Voetbal
Home › Clubs › Baník Ostrava
Baník Ostrava

Baník Ostrava: programma, uitslagen, stand en cijfers

Tsjechië · opgericht in 1922 · Městský stadion - Vítkovice Aréna

Baník Ostrava: competities in 2026/27

Chance Liga13e plaats, 11 puntenVolgende: Plzen · zo 1 nov · 15:00
Cupachtste finaleVolgende: Sparta Praha · wo 28 okt · 18:30

Baník Ostrava: komende wedstrijden

wo 28 okt · 18:30Sparta Praha–Baník Ostrava
Cup
zo 1 nov · 15:00Baník Ostrava–Plzen
Chance Liga · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:00Zbrojovka Brno–Baník Ostrava
Chance Liga
za 21 nov · 15:00Baník Ostrava–Teplice
Chance Liga
zo 29 nov · 13:00Slavia Praha–Baník Ostrava
Chance Liga · Onderlinge duels (H2H)

Baník Ostrava: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVGVV
18-10-26Baník Ostrava0–0Sparta Praha
Chance Liga
10-10-26Bohemians 19051–0Baník Ostrava
Chance Liga
23-9-26Kladno1–2Baník Ostrava
Cup
19-9-26Slovácko2–2Baník Ostrava
Chance Liga
13-9-26Baník Ostrava1–2Pardubice
Chance Liga
9-9-26FK Jablonec3–0Baník Ostrava
Chance Liga
6-9-26Mlada Boleslav4–0Baník Ostrava
Chance Liga
29-8-26Baník Ostrava1–0Sigma Olomouc
Chance Liga

Baník Ostrava: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 24 okt · 15:00Slovan Liberec–Baník Ostrava
Chance Liga
wo 28 okt · 18:30Sparta Praha–Baník Ostrava
Cup
zo 1 nov · 15:00Baník Ostrava–Plzen
Chance Liga
za 7 nov · 18:00Zbrojovka Brno–Baník Ostrava
Chance Liga
za 21 nov · 15:00Baník Ostrava–Teplice
Chance Liga
zo 29 nov · 13:00Slavia Praha–Baník Ostrava
Chance Liga
zo 6 dec · 18:00Baník Ostrava–Hradec Králové
Chance Liga
za 12 dec · 15:00Artis–Baník Ostrava
Chance Liga
za 30 jan · 15:00Baník Ostrava–FK Jablonec
Chance Liga
za 6 feb · 15:00Sigma Olomouc–Baník Ostrava
Chance Liga
za 13 feb · 15:00Baník Ostrava–Mlada Boleslav
Chance Liga
za 20 feb · 15:00Pardubice–Baník Ostrava
Chance Liga
za 27 feb · 15:00Baník Ostrava–Slovácko
Chance Liga
za 6 mrt · 15:00Baník Ostrava–Bohemians 1905
Chance Liga
za 13 mrt · 15:00Sparta Praha–Baník Ostrava
Chance Liga
za 20 mrt · 15:00Baník Ostrava–Slovan Liberec
Chance Liga
za 3 apr · 15:00Plzen–Baník Ostrava
Chance Liga
za 10 apr · 15:00Baník Ostrava–Zbrojovka Brno
Chance Liga
za 17 apr · 15:00Teplice–Baník Ostrava
Chance Liga
za 24 apr · 15:00Baník Ostrava–Zlin
Chance Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26Baník Ostrava0–0Sparta Praha
Chance Liga
10-10-26Bohemians 19051–0Baník Ostrava
Chance Liga
23-9-26Kladno1–2Baník Ostrava
Cup
19-9-26Slovácko2–2Baník Ostrava
Chance Liga
13-9-26Baník Ostrava1–2Pardubice
Chance Liga
9-9-26FK Jablonec3–0Baník Ostrava
Chance Liga
6-9-26Mlada Boleslav4–0Baník Ostrava
Chance Liga
29-8-26Baník Ostrava1–0Sigma Olomouc
Chance Liga
26-8-26Sparta Brno0–9Baník Ostrava
Cup
16-8-26Baník Ostrava1–0Artis
Chance Liga
9-8-26Hradec Králové2–1Baník Ostrava
Chance Liga
1-8-26Baník Ostrava0–4Slavia Praha
Chance Liga
25-7-26Zlin0–1Baník Ostrava
Chance Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Baník Ostrava: positie in de stand – Chance Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
11Hradec Králové114-3-410:1315GVVWG
12Pardubice113-2-612:1611WVWWG
13Baník Ostrava113-2-67:1811GVGVV
14Artis112-3-611:209GWGVV
15Slovácko111-4-610:187VWGVG

Baník Ostrava: seizoensstatistieken (Chance Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd0,6
Doelpunten tegen per wedstrijd1,6
Thuis: voor / tegen0,6 / 1,2
Uit: voor / tegen0,7 / 2,0
De nul gehouden4
Niet gescoord5

Kaarten

Gele kaarten17
Gele kaarten per wedstrijd1,5
Rode kaarten3

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (5×) · 3-5-1-1 (2×) · 3-5-2 (2×)

Baník Ostrava: spelersstatistieken (Chance Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. FrydrychVER63331021107,17
J. MíčekVER107881064206,83
A. BeweneMID118990052006,77
M. DyachukVER52430010206,76
M. KohútMID52321084006,75
A. TraoréMID106420021006,70
V. SinyavskiyMID54070030016,66
R. NoghaMID119340120306,66
V. JurečkaAAN105471095006,65
Artúr MusákMID93440152006,64
J. BoulaMID86450142206,60
D. GilbertMID1147800135006,59
A. GningAAN53000041006,58
F. KubalaAAN948801101206,53
M. KmeťVER5850010106,52
V. SkrkonAAN1164910175006,50
Rhodri SmithVER3750010006,48
D. PlankaMID63520052006,36
D. HolzerMID94100041006,00
M. ChalušVER52891011115,52
F. ŠanclMID3881011005,03

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Baník Ostrava

Keepers

1V. BudinskýNationaliteitSlowakijeLeeftijd32 jaarLengte187 cmGewicht81 kg
23M. JedličkaNationaliteitTsjechiëLeeftijd27 jaarLengte186 cm
30M. BabkaNationaliteitTsjechiëLeeftijd23 jaar
60M. HrubýLeeftijd21 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Baník Ostrava

Aanwinsten

  • S. PetrutaZlin · transfer7-9-26
  • J. ElbelSigma Olomouc · transfervrij7-9-26
  • Rhodri SmithBSC Young Boys · huur7-9-26
  • A. TraoréKarviná · transfervrij22-7-26
  • A. FialaAS Trencin · huur22-7-26
  • Y. SkybaKarviná · transfer13-7-26
  • D. GilbertDukla Praha · transfer11-7-26
  • M. DyachukDynamo Kyiv · huur9-7-26

Vertrokken

  • C. FrýdekGarudayaksa · transfervrij16-9-26
  • S. PetrutaZlin · huur8-9-26
  • D. OwusuOpava · huur7-9-26
  • D. BuchtaRadnicki 1923 · transfer26-8-26
  • M. HavranMlada Boleslav · huur25-8-26
  • K. PojeznýArtis · huur24-8-26
  • C. FrýdekFrydek Christian · transfervrij24-8-26
  • S. GrygarMlada Boleslav · huur19-8-26

Baník Ostrava: belangrijkste feiten

LandTsjechië
Opgericht1922
StadionMěstský stadion - Vítkovice Aréna
Capaciteit15.275
Ondergrondnatuurgras
CompetitieChance Liga
Positie in de stand13e · 11 punten

Baník Ostrava: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Baník Ostrava?

Baník Ostrava speelt zijn thuiswedstrijden in Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava), dat plaats biedt aan 15.275 toeschouwers.

Op welke plaats staat Baník Ostrava in de stand?

Baník Ostrava staat 13e in de competitie Chance Liga met 11 punten uit 11 wedstrijden (3 zeges, 2 gelijke spelen, 6 nederlagen).

Wanneer speelt Baník Ostrava weer?

Volgende wedstrijd: Sparta Praha – Baník Ostrava, wo 28 okt · 18:30 (Cup).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Baník Ostrava?

Laatste competitiewedstrijd: Baník Ostrava 0–0 Sparta Praha (18-10-26).

Wie is de topscorer van Baník Ostrava?

De topscorer van de club in de competitie is M. Frydrych met 1 doelpunt.

Baník Ostrava: programma, stand en voorspellingen

Baník Ostrava (Tsjechië) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Chance Liga, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Chance Liga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.