Voetbal
Home › Voorspellingen › Baník Ostrava – Sparta Praha
Chance Liga · Speelronde 11 · 18 oktober 2026 · 15:00

Voorspelling Baník Ostrava – Sparta Praha: tip en odds – 18 oktober 2026

1Baník Ostrava4,82
XGelijkspel4,37
2Sparta Praha1,65

Beste odds op de markt · Bijgewerkt 18-10-26, 12:00

BetoranjeWed bij Betoranje →
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseFAQ

Wedstrijd gespeeld: eindstand 0–0. De tip en analyse hieronder zijn zoals ze waren vóór de aftrap.

Baník Ostrava tegen Sparta Praha: 18 oktober 2026 · 15:00 in Městský stadion ve Vítkovicích (Ostrava), scheidsrechter Dalibor Cerny. Sparta Praha (57%) begint als favoriet aan de wedstrijd. Hier vind je onze tip, de kansen per uitslag, de afwezigen en de analyse.

Baník Ostrava – Sparta Praha: tip en voorspelling
Uitslag
Sparta Praha wint
1,65
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,52
Combinatie
Sparta Praha + meer dan 2,5 doelpunten
2,57
39% · eerlijke odds van de combinatie
57%kans op deze uitslag
62%kans op de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 3 doelpuntentotaal in de wedstrijd
Veiligere optie: Gelijkspel of Sparta Praha (X2), kans 80%, odds tot 1,20.

Wed nu →

Baník Ostrava – Sparta Praha: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Beste odds op de markt4,824,371,65
Marktgemiddelde4,594,061,63
Laagste odds4,403,901,62
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,181,1679,8%
Meer dan 2,5 doelpunten1,601,5859,2%
Minder dan 2,5 doelpunten2,382,2940,8%
Meer dan 3,5 doelpunten2,552,4238,1%
Beide scoren – ja1,621,5958,3%
Beide scoren – nee2,252,2241,7%

De odds vatten het aanbod van meerdere bookmakers samen (bijgewerkt: 18-10-26, 12:00). Ze zijn alleen indicatief en kunnen per aanbieder verschillen. Gemiddelde marge: 7,9%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Baník Ostrava 1–1 Sparta Praha, in totaal ongeveer 3 doelpunten.
  • Stand: Baník Ostrava 13e (11 punten), Sparta Praha 2e (22 punten).
  • Afwezigen: Baník Ostrava 0, Sparta Praha 0.

Wie wint Baník Ostrava – Sparta Praha?

Baník Ostrava20%
Gelijkspel23%
Sparta Praha57%

De schatting is gebaseerd op de odds van meerdere bookmakers, met de marge eruit gehaald. Het is geen garantie voor de uitslag.

Baník Ostrava – Sparta Praha: meer tips en wedmarkten

Gelijkspel of Sparta Praha (X2)79,8% · eerlijke odds 1,25 · beste 1,20
Waarschijnlijk
Meer dan 1,5 doelpunten79,8% · eerlijke odds 1,25 · beste 1,18
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten61,9% · eerlijke odds 1,62 · beste 1,52
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten59,2% · eerlijke odds 1,69 · beste 1,60
Mogelijk
Beide teams scoren – ja58,3% · eerlijke odds 1,72 · beste 1,62
Mogelijk
Sparta Praha wint56,9% · eerlijke odds 1,76 · beste 1,65
Mogelijk
Beide teams scoren – nee41,7% · eerlijke odds 2,40 · beste 2,25
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten40,8% · eerlijke odds 2,45 · beste 2,38
Outsider
Meer dan 3,5 doelpunten38,1% · eerlijke odds 2,62 · beste 2,55
Outsider
Gelijkspel22,8% · eerlijke odds 4,38 · beste 4,37
Outsider
Baník Ostrava wint20,2% · eerlijke odds 4,94 · beste 4,82
Outsider

Eerlijke odds = 1 / kans. Liggen de beste odds hoger dan de eerlijke odds, dan heeft de prijs meer waarde. Waarschijnlijk ≥ 60%, mogelijk 50–60%, outsider onder 50%.

Corners en kaarten

Cornerslijn 10,5 corners
Meer 1,95 · Minder 1,77
kans op meer 47,5%

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 110,2%
1 : 29,9%
0 : 19,2%
0 : 29,0%
1 : 36,4%
0 : 35,9%

Baník Ostrava – Sparta Praha: afwezigen en blessures

Baník Ostrava

  • Geen gemelde afwezigen

Sparta Praha

  • Geen gemelde afwezigen

De lijst kan tot de aftrap nog veranderen.

Baník Ostrava – Sparta Praha: stand en vorm van de clubs

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Slavia Praha128-4-027:728
2Sparta Praha127-1-425:1322
3Mlada Boleslav126-3-319:1421
4Sigma Olomouc126-3-319:1521
5Slovan Liberec116-2-313:720
6FK Jablonec126-2-416:1320
7Zbrojovka Brno126-2-416:1620
8Teplice125-3-418:1718
9Plzen124-4-424:2116
10Bohemians 1905114-4-313:1316
11Hradec Králové124-3-511:1515
12Pardubice124-2-614:1714
13Baník Ostrava113-2-67:1811
14Artis112-3-611:209
15Slovácko121-4-711:237
16Zlin120-2-109:242

Laatste wedstrijden

Baník Ostrava

18 oktGBaník Ostrava 0–0 Sparta Praha
10 oktVBohemians 1905 1–0 Baník Ostrava
19 sepGSlovácko 2–2 Baník Ostrava
13 sepVBaník Ostrava 1–2 Pardubice
9 sepVFK Jablonec 3–0 Baník Ostrava

Sparta Praha

25 oktWSparta Praha 5–1 Slovácko
22 oktVOlympiakos Piraeus 1–0 Sparta Praha
18 oktGBaník Ostrava 0–0 Sparta Praha
15 oktGSparta Praha 1–1 Lillestrom
11 oktWSparta Praha 2–0 Pardubice

Thuis en uit

Baník Ostrava thuis5 wedstrijden: 2W 1G 2V, doelpunten 3:6
Sparta Praha uit6 wedstrijden: 2W 1G 3V, doelpunten 9:7

Baník Ostrava – Sparta Praha: wedstrijdanalyse

Waarom deze tip

  1. Stand. Baník Ostrava staat 13e met 11 punten uit 11 wedstrijden (3W 2G 6V), Sparta Praha staat 2e met 22 punten (7W 1G 4V).

Wat mogen we verwachten

We verwachten dat Sparta Praha de overhand heeft: onze geschatte score is 1–2, met in totaal naar verwachting ongeveer 3 doelpunten. De meest waarschijnlijke uitslag is 1–1 (10,2%). We verwachten een open wedstrijd met doelpunten.

Onze doelpuntentip: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,52), met een geschatte kans van 62%. De kans dat beide teams scoren schatten we op 58% en de kans op meer dan 2,5 doelpunten op 59%.

Belangrijkste punten van de voorspelling

  1. We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten; de kans op meer dan 2,5 doelpunten is 59%.
  2. Afwezigen: Baník Ostrava 0, Sparta Praha 0.

Alternatieve tip: Meer dan 2,5 doelpunten

Alternatief: Meer dan 2,5 doelpunten (kans 59%, beste odds 1,60). We verwachten in totaal ongeveer 3 doelpunten, wat deze tip ondersteunt.

Afwezigen

Afwezigen bij Baník Ostrava: geen. Afwezigen bij Sparta Praha: geen. Controleer het teamnieuws vlak voor de aftrap nog eens.

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,9%

Baník Ostrava – Sparta Praha: veelgestelde vragen

Wat is de tip voor Baník Ostrava – Sparta Praha?

Onze tip voor de uitslag: Sparta Praha wint (odds 1,65). Voor het aantal doelpunten adviseren we Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,52). De veiligere optie: Gelijkspel of Sparta Praha (X2).

Wie wint Baník Ostrava – Sparta Praha?

Volgens onze schatting is de kans op een zege van Baník Ostrava 20%, op een gelijkspel 23% en op een zege van Sparta Praha 57%.

Wanneer en waar wordt de wedstrijd gespeeld?

18 oktober 2026 om 15:00, stadion: Městský stadion ve Vítkovicích, Ostrava. Scheidsrechter: Dalibor Cerny.

Wie ontbreken er?

Baník Ostrava: geen. Sparta Praha: geen. De lijst kan voor de wedstrijd nog veranderen.

Vallen er meer dan 2,5 doelpunten?

Volgens onze schatting is de kans op meer dan 2,5 doelpunten 59% (odds 1,60) en op minder dan 2,5 doelpunten 41% (odds 2,38).

Scoren beide teams?

De kans dat beide teams scoren schatten we op 58% (odds 1,62).

Wat is de meest waarschijnlijke exacte uitslag?

Het meest waarschijnlijk is 1–1 (10,2%), gevolgd door 1–2 (9,9%) en 0–1 (9,2%).

Hoe komen jullie voorspellingen tot stand?

We leiden de kansen af uit de odds van meerdere bookmakers: we halen de marge eruit en nemen het gemiddelde van de prijzen, waarna we de verwachte doelpunten en de meest waarschijnlijke scores berekenen met een Poisson-verdeling. De vorm van de clubs, de onderlinge duels en de afwezigen staan als context op de pagina. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst.

Meer voorspellingen

FK Jablonec – Slavia Praha 31 oktSlovácko – Teplice 31 oktPardubice – Slovan Liberec 31 oktArtis – Zlin 31 oktSigma Olomouc – Zbrojovka Brno 31 okt

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Onze voorspellingen zijn uitsluitend ter informatie en bieden geen garantie op winst. Speel verantwoord.