Voetbal
Home › Clubs › ADO Den Haag
ADO Den Haag

ADO Den Haag: programma, uitslagen, stand en cijfers

Nederland · opgericht in 1905 · WerkTalent Stadion

ADO Den Haag: competities in 2026/27

Eredivisie17e plaats, 6 puntenVolgende: PEC Zwolle · zo 1 nov · 12:15
KNVB Bekerronde 64Volgende: Excelsior '31 · di 27 okt · 18:45

ADO Den Haag: komende wedstrijden

di 27 okt · 18:45Excelsior '31–ADO Den Haag
KNVB Bekerzo 1 nov · 12:15PEC Zwolle–ADO Den HaagEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:45ADO Den Haag–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 22 nov · 14:30Ajax–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 29 nov · 12:15ADO Den Haag–Utrecht
Eredivisie

ADO Den Haag: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWGGV
24-10-26ADO Den Haag2–3Heerenveen
Eredivisie
17-10-26ADO Den Haag2–1PSV Eindhoven
Eredivisie
11-10-26Telstar2–2ADO Den Haag
Eredivisie
19-9-26ADO Den Haag1–1Cambuur
Eredivisie
12-9-26Twente2–0ADO Den Haag
Eredivisie
6-9-26ADO Den Haag2–3Fortuna Sittard
Eredivisie
30-8-26Feyenoord2–2ADO Den Haag
Eredivisie
23-8-26GO Ahead Eagles3–1ADO Den Haag
Eredivisie

ADO Den Haag: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 18:45Excelsior '31–ADO Den Haag
KNVB Beker
zo 1 nov · 12:15PEC Zwolle–ADO Den Haag
Eredivisie
za 7 nov · 18:45ADO Den Haag–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 22 nov · 14:30Ajax–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 29 nov · 12:15ADO Den Haag–Utrecht
Eredivisie
zo 6 dec · 16:45ADO Den Haag–Excelsior
Eredivisie
zo 13 dec · 14:30Willem II–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 20 dec · 12:15NEC Nijmegen–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 10 jan · 14:30ADO Den Haag–Telstar
Eredivisie
za 16 jan · 20:00ADO Den Haag–PEC Zwolle
Eredivisie
za 23 jan · 21:00PSV Eindhoven–ADO Den Haag
Eredivisie
za 30 jan · 18:45ADO Den Haag–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Fortuna Sittard–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00Utrecht–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00ADO Den Haag–Twente
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00ADO Den Haag–Ajax
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Cambuur–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00ADO Den Haag–Willem II
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Sparta Rotterdam–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00ADO Den Haag–Feyenoord
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00Heerenveen–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00Groningen–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00ADO Den Haag–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30Excelsior–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30ADO Den Haag–AZ Alkmaar
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26ADO Den Haag2–3Heerenveen
Eredivisie
17-10-26ADO Den Haag2–1PSV Eindhoven
Eredivisie
11-10-26Telstar2–2ADO Den Haag
Eredivisie
19-9-26ADO Den Haag1–1Cambuur
Eredivisie
12-9-26Twente2–0ADO Den Haag
Eredivisie
6-9-26ADO Den Haag2–3Fortuna Sittard
Eredivisie
30-8-26Feyenoord2–2ADO Den Haag
Eredivisie
23-8-26GO Ahead Eagles3–1ADO Den Haag
Eredivisie
16-8-26ADO Den Haag1–4Groningen
Eredivisie
8-8-26AZ Alkmaar2–0ADO Den Haag
Eredivisie

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

ADO Den Haag: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • D. Baranybovenbeenblessure
  • L. Reischlliesblessure

ADO Den Haag: positie in de stand – Eredivisie

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
15PEC Zwolle102-2-611:238GWVVV
16Telstar101-3-612:216VVGVG
17ADO Den Haag101-3-613:236VWGGV
18Willem II100-2-810:322VVVVV

ADO Den Haag: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd2,3
Thuis: voor / tegen1,6 / 2,4
Uit: voor / tegen1,0 / 2,2
De nul gehouden0
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten17
Gele kaarten per wedstrijd1,7
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (7×) · 4-2-3-1 (2×) · 5-3-2 (1×)

ADO Den Haag: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. KiloMID109001165207,17
E. RottierAAN1079424105206,97
D. van MieghemMID104870093006,67
Y. EduardoAAN1075532145106,64
P. MulderVER108830081206,64
D. BárányAAN3631011006,62
M. ŠínMID52600042006,52
J. HawkinsMID94510071106,45
M. WaemVER96190041106,44
O. RaterinkVER84930010106,41
M. HokkeVER96520142016,34
S. SyllaVER105271021306,29
J. BalAAN82941063005,79
J. ŽambůrekMID52180041005,31
N. ThomasAAN62933184105,29
J. Jensen-AbbewVER64450020005,18
Illaijh de RuijterVER51980030004,50
L. ReischlAAN2570000004,30
Finn de BruinMID41760150103,76
L. WilhelmVER3650000003,36
M. JiménezMID31540010103,23
C. PeupionAAN1230000003,19

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie ADO Den Haag

Keepers

1K. NikiémaNationaliteitBurkina FasoLeeftijd22 jaarLengte188 cmGewicht78 kg
12Sem EekhoutLeeftijd19 jaar
20Richard VogtNationaliteitLiechtensteinLeeftijd34 jaar
23N. ThiedeNationaliteitDuitslandLeeftijd26 jaarLengte186 cmGewicht81 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers ADO Den Haag

Aanwinsten

  • Álex PozoAlmeria · transfervrij15-9-26
  • M. ŠínAZ Alkmaar · huur30-8-26
  • J. Jensen-AbbewAarhus · transfer25-8-26
  • O. RaterinkCagliari · huur11-8-26
  • Y. Eduardo1899 Hoffenheim · huur20-7-26
  • N. ThiedeVfL Bochum · transfer14-7-26
  • D. BárányDebreceni VSC · transfer14-7-26
  • J. ŽambůrekHeracles · transfer13-7-26

Vertrokken

  • Lorenzo MaaslandIF Karlstad · transfervrij29-8-26
  • D. TomasAIK Stockholm · transfervrij31-7-26
  • A. LejolyAS Eupen · transfervrij16-7-26
  • J. VlakCastellón · transfer7-7-26
  • S. van der SlootFortuna Düsseldorf · transfervrij30-6-26
  • T. HämäläinenKuPS · transfervrij30-6-26
  • D. TomasTomas Diogo · transfervrij29-6-26
  • C. BosveldStaphorst · transfervrij29-6-26

ADO Den Haag: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1905
StadionWerkTalent Stadion
Capaciteit15.000
Ondergrondkunstgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand17e · 6 punten

ADO Den Haag: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt ADO Den Haag?

ADO Den Haag speelt zijn thuiswedstrijden in WerkTalent Stadion (La Haye), dat plaats biedt aan 15.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat ADO Den Haag in de stand?

ADO Den Haag staat 17e in de competitie Eredivisie met 6 punten uit 10 wedstrijden (1 zege, 3 gelijke spelen, 6 nederlagen).

Wanneer speelt ADO Den Haag weer?

Volgende wedstrijd: Excelsior '31 – ADO Den Haag, di 27 okt · 18:45 (KNVB Beker).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van ADO Den Haag?

Laatste competitiewedstrijd: ADO Den Haag 2–3 Heerenveen (24-10-26).

Wie is de topscorer van ADO Den Haag?

De topscorer van de club in de competitie is Y. Eduardo met 3 doelpunten.

ADO Den Haag: programma, stand en voorspellingen

ADO Den Haag (Nederland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Eredivisie, KNVB Beker), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.