Voetbal
Home › Clubs › Rosenborg
Rosenborg

Rosenborg: programma, uitslagen, stand en cijfers

Noorwegen · opgericht in 1917 · Lerkendal Stadion

Rosenborg: competities in 2026

Rosenborg: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Fredrikstad–Rosenborg
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:00Rosenborg–Start
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
zo 22 nov · 17:00Aalesund–Rosenborg
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
za 28 nov · 18:00Rosenborg–Molde
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
za 5 dec · 18:00Valerenga–Rosenborg
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)

Rosenborg: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWGWW
24-10-26Ham-Kam0–3Rosenborg
Eliteserien
18-10-26Sarpsborg 08 FF0–3Rosenborg
Eliteserien
10-10-26Rosenborg1–1Sandefjord
Eliteserien
19-9-26Kristiansund BK1–3Rosenborg
Eliteserien
12-9-26Rosenborg5–3Tromso
Eliteserien
5-9-26Rosenborg4–0Ham-Kam
Eliteserien
30-8-26Bodo/Glimt4–2Rosenborg
Eliteserien
14-8-26Rosenborg2–1Viking
Eliteserien

Rosenborg: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Fredrikstad–Rosenborg
Eliteserien
za 7 nov · 18:00Rosenborg–Start
Eliteserien
zo 22 nov · 17:00Aalesund–Rosenborg
Eliteserien
za 28 nov · 18:00Rosenborg–Molde
Eliteserien
za 5 dec · 18:00Valerenga–Rosenborg
Eliteserien
zo 13 dec · 17:00Rosenborg–KFUM Oslo
Eliteserien
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Ham-Kam0–3Rosenborg
Eliteserien
18-10-26Sarpsborg 08 FF0–3Rosenborg
Eliteserien
10-10-26Rosenborg1–1Sandefjord
Eliteserien
19-9-26Kristiansund BK1–3Rosenborg
Eliteserien
12-9-26Rosenborg5–3Tromso
Eliteserien
5-9-26Rosenborg4–0Ham-Kam
Eliteserien
30-8-26Bodo/Glimt4–2Rosenborg
Eliteserien
14-8-26Rosenborg2–1Viking
Eliteserien
9-8-26Lillestrom0–2Rosenborg
Eliteserien
2-8-26Brann3–2Rosenborg
Eliteserien
27-7-26Rosenborg4–0Fredrikstad
Eliteserien
18-7-26Start0–3Rosenborg
Eliteserien
12-7-26Rosenborg3–0Kristiansund BK
Eliteserien
29-5-26Rosenborg2–2Bodo/Glimt
Eliteserien
25-5-26KFUM Oslo2–0Rosenborg
Eliteserien
16-5-26Rosenborg2–3Aalesund
Eliteserien
10-5-26Rosenborg2–0Lillestrom
Eliteserien
1-5-26Viking3–0Rosenborg
Eliteserien
25-4-26Rosenborg1–1Brann
Eliteserien
18-4-26Sandefjord0–0Rosenborg
Eliteserien
12-4-26Rosenborg2–1Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
6-4-26Tromso2–0Rosenborg
Eliteserien
22-3-26Rosenborg0–2Valerenga
Eliteserien
14-3-26Molde2–0Rosenborg
Eliteserien
8-3-26Bryne4–2Rosenborg
Noorse beker
2-2-26Rosenborg0–1IFK Goteborg
Atlantic Cup
30-1-26Randers FC1–0Rosenborg
Atlantic Cup
24-9-25Haugesund1–4Rosenborg
Noorse beker

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Rosenborg: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • J. Bakkeblessure
  • E. Slordalvoetblessure
  • H. Voldenblessure

Rosenborg: positie in de stand – Eliteserien

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
2Bodo/Glimt2418-2-458:2156VWWVW
3Molde2312-4-752:3540WGVWW
4Rosenborg2412-4-846:3140WWGWW
5Tromso2311-7-542:3140GGWVV
6Lillestrom2311-3-932:3136WGVWW

Rosenborg: seizoensstatistieken (Eliteserien)

Doelpunten voor per wedstrijd1,9
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen2,3 / 1,2
Uit: voor / tegen1,5 / 1,4
De nul gehouden9
Niet gescoord6

Kaarten

Gele kaarten46
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (17×) · 4-1-4-1 (3×) · 4-2-3-1 (2×)

Rosenborg: spelersstatistieken (Eliteserien)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
O. SelnæsMID2014991851307,51
E. CeïdeMID241997664022207,42
Amin ChiakhaAAN2218591435326407,13
T. NemčíkVER2017790040407,01
J. SvenssonMID169011162306,98
M. BomholtMID231955252614306,96
M. CeïdeVER1614270021106,91
A. PereiraVER191170212211206,86
S. NordliMID15787402010206,83
N. SahsahAAN1777050177006,74
S. VäänänenMID84460010006,70
H. RøstenVER86750010106,70
M. KjøløMID62480031106,69
A. WitryVER19121921167406,67
I. FossumMID1586331117006,51
J. BakkeMID82770000006,51
T. SolheimVER178420111206,46
M. SoboczynskiAAN41100051106,38
D. ĎurišMID1677610124306,31
J. MortensenVER166281033206,06
D. IslamovićAAN1355020136106,04
J. Reitan-SundeAAN91360033205,91
H. VoldenVER63370010005,86
M. MampassiVER41350000005,18

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Rosenborg

Keepers

1L. WahlstedtNationaliteitZwedenLeeftijd26 jaarLengte190 cmGewicht80 kg
12R. SandbergNationaliteitNoorwegenLeeftijd24 jaar
David AmdamLeeftijd17 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Rosenborg

Aanwinsten

  • M. KjøløTwente · transfer30-8-26
  • M. MampassiLokomotiv · transfervrij6-8-26
  • U. Yttergård JenssenLillestrom · terug van verhuur21-7-26
  • I. ThorvaldssonLyngby · terug van verhuur29-6-26
  • I. HolmenLevanger · terug van verhuur29-6-26
  • M. HolteNorrby IF · terug van verhuur29-6-26
  • J. BakkeStromsgodset · transfer15-2-26
  • M. BomholtAalborg · transfer30-1-26

Vertrokken

  • H. RøstenKFUM Oslo · transfer11-8-26
  • M. HolteLevanger · huur29-7-26
  • U. Yttergård JenssenOdense · transfer22-7-26
  • S. VäänänenKarlsruher SC · transfer21-7-26
  • I. HolmenLevanger · huur9-4-26
  • M. HolteNorrby IF · huur24-3-26
  • U. Yttergård JenssenLillestrom · huur3-3-26
  • E. ReitanStart · transfervrij19-2-26

Rosenborg: belangrijkste feiten

LandNoorwegen
Opgericht1917
StadionLerkendal Stadion
Capaciteit21.850
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEliteserien
Positie in de stand4e · 40 punten

Rosenborg: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Rosenborg?

Rosenborg speelt zijn thuiswedstrijden in Lerkendal Stadion (Trondheim), dat plaats biedt aan 21.850 toeschouwers.

Op welke plaats staat Rosenborg in de stand?

Rosenborg staat 4e in de competitie Eliteserien met 40 punten uit 24 wedstrijden (12 zeges, 4 gelijke spelen, 8 nederlagen).

Wanneer speelt Rosenborg weer?

Volgende wedstrijd: Fredrikstad – Rosenborg, za 31 okt · 16:00 (Eliteserien).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Rosenborg?

Laatste competitiewedstrijd: Ham-Kam 0–3 Rosenborg (24-10-26).

Wie is de topscorer van Rosenborg?

De topscorer van de club in de competitie is Amin Chiakha met 14 doelpunten.

Rosenborg: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Rosenborg (Noorwegen) in alle competities van dit seizoen (Eliteserien, Noorse beker, Atlantic Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Eliteserien staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.