Voetbal
Home › Clubs › Start
Start

Start: programma, uitslagen, stand en cijfers

Noorwegen · opgericht in 1905 · Sparebanken Sør Arena

Start: competities in 2026

Start: komende wedstrijden

zo 25 okt · 17:00Start–SandefjordEliteserien · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 17:00Start–Lillestrom
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:00Rosenborg–Start
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
za 21 nov · 18:00Valerenga–Start
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
zo 29 nov · 17:00Start–Sarpsborg 08 FF
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)

Start: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVVWV
18-10-26Molde6–1Start
Eliteserien
11-10-26Start2–4Ham-Kam
Eliteserien
20-9-26Sandefjord3–0Start
Eliteserien
13-9-26Start2–0Brann
Eliteserien
4-9-26Aalesund2–0Start
Eliteserien
30-8-26Start4–1KFUM Oslo
Eliteserien
8-8-26Start0–1Fredrikstad
Eliteserien
1-8-26Start0–3Viking
Eliteserien

Start: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 17:00Start–Sandefjord
Eliteserien
zo 1 nov · 17:00Start–Lillestrom
Eliteserien
za 7 nov · 18:00Rosenborg–Start
Eliteserien
za 21 nov · 18:00Valerenga–Start
Eliteserien
zo 29 nov · 17:00Start–Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
zo 6 dec · 17:00Tromso–Start
Eliteserien
zo 13 dec · 17:00Start–Kristiansund BK
Eliteserien
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26Molde6–1Start
Eliteserien
11-10-26Start2–4Ham-Kam
Eliteserien
20-9-26Sandefjord3–0Start
Eliteserien
13-9-26Start2–0Brann
Eliteserien
4-9-26Aalesund2–0Start
Eliteserien
30-8-26Start4–1KFUM Oslo
Eliteserien
8-8-26Start0–1Fredrikstad
Eliteserien
1-8-26Start0–3Viking
Eliteserien
25-7-26Kristiansund BK1–2Start
Eliteserien
18-7-26Start0–3Rosenborg
Eliteserien
12-7-26Brann2–1Start
Eliteserien
29-5-26Fredrikstad2–1Start
Eliteserien
25-5-26Start2–0Valerenga
Eliteserien
20-5-26Start1–4Bodo/Glimt
Eliteserien
16-5-26Viking6–3Start
Eliteserien
3-5-26Start1–1Tromso
Eliteserien
30-4-26Bodo/Glimt5–0Start
Eliteserien
26-4-26Ham-Kam2–1Start
Eliteserien
19-4-26Start1–1Molde
Eliteserien
11-4-26Lillestrom3–1Start
Eliteserien
6-4-26Sarpsborg 08 FF1–1Start
Eliteserien
21-3-26Start1–1Aalesund
Eliteserien
15-3-26KFUM Oslo2–0Start
Eliteserien
27-8-25Eik-Tønsberg3–0Start
Noorse beker
13-8-25Vigør0–3Start
Noorse beker

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Start: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • J. Husebovoetblessure
  • F. Manojlovicafwezig
  • E. Segbergafwezig
  • K. Tonnesenafwezig

Start: positie in de stand – Eliteserien

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
14Aalesund235-9-939:5124WVWVW
15Kristiansund BK235-4-1423:4719VVVVW
16Start234-4-1525:5416VVVWV

Start: seizoensstatistieken (Eliteserien)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd2,3
Thuis: voor / tegen1,3 / 1,7
Uit: voor / tegen0,9 / 2,9
De nul gehouden2
Niet gescoord7

Kaarten

Gele kaarten42
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten3

Meest gebruikte formaties

5-3-2 (18×) · 3-4-1-2 (2×) · 3-5-2 (2×)

Start: spelersstatistieken (Eliteserien)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. HusebøVER76210061007,09
E. SegbergMID22190734147406,96
J. NorheimVER17140520112206,95
K. TønnessenVER54440000106,90
M. UglandVER21151202154306,87
T. StrannegårdVER17150923115006,81
M. NordalAAN2220010006,80
S. MvouéMID16107620112406,77
E. ReitanVER22187920126706,75
E. SchulzeMID1898013238306,70
M. DovlandMID1110000006,70
S. GranheimVER43600120006,68
H. LorentzenAAN231536332611006,64
S. GriesbeckMID73050000106,63
O. ToureVER20130930114416,60
M. SoometsMID114790010006,60
D. DashaevVER105111074206,59
A. UjkaniVER117051032206,58
N. KoutsakosAAN630500144006,58
S. SamuyiwaMID51150000106,58
N. JojićAAN3460010006,56
O. JebaliVER128200264106,55
J. CorneliusAAN221693524515106,45
A. GurendalAAN5760000106,44
J. AmpofoAAN1561300216106,42
Filip Strømland LienMID2170000006,40
L. GausdalMID82530000006,24
F. PålerudVER112050010106,08
J. MeyerVER3250000003,45

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Start

Keepers

24S. Strand-KolbjørnsenNationaliteitNoorwegenLeeftijd21 jaarLengte192 cmGewicht81 kg
26M. SjøengNationaliteitNoorwegenLeeftijd23 jaarLengte197 cmGewicht84 kg
34Casper EastwoodLeeftijd16 jaar
39Cornelius Birkenes DennisNationaliteitNoorwegenLeeftijd17 jaar
45F. ManojlovićNationaliteitServiëLeeftijd29 jaarLengte197 cmGewicht82 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Start

Aanwinsten

  • M. SjøengValerenga · huur17-9-26
  • S. A. GranheimSogndal · transfer30-8-26
  • N. KoutsakosApoel Nicosia · transfer23-8-26
  • N. JojićStoke City · transfervrij21-8-26
  • F. ManojlovićDjurgardens IF · huur4-8-26
  • S. SamuyiwaReal Sociedad · transfervrij22-7-26
  • S. Strand-KolbjørnsenAsane · terug van verhuur15-7-26
  • J. HusebøTromso · transfer30-6-26

Vertrokken

  • J. AmpofoStromsgodset · terug van verhuur24-8-26
  • M. SoometsKolding IF · transfer19-8-26
  • T. StrannegårdFC Thun · transfer16-8-26
  • J. PrytsSarpsborg 08 FF · huur13-8-26
  • A. F. GurendalHønefoss · huur21-7-26
  • O. JebaliMoss · transfer20-7-26
  • F. EriksenUll/Kisa · huur19-7-26
  • S. Strand-KolbjørnsenAsane · huur11-6-26

Start: belangrijkste feiten

LandNoorwegen
Opgericht1905
StadionSparebanken Sør Arena
Capaciteit14.563
Ondergrondkunstgras
CompetitieEliteserien
Positie in de stand16e · 16 punten

Start: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Start?

Start speelt zijn thuiswedstrijden in Sparebanken Sør Arena (Kristiansand), dat plaats biedt aan 14.563 toeschouwers.

Op welke plaats staat Start in de stand?

Start staat 16e in de competitie Eliteserien met 16 punten uit 23 wedstrijden (4 zeges, 4 gelijke spelen, 15 nederlagen).

Wanneer speelt Start weer?

Volgende wedstrijd: Start – Sandefjord, zo 25 okt · 17:00 (Eliteserien).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Start?

Laatste competitiewedstrijd: Molde 6–1 Start (18-10-26).

Wie is de topscorer van Start?

De topscorer van de club in de competitie is J. Cornelius met 5 doelpunten.

Start: programma, stand en voorspellingen

Start (Noorwegen) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Eliteserien, Noorse beker), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Eliteserien staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.