Voetbal
Home › Voorspellingen › Silkeborg – FC Nordsjaelland
Superliga · Speelronde 12 · 25 oktober 2026 · 14:00

Voorspelling Silkeborg – FC Nordsjaelland: tip en odds – 25 oktober 2026

1Silkeborg5,33
XGelijkspel4,70
2FC Nordsjaelland1,58

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 25-10-26, 12:53

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingH2HFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 1–1. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Silkeborg tegen FC Nordsjaelland: 25 oktober 2026 · 14:00 in JYSK Park (Silkeborg), scheidsrechter Jonas Hansen. FC Nordsjaelland (60%) begint als favoriet aan de wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Silkeborg – FC Nordsjaelland: tip en voorspelling
Uitslag
FC Nordsjaelland wint
1,58
Doelpunten
Meer dan 2,5 doelpunten
1,46
Combinatie
FC Nordsjaelland + meer dan 2,5 doelpunten
2,24
45% · eerlijke odds van de combinatie
60%kans op deze uitslag
66%kans op de doelpuntentip
1–2waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of FC Nordsjaelland (X2), kans 81%, odds tot 1,19.

Wed nu →

Silkeborg – FC Nordsjaelland: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt5,334,701,58
Marktgemiddelde5,044,451,55
Laagste odds4,804,001,50
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,141,1184,9%
Meer dan 2,5 doelpunten1,461,4166,5%
Minder dan 2,5 doelpunten2,902,8133,5%
Meer dan 3,5 doelpunten2,142,0645,8%
Beide scoren – ja1,571,4962,2%
Beide scoren – nee2,552,4637,8%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 25-10-26, 12:53). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 6,9%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Silkeborg 1–2 FC Nordsjaelland, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Silkeborg 9e (12 punten), FC Nordsjaelland 4e (20 punten).
  • Vorm in de competitie: Silkeborg 2W 5G 4V (15:19), FC Nordsjaelland 5W 4G 2V (17:13).
  • H2H: 29 wedstrijden: Silkeborg 6W 7G 16V, doelpunten 40:62.
  • Afwezigen: Silkeborg 4, FC Nordsjaelland 3.

Wie wint Silkeborg – FC Nordsjaelland?

Silkeborg19%
Gelijkspel21%
FC Nordsjaelland60%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Silkeborg – FC Nordsjaelland: meer tips en wedmarkten

Meer dan 1,5 doelpunten84,9% · eerlijke odds 1,18 · beste 1,14
Waarschijnlijk
Gelijkspel of FC Nordsjaelland (X2)81,4% · eerlijke odds 1,23 · beste 1,19
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten66,5% · eerlijke odds 1,50 · beste 1,46
Waarschijnlijk
Beide teams scoren – ja62,2% · eerlijke odds 1,61 · beste 1,57
Waarschijnlijk
FC Nordsjaelland wint60,4% · eerlijke odds 1,66 · beste 1,58
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten54,2% · eerlijke odds 1,84 · beste 1,80
Mogelijk
Meer dan 3,5 doelpunten45,8% · eerlijke odds 2,19 · beste 2,14
Outsider
Beide teams scoren – nee37,8% · eerlijke odds 2,65 · beste 2,55
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten33,5% · eerlijke odds 2,98 · beste 2,90
Outsider
Gelijkspel21,1% · eerlijke odds 4,75 · beste 4,70
Outsider
Silkeborg wint18,6% · eerlijke odds 5,39 · beste 5,33
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 9,5 corners
Meer 1,93 · Minder 1,82
kans op meer 48,5%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 29,7%
1 : 18,8%
0 : 28,1%
0 : 17,3%
1 : 37,1%
0 : 35,9%

Silkeborg – FC Nordsjaelland: afwezigen en blessures

Silkeborg

  • A. Buschenkelblessure · mist de wedstrijd
  • P. Rodinknieblessure · mist de wedstrijd
  • V. Westhrode kaart · mist de wedstrijd
  • M. Jonssonafwezig · twijfelachtig

FC Nordsjaelland

  • S. Alioknieblessure · mist de wedstrijd
  • A. Mohammedknieblessure · mist de wedstrijd
  • V. Nelssonblessure · twijfelachtig

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Silkeborg – FC Nordsjaelland: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1FC Midtjylland128-4-024:1328
2FC Copenhagen128-2-226:1226
3Viborg126-2-419:1220
4FC Nordsjaelland125-5-218:1420
5Brondby126-1-521:2019
6AC Horsens124-4-423:2016
7Odense123-5-411:1614
8Aarhus122-6-417:1912
9Silkeborg122-6-416:2012
10Randers FC123-2-712:1911
11Lyngby121-5-617:278
12Sonderjyske122-2-817:298

Laatste wedstrijden

Silkeborg

25 oktGSilkeborg 1–1 FC Nordsjaelland
18 oktVSonderjyske 4–0 Silkeborg
11 oktGSilkeborg 3–3 AC Horsens
18 sepWLyngby 0–4 Silkeborg
13 sepGSilkeborg 1–1 Viborg

FC Nordsjaelland

25 oktGSilkeborg 1–1 FC Nordsjaelland
22 oktGFC Nordsjaelland 2–2 CSKA Sofia
18 oktGLyngby 3–3 FC Nordsjaelland
15 oktGHeart Of Midlothian 1–1 FC Nordsjaelland
9 oktGFC Nordsjaelland 0–0 Odense

Thuis en uit

Silkeborg thuis6 wedstrijden: 1W 4G 1V, doelpunten 8:9
FC Nordsjaelland uit7 wedstrijden: 1W 4G 2V, doelpunten 11:13

Silkeborg – FC Nordsjaelland: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Silkeborg staat 9e met 12 punten uit 12 wedstrijden (2W 6G 4V), FC Nordsjaelland staat 4e met 20 punten (5W 5G 2V).
  2. Aanval en verdediging. Silkeborg maakt in de competitie gemiddeld 1,4 doelpunten per wedstrijd en krijgt er 1,7 tegen; FC Nordsjaelland maakt er 1,5 en krijgt er 1,2 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Silkeborg: 2W 5G 4V, doelpunten 15–19; FC Nordsjaelland: 5W 4G 2V, doelpunten 17–13.
  4. Onderlinge duels. In de onderlinge duels (29) boekte Silkeborg 6 zeges, waren er 7 gelijke spelen en boekte FC Nordsjaelland 16 zeges; doelpunten 40:62.

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat FC Nordsjaelland de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–2 (9,7%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,46), met een geschatte kans van 66%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 62% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 66%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. Onderlinge duels: 29; Silkeborg 6 zeges, 7 gelijke spelen, FC Nordsjaelland 16 zeges.
  2. In hun onderlinge duels vielen gemiddeld 3,5 doelpunten per wedstrijd.
  3. Doelpunten in de competitie: Silkeborg 15:19, FC Nordsjaelland 17:13.
  4. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 66%.
  5. Afwezigen: Silkeborg 4, FC Nordsjaelland 3.

Alternatieve tip: Beide teams scoren – ja

Alternatief: Beide teams scoren – ja (kans 62%, beste odds 1,57). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Silkeborg: A. Busch, P. Rodin, V. Westh, M. Jonsson. Afwezigen bij FC Nordsjaelland: S. Alio, A. Mohammed, V. Nelsson. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Silkeborg – FC Nordsjaelland: vergelijking van de clubs

SilkeborgFC Nordsjaelland
50%Vorm50%
56%Aanval44%
47%Verdediging53%
50%Onderlinge duels50%
47%Doelpunten53%
49,8%Totaal50,2%

De waarden zijn gebaseerd op de wedstrijden van dit seizoen tot nu toe, dus de steekproef is nog klein.

Vorm in de competitie

SilkeborgGVGWG
FC NordsjaellandGGGVW

Silkeborg – FC Nordsjaelland: onderlinge duels

Alle wedstrijden
6Silkeborg
7Gelijke spelen
16FC Nordsjaelland
25-10-26 · Silkeborg 1–1 FC Nordsjaelland
16-8-26 · FC Nordsjaelland 1–0 Silkeborg
7-12-25 · FC Nordsjaelland 5–0 Silkeborg
10-8-25 · Silkeborg 4–2 FC Nordsjaelland
20-10-24 · FC Nordsjaelland 1–1 Silkeborg
18-8-24 · Silkeborg 4–1 FC Nordsjaelland

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt6,9%

Silkeborg – FC Nordsjaelland: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Silkeborg – FC Nordsjaelland?

Onze tip voor de uitslag: FC Nordsjaelland wint (odds 1,58). Voor het aantal doelpunten adviseren we Meer dan 2,5 doelpunten (odds 1,46). De veiligere optie: Gelijkspel of FC Nordsjaelland (X2).

Wie wint Silkeborg – FC Nordsjaelland?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Silkeborg 19%, op een gelijkspel 21% en op een zege van FC Nordsjaelland 60%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

25 oktober 2026 om 14:00, stadion: JYSK Park, Silkeborg. Scheidsrechter: Jonas Hansen.

Wie ontbreken er?

Silkeborg: A. Busch, P. Rodin, V. Westh, M. Jonsson. FC Nordsjaelland: S. Alio, A. Mohammed, V. Nelsson. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 66% (odds 1,46) en op minder dan 2,5 doelpunten 34% (odds 2,90).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 62% (odds 1,57).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–2 (9,7%), gevolgd door 1–1 (8,8%) en 0–2 (8,1%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

Lyngby – Randers FC 30 oktOdense – Silkeborg 1 novViborg – AC Horsens 1 novFC Nordsjaelland – FC Midtjylland 1 novBrondby – Aarhus 1 nov

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.