Voetbal
Home › Clubs › Silkeborg
Silkeborg

Silkeborg: programma, uitslagen, stand en cijfers

Denemarken · opgericht in 1917 · JYSK park

Silkeborg: competities in 2026/27

Silkeborg: komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:00Silkeborg–FC Nordsjaelland
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 14:00Odense–Silkeborg
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 19:00Silkeborg–Lyngby
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 22 nov · 14:00AC Horsens–Silkeborg
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 29 nov · 18:00Silkeborg–Aarhus
Superliga · Onderlinge duels (H2H)

Silkeborg: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGWGG
18-10-26Sonderjyske4–0Silkeborg
Superliga
11-10-26Silkeborg3–3AC Horsens
Superliga
18-9-26Lyngby0–4Silkeborg
Superliga
13-9-26Silkeborg1–1Viborg
Superliga
5-9-26Aarhus2–2Silkeborg
Superliga
30-8-26Silkeborg1–1FC Midtjylland
Superliga
27-8-26Vejle3–0Silkeborg
Deense beker
24-8-26Brondby3–1Silkeborg
Superliga

Silkeborg: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:00Silkeborg–FC Nordsjaelland
Superliga
zo 1 nov · 14:00Odense–Silkeborg
Superliga
vr 6 nov · 19:00Silkeborg–Lyngby
Superliga
zo 22 nov · 14:00AC Horsens–Silkeborg
Superliga
zo 29 nov · 18:00Silkeborg–Aarhus
Superliga
zo 6 dec · 14:00FC Midtjylland–Silkeborg
Superliga
zo 21 feb · 18:00Silkeborg–Randers FC
Superliga
zo 28 feb · 18:00Viborg–Silkeborg
Superliga
zo 7 mrt · 18:00Silkeborg–Brondby
Superliga
zo 14 mrt · 18:00FC Copenhagen–Silkeborg
Superliga
zo 21 mrt · 18:00Silkeborg–Sonderjyske
Superliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26Sonderjyske4–0Silkeborg
Superliga
11-10-26Silkeborg3–3AC Horsens
Superliga
18-9-26Lyngby0–4Silkeborg
Superliga
13-9-26Silkeborg1–1Viborg
Superliga
5-9-26Aarhus2–2Silkeborg
Superliga
30-8-26Silkeborg1–1FC Midtjylland
Superliga
27-8-26Vejle3–0Silkeborg
Deense beker
24-8-26Brondby3–1Silkeborg
Superliga
16-8-26FC Nordsjaelland1–0Silkeborg
Superliga
10-8-26Silkeborg1–0Odense
Superliga
2-8-26Silkeborg1–3FC Copenhagen
Superliga
27-7-26Randers FC1–1Silkeborg
Superliga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Silkeborg: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • A. Buschenkelblessure
  • P. Rodinknieblessure
  • V. Westhrode kaart
  • M. Jonssonafwezig

Silkeborg: positie in de stand – Superliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
6AC Horsens113-4-418:1913GGGVW
7Odense113-4-410:1513WGGWV
8Silkeborg112-5-415:1911VGWGG
9Randers FC123-2-712:1911VGVVV
10Aarhus111-6-415:189GWGVG

Silkeborg: seizoensstatistieken (Superliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd1,7
Thuis: voor / tegen1,4 / 1,6
Uit: voor / tegen1,3 / 1,8
De nul gehouden2
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten13
Gele kaarten per wedstrijd1,2
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (11×)

Silkeborg: spelersstatistieken (Superliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
C. McCowattAAN54212274307,24
O. RossAAN11682611611007,05
M. LarsenMID119890140007,05
V. WesthMID118631384116,99
K. BogildAAN2130011006,90
A. MadsenVER119501052106,87
R. Al HajjAAN116791062006,84
R. ØstrømVER119950000106,83
L. RiisgaardAAN1174621125106,76
W. KirkMID1164611158006,56
Alexander Illum SimmelhackAAN4590011006,50
Y. BakizMID51290031006,48
J. GammelbyVER119760085106,41
M. de GevigneyVER51520000006,23
M. JonssonVER1180000006,20
K. KirkegaardMID3730010005,98
J. NielsenMID81270011005,11
S. BergerMID6890020005,05
A. PoulsenVER41690022004,97
M. HansenAAN51061031004,85
M. FreundlichMID31920031204,81
Pedro GanchasVER3350000003,76
M. ØxenbergMID16000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Silkeborg

Keepers

1A. AndrésenNationaliteitDenemarkenLeeftijd20 jaarLengte199 cmGewicht78 kg
16B. HolmNationaliteitDenemarkenLeeftijd20 jaar
30T. MikkelsenNationaliteitDenemarkenLeeftijd42 jaarLengte190 cmGewicht92 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Silkeborg

Aanwinsten

  • T. MikkelsenBrondby · transfervrij1-9-26
  • K. KirkegaardAC Horsens · transfer31-8-26
  • M. de GevigneyBarnsley · transfer17-8-26
  • L. RiisgaardAarhus Fremad · transfer14-7-26
  • O. BoesenStabaek · terug van verhuur29-6-26
  • O. RossAalborg · transfer1-2-26
  • M. JonssonLandskrona BoIS · transfervrij28-1-26
  • A. WikmanSirius · huur15-1-26

Vertrokken

  • Y. BakizRaja Casablanca · huur14-9-26
  • C. McCowattAarhus · transfer31-8-26
  • Alexander Illum SimmelhackIFK Goteborg · transfer30-8-26
  • S. StukerRanders FC · transfer28-8-26
  • N. LarsenVejle · transfervrij30-6-26
  • T. AdamsenRapid Vienna · transfervrij30-6-26
  • O. BoesenEsbjerg · transfer30-6-26
  • Christian RisomFC Fredericia · transfervrij30-6-26

Silkeborg: belangrijkste feiten

LandDenemarken
Opgericht1917
StadionJYSK park
Capaciteit10.000
Ondergrondkunstgras
CompetitieSuperliga
Positie in de stand8e · 11 punten

Silkeborg: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Silkeborg?

Silkeborg speelt zijn thuiswedstrijden in JYSK park (Silkeborg), dat plaats biedt aan 10.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat Silkeborg in de stand?

Silkeborg staat 8e in de competitie Superliga met 11 punten uit 11 wedstrijden (2 zeges, 5 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Silkeborg weer?

Volgende wedstrijd: Silkeborg – FC Nordsjaelland, zo 25 okt · 14:00 (Superliga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Silkeborg?

Laatste competitiewedstrijd: Sonderjyske 4–0 Silkeborg (18-10-26).

Wie is de topscorer van Silkeborg?

De topscorer van de club in de competitie is O. Ross met 6 doelpunten.

Silkeborg: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Silkeborg (Denemarken) in alle competities van dit seizoen (Superliga, Deense beker): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Superliga staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.