Olomouc – Slovan Liberec?

Sigma Olomouc33%
Gelijkspel27%
Slovan Liberec40%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Sigma Olomouc – Slovan Liberec: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten74,0% · eerlijke odds 1,35 · beste 1,28
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten70,9% · eerlijke odds 1,41 · beste 1,34
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Slovan Liberec (X2)66,8% · eerlijke odds 1,50 · beste 1,44
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja55,1% · eerlijke odds 1,81 · beste 1,70
Mogelijk
Meer dan 2,5 doelpunten50,3% · eerlijke odds 1,99 · beste 1,90
Mogelijk
Minder dan 2,5 doelpunten49,7% · eerlijke odds 2,01 · beste 1,94
Outsider
Beide teams scoren – nee44,9% · eerlijke odds 2,23 · beste 2,09
Outsider
Slovan Liberec wint39,8% · eerlijke odds 2,51 · beste 2,38
Outsider
Sigma Olomouc wint33,2% · eerlijke odds 3,01 · beste 2,94
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten29,1% · eerlijke odds 3,44 · beste 3,25
Outsider
Gelijkspel27,0% · eerlijke odds 3,70 · beste 3,74
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,76 · Minder 1,95
kans op meer 52,7%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 112,4%
0 : 19,9%
1 : 08,8%
1 : 28,7%
2 : 17,7%
0 : 07,1%

Sigma Olomouc – Slovan Liberec: afwezigen en blessures

Sigma Olomouc

  • Geen gemelde afwezigen

Slovan Liberec

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Sigma Olomouc – Slovan Liberec: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Slavia Praha128-4-027:728
2Sparta Praha127-1-425:1322
3Mlada Boleslav126-3-319:1421
4Sigma Olomouc126-3-319:1521
5Slovan Liberec116-2-313:720
6FK Jablonec126-2-416:1320
7Zbrojovka Brno126-2-416:1620
8Teplice125-3-418:1718
9Plzen124-4-424:2116
10Bohemians 1905114-4-313:1316
11Hradec Králové124-3-511:1515
12Pardubice124-2-614:1714
13Baník Ostrava113-2-67:1811
14Artis112-3-611:209
15Slovácko121-4-711:237
16Zlin120-2-109:242

Laatste wedstrijden

Sigma Olomouc

24 oktGZlin 1–1 Sigma Olomouc
17 oktWSigma Olomouc 1–0 Slovan Liberec
11 oktGTeplice 1–1 Sigma Olomouc
20 sepVSigma Olomouc 0–3 Sparta Praha
13 sepWPlzen 2–3 Sigma Olomouc

Slovan Liberec

17 oktVSigma Olomouc 1–0 Slovan Liberec
11 oktVSlovan Liberec 0–2 Slovácko
19 sepGArtis 0–0 Slovan Liberec
12 sepWSlovan Liberec 3–0 Mlada Boleslav
6 sepWFK Jablonec 1–2 Slovan Liberec

Thuis en uit

Sigma Olomouc thuis5 wedstrijden: 3W 1G 1V, doelpunten 9:6
Slovan Liberec uit6 wedstrijden: 4W 1G 1V, doelpunten 7:3

Sigma Olomouc – Slovan Liberec: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Sigma Olomouc staat 4e met 21 punten uit 12 wedstrijden (6W 3G 3V), Slovan Liberec staat 5e met 20 punten (6W 2G 3V).

Wat mogen we verwachten

We verwachten een gelijkopgaande wedstrijd: onze geschatte score is 1–1, met in totaal naar verwachting ongeveer 2 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (12,4%). We verwachten een vrij gelijkopgaande strijd.

Onze doelpuntentip: Beide teams scoren (odds 1,70), met een geschatte kans van 55%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 55% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 50%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 50%.
  2. Afwezigen: Sigma Olomouc 0, Slovan Liberec 0.

Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 50%, beste odds 1,90). We verwachten in totaal ongeveer 2 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Sigma Olomouc: geen. Afwezigen bij Slovan Liberec: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt8,0%

Sigma Olomouc – Slovan Liberec: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Sigma Olomouc – Slovan Liberec?

Onze tip voor de uitslag: Gelijkspel of Slovan Liberec (X2) (odds 1,44). Voor het aantal doelpunten adviseren we Beide teams scoren (odds 1,70). De veiligere optie: Gelijkspel of Slovan Liberec (X2).

Wie wint Sigma Olomouc – Slovan Liberec?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Sigma Olomouc 33%, op een gelijkspel 27% en op een zege van Slovan Liberec 40%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

17 oktober 2026 om 18:00, stadion: Andruv Stadion, Olomouc. Scheidsrechter: Dominik Stary.

Wie ontbreken er?

Sigma Olomouc: geen. Slovan Liberec: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 50% (odds 1,90) en op minder dan 2,5 doelpunten 50% (odds 1,94).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 55% (odds 1,70).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (12,4%), gevolgd door 0–1 (9,9%) en 1–0 (8,8%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

FK Jablonec – Slavia Praha 31 oktSlovácko – Teplice 31 oktPardubice – Slovan Liberec 31 oktArtis – Zlin 31 oktSigma Olomouc – Zbrojovka Brno 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.