Voetbal
Home › Clubs › PEC Zwolle
PEC Zwolle

PEC Zwolle: programma, uitslagen, stand en cijfers

Nederland · opgericht in 1910 · MAC³PARK Stadion

PEC Zwolle: competities in 2026/27

Eredivisie15e plaats, 8 puntenVolgende: ADO Den Haag · zo 1 nov · 12:15
KNVB Bekerronde 64Volgende: FC OSS · wo 28 okt · 20:00

PEC Zwolle: komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:00PEC Zwolle–FC OSS
KNVB Bekerzo 1 nov · 12:15PEC Zwolle–ADO Den HaagEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:00Willem II–PEC Zwolle
Eredivisie
za 21 nov · 21:00Telstar–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 29 nov · 16:45PEC Zwolle–AZ Alkmaar
Eredivisie

PEC Zwolle: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWVVV
24-10-26Utrecht1–1PEC Zwolle
Eredivisie
18-10-26PEC Zwolle4–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
11-10-26PEC Zwolle0–1Cambuur
Eredivisie
18-9-26Groningen3–0PEC Zwolle
Eredivisie
13-9-26PEC Zwolle0–7Feyenoord
Eredivisie
4-9-26Sparta Rotterdam2–2PEC Zwolle
Eredivisie
29-8-26PEC Zwolle1–3NEC Nijmegen
Eredivisie
22-8-26Heerenveen0–2PEC Zwolle
Eredivisie

PEC Zwolle: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:00PEC Zwolle–FC OSS
KNVB Beker
zo 1 nov · 12:15PEC Zwolle–ADO Den Haag
Eredivisie
vr 6 nov · 20:00Willem II–PEC Zwolle
Eredivisie
za 21 nov · 21:00Telstar–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 29 nov · 16:45PEC Zwolle–AZ Alkmaar
Eredivisie
za 5 dec · 21:00Fortuna Sittard–PEC Zwolle
Eredivisie
za 12 dec · 21:00PEC Zwolle–Excelsior
Eredivisie
zo 20 dec · 20:00PSV Eindhoven–PEC Zwolle
Eredivisie
za 9 jan · 18:45PEC Zwolle–Utrecht
Eredivisie
za 16 jan · 20:00ADO Den Haag–PEC Zwolle
Eredivisie
za 23 jan · 18:45Feyenoord–PEC Zwolle
Eredivisie
za 30 jan · 21:00PEC Zwolle–Fortuna Sittard
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00GO Ahead Eagles–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00PEC Zwolle–Groningen
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Cambuur–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00PEC Zwolle–Willem II
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Ajax–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00PEC Zwolle–Heerenveen
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Excelsior–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00PEC Zwolle–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00PEC Zwolle–Telstar
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00NEC Nijmegen–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00PEC Zwolle–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30AZ Alkmaar–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30PEC Zwolle–Twente
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Utrecht1–1PEC Zwolle
Eredivisie
18-10-26PEC Zwolle4–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
11-10-26PEC Zwolle0–1Cambuur
Eredivisie
18-9-26Groningen3–0PEC Zwolle
Eredivisie
13-9-26PEC Zwolle0–7Feyenoord
Eredivisie
4-9-26Sparta Rotterdam2–2PEC Zwolle
Eredivisie
29-8-26PEC Zwolle1–3NEC Nijmegen
Eredivisie
22-8-26Heerenveen0–2PEC Zwolle
Eredivisie
16-8-26Twente3–1PEC Zwolle
Eredivisie
9-8-26PEC Zwolle0–2Ajax
Eredivisie

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

PEC Zwolle: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • S. Floranusblessure
  • F. Krastevachillespeesblessure

PEC Zwolle: positie in de stand – Eredivisie

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
13NEC Nijmegen92-4-315:1610GGGVG
14Sparta Rotterdam92-3-416:229WGVVG
15PEC Zwolle102-2-611:238GWVVV
16Telstar101-3-612:216VVGVG
17ADO Den Haag101-3-613:236VWGGV

PEC Zwolle: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd2,3
Thuis: voor / tegen1,0 / 2,8
Uit: voor / tegen1,2 / 1,8
De nul gehouden1
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten14
Gele kaarten per wedstrijd1,4
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (9×) · 4-1-4-1 (1×)

PEC Zwolle: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
R. ThomasMID86940063106,89
T. OostingMID1069222117006,85
D. MbayoMID107290485006,72
S. GravesVER109000040006,65
T. SommerMID108890175206,63
K. KostonsAAN10674401610306,60
S. van HooijdonkAAN62891082006,59
N. ViergeverVER109001031006,52
D. van der HaarVER84490131006,43
O. AertssenVER108790020106,38
S. FloranusVER64230000316,34
I. CissokoMID93541183105,99
E. SørensenAAN93982073005,94
Gilles van der WalMID31020051004,89
O. VelanasMID61240011004,83
G. ReizigerMID61340021204,79
T. VelthuisVER5880000004,33
N. FichtingerMID31470000003,12

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie PEC Zwolle

Keepers

1J. SchendelaarNationaliteitNederlandLeeftijd25 jaarLengte186 cmGewicht75 kg
16T. de GraaffNationaliteitNederlandLeeftijd21 jaarLengte188 cmGewicht74 kg
41D. VerduinNationaliteitNederlandLeeftijd22 jaarLengte195 cmGewicht82 kg
48L. BakkerLeeftijd19 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers PEC Zwolle

Aanwinsten

  • F. KrastevLommel United · huur1-9-26
  • S. van HooijdonkEstrela · huur31-8-26
  • J. BurgerVfL Wolfsburg · transfer13-8-26
  • I. CissokoToulouse · transfer22-7-26
  • T. SommerSonderjyske · transfer8-7-26
  • T. OostingGroningen · transfer30-6-26
  • T. de GraaffUtrecht · transfer30-6-26
  • T. VelthuisSparta Rotterdam · transfer30-6-26

Vertrokken

  • Rodney KroezeSpakenburg · transfervrij11-8-26
  • Jamiro MonteiroNEC Nijmegen · transfervrij12-7-26
  • D. VouteEmmen · transfervrij6-7-26
  • T. BuitinkSparta Nijkerk · transfervrij30-6-26
  • Jamiro MonteiroMonteiro Jamiro · transfervrij30-6-26
  • A. MacNulty1. FC Magdeburg · transfervrij30-6-26
  • S. LagsirLagsir Samir · gestopt30-6-26
  • K. de RooijValladolid · transfervrij30-6-26

PEC Zwolle: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1910
StadionMAC³PARK Stadion
Capaciteit14.000
Ondergrondkunstgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand15e · 8 punten

PEC Zwolle: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt PEC Zwolle?

PEC Zwolle speelt zijn thuiswedstrijden in MAC³PARK Stadion (Zwolle), dat plaats biedt aan 14.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat PEC Zwolle in de stand?

PEC Zwolle staat 15e in de competitie Eredivisie met 8 punten uit 10 wedstrijden (2 zeges, 2 gelijke spelen, 6 nederlagen).

Wanneer speelt PEC Zwolle weer?

Volgende wedstrijd: PEC Zwolle – FC OSS, wo 28 okt · 20:00 (KNVB Beker).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van PEC Zwolle?

Laatste competitiewedstrijd: Utrecht 1–1 PEC Zwolle (24-10-26).

Wie is de topscorer van PEC Zwolle?

De topscorer van de club in de competitie is K. Kostons met 4 doelpunten.

PEC Zwolle: programma, stand en voorspellingen

PEC Zwolle (Nederland) speelt dit seizoen in deze competities: Eredivisie, KNVB Beker. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.