Voetbal
Home › Clubs › Bodo/Glimt
Bodo/Glimt

Bodo/Glimt: programma, uitslagen, stand en cijfers

Noorwegen · opgericht in 1916 · Aspmyra Stadion

Bodo/Glimt: competities in 2026

Bodo/Glimt: komende wedstrijden

vr 30 okt · 19:00Bodo/Glimt–Viking
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 21:00Bodo/Glimt–Lille
Champions League
zo 8 nov · 14:30Tromso–Bodo/Glimt
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
vr 20 nov · 19:00Molde–Bodo/Glimt
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
di 24 nov · 18:45Bodo/Glimt–Lask Linz
Champions League

Bodo/Glimt: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWWVW
24-10-26Bodo/Glimt0–1Valerenga
Eliteserien
20-10-26Napoli4–3Bodo/Glimt
Champions League
17-10-26Ham-Kam0–2Bodo/Glimt
Eliteserien
14-10-26Bodo/Glimt1–0Borussia Dortmund
Champions League
10-10-26Bodo/Glimt3–1Kristiansund BK
Eliteserien
20-9-26Brann2–1Bodo/Glimt
Eliteserien
14-9-26Bodo/Glimt3–2Sandefjord
Eliteserien
10-9-26Bayern München5–0Bodo/Glimt
Champions League

Bodo/Glimt: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

vr 30 okt · 19:00Bodo/Glimt–Viking
Eliteserien
di 3 nov · 21:00Bodo/Glimt–Lille
Champions League
zo 8 nov · 14:30Tromso–Bodo/Glimt
Eliteserien
vr 20 nov · 19:00Molde–Bodo/Glimt
Eliteserien
di 24 nov · 18:45Bodo/Glimt–Lask Linz
Champions League
za 28 nov · 16:00Bodo/Glimt–KFUM Oslo
Eliteserien
za 5 dec · 16:00Aalesund–Bodo/Glimt
Eliteserien
wo 9 dec · 21:00Lens–Bodo/Glimt
Champions League
zo 13 dec · 17:00Bodo/Glimt–Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
di 19 jan · 18:45Bodo/Glimt–Atletico Madrid
Champions League
wo 27 jan · 21:00Club Brugge KV–Bodo/Glimt
Champions League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Bodo/Glimt0–1Valerenga
Eliteserien
20-10-26Napoli4–3Bodo/Glimt
Champions League
17-10-26Ham-Kam0–2Bodo/Glimt
Eliteserien
14-10-26Bodo/Glimt1–0Borussia Dortmund
Champions League
10-10-26Bodo/Glimt3–1Kristiansund BK
Eliteserien
20-9-26Brann2–1Bodo/Glimt
Eliteserien
14-9-26Bodo/Glimt3–2Sandefjord
Eliteserien
10-9-26Bayern München5–0Bodo/Glimt
Champions League
4-9-26Fredrikstad1–2Bodo/Glimt
Eliteserien
30-8-26Bodo/Glimt4–2Rosenborg
Eliteserien
25-8-26Bodo/Glimt3–0NEC Nijmegen
Champions League
19-8-26NEC Nijmegen1–3Bodo/Glimt
Champions League
11-8-26Bodo/Glimt3–2Union St. Gilloise
Champions League
8-8-26Valerenga1–2Bodo/Glimt
Eliteserien
4-8-26Union St. Gilloise3–3Bodo/Glimt
Champions League
31-7-26Bodo/Glimt4–0Lillestrom
Eliteserien
26-7-26Sandefjord0–3Bodo/Glimt
Eliteserien
22-7-26Bodo/Glimt3–0Ham-Kam
Eliteserien
17-7-26Bodo/Glimt1–0Fredrikstad
Eliteserien
12-7-26KFUM Oslo0–2Bodo/Glimt
Eliteserien
29-5-26Rosenborg2–2Bodo/Glimt
Eliteserien
24-5-26Bodo/Glimt3–1Brann
Eliteserien
20-5-26Start1–4Bodo/Glimt
Eliteserien
16-5-26Bodo/Glimt5–0Tromso
Eliteserien
9-5-26Bodo/Glimt2–2Brann
Noorse beker
4-5-26Bodo/Glimt0–1Molde
Eliteserien
30-4-26Bodo/Glimt5–0Start
Eliteserien
26-4-26Lillestrom0–2Bodo/Glimt
Eliteserien
22-4-26Bodo/Glimt2–1KFUM Oslo
Noorse beker
18-4-26Bodo/Glimt3–0Aalesund
Eliteserien
15-4-26Sarpsborg 08 FF1–1Bodo/Glimt
Eliteserien
11-4-26Viking5–0Bodo/Glimt
Eliteserien
6-4-26Kristiansund BK0–3Bodo/Glimt
Eliteserien
22-3-26Bodo/Glimt4–0Lillestrom
Noorse beker
5-3-26Molde1–2Bodo/Glimt
Noorse beker
25-9-25ODD Ballklubb1–3Bodo/Glimt
Noorse beker

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Bodo/Glimt: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • H. Evjenknieblessure
  • A. Mikkelsenliesblessure
  • M. Riisnaesknieblessure
  • I. Sjongblessure

Bodo/Glimt: positie in de stand – Eliteserien

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Viking2318-2-359:2256WWWWG
2Bodo/Glimt2418-2-458:2156VWWVW
3Molde2312-4-752:3540WGVWW
4Rosenborg2412-4-846:3140WWGWW

Bodo/Glimt: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
26Feyenoord34:83
27Lens33:73
28Bodo/Glimt34:93
29AEK Athens FC33:83
30RB Leipzig33:83

Bodo/Glimt: seizoensstatistieken (Eliteserien)

Doelpunten voor per wedstrijd2,4
Doelpunten tegen per wedstrijd0,9
Thuis: voor / tegen2,8 / 0,7
Uit: voor / tegen2,0 / 1,1
De nul gehouden11
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten14
Gele kaarten per wedstrijd0,6
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (12×) · 4-1-3-2 (8×) · 4-3-3 (4×)

Bodo/Glimt: spelersstatistieken (Eliteserien)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
F. SjøvoldVER23198033187107,74
P. BergMID221880223515107,51
H. AleesamiVER1812931062007,47
J. HaugeMID211377543014107,41
O. BjørtuftVER24209901165107,40
F. BjørkanVER22128832135007,24
H. EvjenMID1375351128107,19
O. Didrik BlombergAAN241799672919207,16
K. HøghAAN12938743017007,11
S. FetMID23152342239107,05
S. AuklendMID231654151810307,03
A. HelmersenAAN219221214122106,94
J. MvukaMID61521032006,92
I. MäättäVER24112410113006,84
A. KlyngeMID61591032006,74
M. HansenAAN6601032106,70
O. BrynhildsenMID18899213116106,66
D. BassiAAN102150120006,63
A. MikkelsenAAN1100000006,50
V. NielsenVER63700000006,24
U. SaltnesMID1333700100006,10
J. GundersenVER95630000005,27
J. KitolanoMID61950010005,13
M. RiisnæsMID3340010004,98

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Bodo/Glimt

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Bodo/Glimt

Aanwinsten

  • J. MvukaLorient · transfer17-8-26
  • J. KitolanoSparta Rotterdam · transfervrij13-7-26
  • O. BrynhildsenFC Midtjylland · transfer30-3-26
  • S. BurakovskyKolding IF · terug van verhuur21-1-26

Vertrokken

  • M. HansenPSV Eindhoven · transfer1-9-26
  • D. BassiLillestrom · transfer28-8-26
  • A. KlyngeJagiellonia · transfer27-7-26
  • K. HøghCeltic · transfer27-7-26
  • G. VettiStabaek · transfervrij2-6-26
  • G. SundayKooteepee · huur26-3-26
  • M. BrøndboPescara · transfervrij23-2-26
  • S. SkeideKristiansund BK · huur29-1-26

Bodo/Glimt: belangrijkste feiten

LandNoorwegen
Opgericht1916
StadionAspmyra Stadion
Capaciteit8.270
Ondergrondkunstgras
CompetitieEliteserien
Positie in de stand2e · 56 punten

Bodo/Glimt: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Bodo/Glimt?

Bodo/Glimt speelt zijn thuiswedstrijden in Aspmyra Stadion (Bodø), dat plaats biedt aan 8.270 toeschouwers.

Op welke plaats staat Bodo/Glimt in de stand?

Bodo/Glimt staat 2e in de competitie Eliteserien met 56 punten uit 24 wedstrijden (18 zeges, 2 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Bodo/Glimt weer?

Volgende wedstrijd: Bodo/Glimt – Viking, vr 30 okt · 19:00 (Eliteserien).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Bodo/Glimt?

Laatste competitiewedstrijd: Bodo/Glimt 0–1 Valerenga (24-10-26).

Wie is de topscorer van Bodo/Glimt?

De topscorer van de club in de competitie is A. Helmersen met 15 doelpunten.

Bodo/Glimt: programma, stand en voorspellingen

Bodo/Glimt (Noorwegen) speelt dit seizoen in deze competities: Eliteserien, Champions League, Noorse beker. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Eliteserien staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.