Voetbal
Home › Clubs › Sparta Praha
Sparta Praha

Sparta Praha: programma, uitslagen, stand en cijfers

Tsjechië · opgericht in 1893 · epet ARENA

Sparta Praha: competities in 2026/27

Sparta Praha: komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Sparta Praha–Slovácko
Chance Liga · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 18:30Sparta Praha–Baník Ostrava
Cup
zo 1 nov · 18:00Bohemians 1905–Sparta Praha
Chance Liga · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 18:45Sparta Praha–Bournemouth
Europa League
zo 8 nov · 18:00Plzen–Sparta Praha
Chance Liga

Sparta Praha: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWWWV
22-10-26Olympiakos Piraeus1–0Sparta Praha
Europa League
18-10-26Baník Ostrava0–0Sparta Praha
Chance Liga
15-10-26Sparta Praha1–1Lillestrom
Europa League
11-10-26Sparta Praha2–0Pardubice
Chance Liga
20-9-26Sigma Olomouc0–3Sparta Praha
Chance Liga
16-9-26Ararat-Armenia1–4Sparta Praha
Europa League
12-9-26Sparta Praha2–0FK Jablonec
Chance Liga
9-9-26Viktoria Žižkov0–5Sparta Praha
Cup

Sparta Praha: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Sparta Praha–Slovácko
Chance Liga
wo 28 okt · 18:30Sparta Praha–Baník Ostrava
Cup
zo 1 nov · 18:00Bohemians 1905–Sparta Praha
Chance Liga
do 5 nov · 18:45Sparta Praha–Bournemouth
Europa League
zo 8 nov · 18:00Plzen–Sparta Praha
Chance Liga
zo 22 nov · 18:00Sparta Praha–Slovan Liberec
Chance Liga
do 26 nov · 21:00Sparta Praha–AZ Alkmaar
Europa League
zo 29 nov · 18:00Zlin–Sparta Praha
Chance Liga
za 5 dec · 18:00Sparta Praha–Mlada Boleslav
Chance Liga
do 10 dec · 21:00Red Bull Salzburg–Sparta Praha
Europa League
ma 14 dec · 19:00Teplice–Sparta Praha
Chance Liga
do 21 jan · 21:00Crystal Palace–Sparta Praha
Europa League
do 28 jan · 21:00Sparta Praha–Rennes
Europa League
za 30 jan · 15:00Sparta Praha–Artis
Chance Liga
za 6 feb · 15:00Slavia Praha–Sparta Praha
Chance Liga
za 13 feb · 15:00Sparta Praha–Hradec Králové
Chance Liga
za 20 feb · 15:00FK Jablonec–Sparta Praha
Chance Liga
za 27 feb · 15:00Sparta Praha–Sigma Olomouc
Chance Liga
za 6 mrt · 15:00Pardubice–Sparta Praha
Chance Liga
za 13 mrt · 15:00Sparta Praha–Baník Ostrava
Chance Liga
za 20 mrt · 15:00Slovácko–Sparta Praha
Chance Liga
za 3 apr · 15:00Sparta Praha–Bohemians 1905
Chance Liga
za 10 apr · 15:00Sparta Praha–Plzen
Chance Liga
za 17 apr · 15:00Slovan Liberec–Sparta Praha
Chance Liga
za 24 apr · 15:00Sparta Praha–Zbrojovka Brno
Chance Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26Olympiakos Piraeus1–0Sparta Praha
Europa League
18-10-26Baník Ostrava0–0Sparta Praha
Chance Liga
15-10-26Sparta Praha1–1Lillestrom
Europa League
11-10-26Sparta Praha2–0Pardubice
Chance Liga
20-9-26Sigma Olomouc0–3Sparta Praha
Chance Liga
16-9-26Ararat-Armenia1–4Sparta Praha
Europa League
12-9-26Sparta Praha2–0FK Jablonec
Chance Liga
9-9-26Viktoria Žižkov0–5Sparta Praha
Cup
6-9-26Hradec Králové2–1Sparta Praha
Chance Liga
30-8-26Sparta Praha0–3Slavia Praha
Chance Liga
22-8-26Artis0–4Sparta Praha
Chance Liga
15-8-26Sparta Praha4–1Teplice
Chance Liga
11-8-26Lyon3–0Sparta Praha
Champions League
8-8-26Mlada Boleslav2–0Sparta Praha
Chance Liga
4-8-26Sparta Praha2–1Lyon
Champions League
31-7-26Sparta Praha3–1Zlin
Chance Liga
25-7-26Zbrojovka Brno3–1Sparta Praha
Chance Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Sparta Praha: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (22-10-26).

  • M. Andersenknieblessure
  • E. Cobbautliesblessure
  • J. Grimaldoniet in de selectie
  • A. Karabecenkelblessure
  • J. Mercadokuitblessure
  • O. Penxaknieblessure
  • M. Rynesenkelblessure
  • A. Sevinskyblessure
  • E. Uchennaliesblessure

Sparta Praha: positie in de stand – Chance Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
4Slovan Liberec116-2-313:720VVGWW
5Zbrojovka Brno126-2-416:1620GWVVW
6Sparta Praha116-1-420:1219GWWWV
7Teplice125-3-418:1718GVGWV
8FK Jablonec115-2-414:1217VWGVW

Sparta Praha: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
14Real Sociedad38:34
15Crystal Palace38:54
16Sparta Praha35:34
17Levski Sofia33:34
18Dinamo Zagreb33:44

Sparta Praha: seizoensstatistieken (Chance Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,8
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen2,2 / 1,0
Uit: voor / tegen1,5 / 1,2
De nul gehouden5
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten21
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (8×) · 4-3-3 (2×) · 4-1-4-1 (1×)

Sparta Praha: spelersstatistieken (Chance Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. SørensenVER21800011007,45
A. KarabecMID9743321610107,37
L. Mbe SohVER43530030007,36
T. GuddalVER981610101007,31
J. MercadoVER11890512214207,29
R. MacekMID97350121307,26
J. ZelenýVER95361151107,08
J. AlcócerMID963441106407,03
S. MannsverkMID2420000006,95
M. RynešVER85061142106,91
P. VydraMID41610121006,89
E. SinghatehMID72451083106,86
M. JurásekMID820000105006,83
G. KuolMID31210011006,83
H. SochurekMID105390041006,72
J. Braut BrunesAAN1074112218006,69
M. SuchomelVER96090151306,64
P. KadeřábekVER53080020106,59
K. HoeverVER42350043206,57
D. HollýMID3810010206,40
J. KuchtaAAN1660011006,20
L. HaraslínMID21450052006,10
Santiago EnemeMID72580040006,03
A. ŠevínskýVER53110022005,65
M. VojtaAAN71810030005,62
A. IrvingMID64062153005,50
V. VitályosVER190000002,30

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Sparta Praha

Keepers

1L. FrancLeeftijd16 jaar
44J. SurovčíkNationaliteitSlowakijeLeeftijd23 jaar
47K. HegyiNationaliteitHongarijeLeeftijd23 jaarLengte196 cm
66S. ZajacLeeftijd17 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Sparta Praha

Aanwinsten

  • L. Mbe SohSt. Truiden · transfer24-8-26
  • K. HoeverWolves · transfer24-8-26
  • M. JurásekNorwich · huur13-8-26
  • R. MacekMlada Boleslav · transfer30-7-26
  • J. Braut BrunesRaków Częstochowa · transfer24-7-26
  • J. AlcócerKVC Westerlo · transfer3-7-26
  • S. MannsverkAjax · transfer30-6-26
  • V. VitalyosMTK Budapest · transfer30-6-26

Vertrokken

  • D. HollýFK Jablonec · huur31-8-26
  • V. BirmančevićFerencvarosi TC · transfer27-8-26
  • G. KuolFK Jablonec · huur27-8-26
  • A. SørensenFC Copenhagen · transfer21-8-26
  • I. TuciOlimpija Ljubljana · transfer16-8-26
  • L. HaraslínAl-Fateh · transfer11-8-26
  • R. MokrovicsVysočina Jihlava · huur11-8-26
  • P. VindahlSampdoria · huur10-8-26

Sparta Praha: belangrijkste feiten

LandTsjechië
Opgericht1893
Stadionepet ARENA
Capaciteit20.854
Ondergrondnatuurgras
CompetitieChance Liga
Positie in de stand6e · 19 punten

Sparta Praha: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Sparta Praha?

Sparta Praha speelt zijn thuiswedstrijden in epet ARENA (Praha), dat plaats biedt aan 20.854 toeschouwers.

Op welke plaats staat Sparta Praha in de stand?

Sparta Praha staat 6e in de competitie Chance Liga met 19 punten uit 11 wedstrijden (6 zeges, 1 gelijkspel, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Sparta Praha weer?

Volgende wedstrijd: Sparta Praha – Slovácko, zo 25 okt · 15:00 (Chance Liga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Sparta Praha?

Laatste competitiewedstrijd: Baník Ostrava 0–0 Sparta Praha (18-10-26).

Wie is de topscorer van Sparta Praha?

De topscorer van de club in de competitie is J. Mercado met 7 doelpunten.

Sparta Praha: programma, stand en voorspellingen

Sparta Praha (Tsjechië) speelt dit seizoen in deze competities: Chance Liga, Champions League, Europa League, Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Chance Liga staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.