Voetbal
Home › Clubs › Sigma Olomouc
Sigma Olomouc

Sigma Olomouc: programma, uitslagen, stand en cijfers

Tsjechië · opgericht in 1919 · Andrův stadion

Sigma Olomouc: competities in 2026/27

Sigma Olomouc: komende wedstrijden

za 31 okt · 18:00Sigma Olomouc–Zbrojovka BrnoChance Liga · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 15:00Hradec Králové–Sigma Olomouc
Chance Liga
za 21 nov · 15:00Sigma Olomouc–Slavia Praha
Chance Liga
za 28 nov · 15:00Mlada Boleslav–Sigma Olomouc
Chance Liga · Onderlinge duels (H2H)
za 5 dec · 15:00Sigma Olomouc–Artis
Chance Liga · Onderlinge duels (H2H)

Sigma Olomouc: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWGVW
24-10-26Zlin1–1Sigma Olomouc
Chance Liga
17-10-26Sigma Olomouc1–0Slovan Liberec
Chance Liga
11-10-26Teplice1–1Sigma Olomouc
Chance Liga
20-9-26Sigma Olomouc0–3Sparta Praha
Chance Liga
13-9-26Plzen2–3Sigma Olomouc
Chance Liga
9-9-26Prostějov2–2Sigma Olomouc
Cup
5-9-26Sigma Olomouc3–0Bohemians 1905
Chance Liga
29-8-26Baník Ostrava1–0Sigma Olomouc
Chance Liga

Sigma Olomouc: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 18:00Sigma Olomouc–Zbrojovka Brno
Chance Liga
za 7 nov · 15:00Hradec Králové–Sigma Olomouc
Chance Liga
za 21 nov · 15:00Sigma Olomouc–Slavia Praha
Chance Liga
za 28 nov · 15:00Mlada Boleslav–Sigma Olomouc
Chance Liga
za 5 dec · 15:00Sigma Olomouc–Artis
Chance Liga
zo 13 dec · 13:00Sigma Olomouc–Slovácko
Chance Liga
za 30 jan · 15:00Pardubice–Sigma Olomouc
Chance Liga
za 6 feb · 15:00Sigma Olomouc–Baník Ostrava
Chance Liga
za 13 feb · 15:00Bohemians 1905–Sigma Olomouc
Chance Liga
za 20 feb · 15:00Sigma Olomouc–Plzen
Chance Liga
za 27 feb · 15:00Sparta Praha–Sigma Olomouc
Chance Liga
za 6 mrt · 15:00Sigma Olomouc–Teplice
Chance Liga
za 13 mrt · 15:00Slovan Liberec–Sigma Olomouc
Chance Liga
za 20 mrt · 15:00Sigma Olomouc–Zlin
Chance Liga
za 3 apr · 15:00Zbrojovka Brno–Sigma Olomouc
Chance Liga
za 10 apr · 15:00Sigma Olomouc–Hradec Králové
Chance Liga
za 17 apr · 15:00Slavia Praha–Sigma Olomouc
Chance Liga
za 24 apr · 15:00Sigma Olomouc–FK Jablonec
Chance Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Zlin1–1Sigma Olomouc
Chance Liga
17-10-26Sigma Olomouc1–0Slovan Liberec
Chance Liga
11-10-26Teplice1–1Sigma Olomouc
Chance Liga
20-9-26Sigma Olomouc0–3Sparta Praha
Chance Liga
13-9-26Plzen2–3Sigma Olomouc
Chance Liga
9-9-26Prostějov2–2Sigma Olomouc
Cup
5-9-26Sigma Olomouc3–0Bohemians 1905
Chance Liga
29-8-26Baník Ostrava1–0Sigma Olomouc
Chance Liga
23-8-26Sigma Olomouc3–1Pardubice
Chance Liga
15-8-26Slovácko1–2Sigma Olomouc
Chance Liga
9-8-26Artis1–2Sigma Olomouc
Chance Liga
2-8-26Sigma Olomouc2–2Mlada Boleslav
Chance Liga
26-7-26FK Jablonec2–1Sigma Olomouc
Chance Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Sigma Olomouc: positie in de stand – Chance Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Slavia Praha128-4-027:728GGWWW
2Mlada Boleslav126-3-319:1421GWVVW
3Sigma Olomouc126-3-319:1521GWGVW
4Slovan Liberec116-2-313:720VVGWW
5Zbrojovka Brno126-2-416:1620GWVVW

Sigma Olomouc: seizoensstatistieken (Chance Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,6
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen1,8 / 1,2
Uit: voor / tegen1,4 / 1,3
De nul gehouden2
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten16
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

3-4-3 (10×) · 3-4-2-1 (2×)

Sigma Olomouc: spelersstatistieken (Chance Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. SyllaVER1210620273317,05
D. JanošekMID1287613105006,99
M. BeranMID1210280193106,96
J. KrálVER21840000006,95
A. GhaliMID121041411511306,93
F. KrivakAAN62241122006,92
Léo BorgesMID540501101106,90
P. BaráthMID865231115106,89
L. LurvinkVER119442084116,82
M. MalýVER108770020006,82
V. SejkAAN1193233138106,81
D. TkáčMID1259121114006,80
M. SoldoAAN115321074106,70
M. MikulenkaAAN3210011006,70
M. HadašVER94081152006,60
Daniel BaratAAN1110000006,50
J. ŠípMID81070100106,30
J. FialaAAN1110000006,30
J. KlimentAAN5950000105,50
H. MikaelssonAAN4610010105,05
A. EkerothMID63470120004,83
J. DembeAAN3580000004,72
S. NoumbissieVER2660000003,30
J. SpáčilMID2690000003,17
T. HukVER1120000002,20

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Sigma Olomouc

Keepers

31P. BerkaLeeftijd19 jaar
31A. PavlešićNationaliteitAustraliëLeeftijd19 jaarLengte190 cmGewicht80 kg
91Jan KoutnýNationaliteitTsjechiëLeeftijd21 jaar
98M. HruškaNationaliteitSlowakijeLeeftijd31 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Sigma Olomouc

Aanwinsten

  • I. BrzyskiPogon Szczecin · transfer7-9-26
  • Léo BorgesPogon Szczecin · transfer5-9-26
  • A. EkerothHam-Kam · transfer5-8-26
  • D. BaratSlovácko · transfervrij1-8-26
  • M. SoldoDinamo Zagreb · transfer10-7-26
  • A. PavlesicRudes · transfer9-7-26
  • S. NoumbissieLille · huur30-6-26
  • H. MikaelssonViking · transfer30-6-26

Vertrokken

  • D. GrgićRužomberok · huur13-9-26
  • J. ElbelBaník Ostrava · transfervrij7-9-26
  • J. FialaSlovácko · huur7-9-26
  • M. MikulenkaSlovan Liberec · transfer7-9-26
  • Mohamed YasserBohemians 1905 · transfer31-8-26
  • M. CahelBaník Lehota p.Vtáčnikom · huur19-8-26
  • F. MatysArsenal Česká Lípa · transfervrij10-8-26
  • M. LeiblBaník Souš · transfer6-8-26

Sigma Olomouc: belangrijkste feiten

LandTsjechië
Opgericht1919
StadionAndrův stadion
Capaciteit12.566
Ondergrondnatuurgras
CompetitieChance Liga
Positie in de stand3e · 21 punten

Sigma Olomouc: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Sigma Olomouc?

Sigma Olomouc speelt zijn thuiswedstrijden in Andrův stadion (Olomouc), dat plaats biedt aan 12.566 toeschouwers.

Op welke plaats staat Sigma Olomouc in de stand?

Sigma Olomouc staat 3e in de competitie Chance Liga met 21 punten uit 12 wedstrijden (6 zeges, 3 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Sigma Olomouc weer?

Volgende wedstrijd: Sigma Olomouc – Zbrojovka Brno, za 31 okt · 18:00 (Chance Liga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Sigma Olomouc?

Laatste competitiewedstrijd: Zlin 1–1 Sigma Olomouc (24-10-26).

Wie is de topscorer van Sigma Olomouc?

De topscorer van de club in de competitie is A. Ghali met 4 doelpunten.

Sigma Olomouc: programma, stand en voorspellingen

Sigma Olomouc (Tsjechië) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Chance Liga, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Chance Liga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.