Voetbal
Home › Clubs › Viking
Viking

Viking: programma, uitslagen, stand en cijfers

Noorwegen · opgericht in 1899 · Lyse Arena

Viking: competities in 2026

Viking: komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:30Viking–Tromso
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
vr 30 okt · 19:00Bodo/Glimt–Viking
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
wo 4 nov · 21:00Viking–Sabah FA
Champions League
zo 8 nov · 17:00Viking–KFUM Oslo
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
za 21 nov · 14:00Tromso–Viking
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)

Viking: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWWWG
21-10-26Aston Villa3–1Viking
Champions League
17-10-26Viking3–2Fredrikstad
Eliteserien
13-10-26Viking3–3Bayern München
Champions League
9-10-26Brann0–2Viking
Eliteserien
20-9-26Viking3–0Lillestrom
Eliteserien
13-9-26Viking8–1Kristiansund BK
Eliteserien
9-9-26VfB Stuttgart3–1Viking
Champions League
4-9-26Sandefjord1–1Viking
Eliteserien

Viking: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:30Viking–Tromso
Eliteserien
vr 30 okt · 19:00Bodo/Glimt–Viking
Eliteserien
wo 4 nov · 21:00Viking–Sabah FA
Champions League
zo 8 nov · 17:00Viking–KFUM Oslo
Eliteserien
za 21 nov · 14:00Tromso–Viking
Eliteserien
wo 25 nov · 21:00Atletico Madrid–Viking
Champions League
zo 29 nov · 19:15Viking–Valerenga
Eliteserien
vr 4 dec · 19:00Molde–Viking
Eliteserien
di 8 dec · 18:45Viking–Feyenoord
Champions League
zo 13 dec · 17:00Viking–Ham-Kam
Eliteserien
wo 20 jan · 21:00Viking–PSV Eindhoven
Champions League
wo 27 jan · 21:00Napoli–Viking
Champions League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
21-10-26Aston Villa3–1Viking
Champions League
17-10-26Viking3–2Fredrikstad
Eliteserien
13-10-26Viking3–3Bayern München
Champions League
9-10-26Brann0–2Viking
Eliteserien
20-9-26Viking3–0Lillestrom
Eliteserien
13-9-26Viking8–1Kristiansund BK
Eliteserien
9-9-26VfB Stuttgart3–1Viking
Champions League
4-9-26Sandefjord1–1Viking
Eliteserien
30-8-26Viking2–1Aalesund
Eliteserien
26-8-26Viking3–1Dinamo Zagreb
Champions League
18-8-26Dinamo Zagreb2–2Viking
Champions League
14-8-26Rosenborg2–1Viking
Eliteserien
8-8-26Viking2–1Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
1-8-26Start0–3Viking
Eliteserien
26-7-26Aalesund1–1Viking
Eliteserien
22-7-26Lillestrom1–2Viking
Eliteserien
18-7-26Viking2–1Sandefjord
Eliteserien
12-7-26Sarpsborg 08 FF1–0Viking
Eliteserien
24-5-26Kristiansund BK1–2Viking
Eliteserien
16-5-26Viking6–3Start
Eliteserien
10-5-26KFUM Oslo0–2Viking
Eliteserien
1-5-26Viking3–0Rosenborg
Eliteserien
25-4-26Fredrikstad1–2Viking
Eliteserien
18-4-26Viking3–2Brann
Eliteserien
11-4-26Viking5–0Bodo/Glimt
Eliteserien
6-4-26Valerenga0–1Viking
Eliteserien
21-3-26Viking4–1Molde
Eliteserien
18-3-26Viking1–2Aalesund
Noorse beker
14-3-26Ham-Kam2–1Viking
Eliteserien
7-3-26Bjarg0–3Viking
Noorse beker
24-9-25Eik-Tønsberg0–2Viking
Noorse beker

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Viking: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • K. Askildsenrode kaart
  • A. Baertelsenvoetblessure
  • V. Berishabovenbeenblessure
  • S. Bjorsholknieblessure
  • M. Rosethknieblessure
  • H. Falchenerknieblessure
  • K. Haugenafwezig

Viking: positie in de stand – Eliteserien

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Viking2318-2-359:2256WWWWG
2Bodo/Glimt2418-2-458:2156VWWVW
3Molde2312-4-752:3540WGVWW

Viking: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
31Fenerbahçe33:92
32Slavia Praha34:71
33Viking35:91
34FC Porto32:60
35Lille34:100

Viking: seizoensstatistieken (Eliteserien)

Doelpunten voor per wedstrijd2,6
Doelpunten tegen per wedstrijd1,0
Thuis: voor / tegen3,7 / 1,1
Uit: voor / tegen1,5 / 0,8
De nul gehouden7
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten46
Gele kaarten per wedstrijd2,0
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-1-4-1 (9×) · 4-4-2 (7×) · 4-3-3 (6×)

Viking: spelersstatistieken (Eliteserien)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Z. TripićMID2217626192713708,09
H. BjørdalMID53372284007,80
H. FalchenerVER16129021113207,33
P. ChristiansenAAN2218891474927207,31
G. StensnessVER211845402311407,30
H. HeggheimVER221685631711407,26
V. VevatneVER51260000007,25
K. AskildsenMID21169951289717,20
S. Kvia-EgeskogMID231565931813207,01
S. BjørsholVER124131032206,97
A. BærtelsenVER115130063106,97
K. HaugenVER17135831136106,94
F. BotnenVER180000006,90
E. AustböAAN1166721134206,86
E. BotheimAAN532321177106,85
J. BellMID1711680161206,85
R. AlteMID41760021106,68
H. HaugenVER185240052106,60
T. MoiMID169630073406,60
J. HansenMID112190020006,53
Vetle AuklendVER167050100106,49
O. VistedMID122610033106,46
H. MikaelssonAAN3870020006,40
N. FuglestadMID19770321810006,36
J. DalandVER41960021016,33
V. BerishaAAN180000006,20
R. PostemaAAN5880140005,42
A. CosicAAN3970031005,13

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Viking

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Viking

Aanwinsten

  • E. BasseyPSV Eindhoven · transfer1-9-26
  • H. BjørdalValerenga · transfer1-9-26
  • E. BotheimMalmo FF · transfer1-9-26
  • F. BotnenSandnes ULF · terug van verhuur30-7-26
  • R. AlteSandefjord · terug van verhuur13-7-26
  • A. CosicKR Reykjavik · transfer13-7-26
  • R. PostemaGroningen · transfer13-7-26
  • E. JacobsenBrodd · transfer13-7-26

Vertrokken

  • R. AlteViborg · huur31-8-26
  • E. AustböWest Ham · transfer30-8-26
  • F. BotnenSandnes ULF · huur9-8-26
  • H. MikaelssonSigma Olomouc · transfer30-6-26
  • R. AlteSandefjord · huur30-3-26
  • L. H. HelgelandMadla · transfervrij28-2-26
  • Y. de LanlaySandnes ULF · transfervrij25-2-26
  • M. Rugland ReeBryne · transfervrij22-2-26

Viking: belangrijkste feiten

LandNoorwegen
Opgericht1899
StadionLyse Arena
Capaciteit16.508
Ondergrondkunstgras
CompetitieEliteserien
Positie in de stand1e · 56 punten

Viking: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Viking?

Viking speelt zijn thuiswedstrijden in Lyse Arena (Stavanger), dat plaats biedt aan 16.508 toeschouwers.

Op welke plaats staat Viking in de stand?

Viking staat 1e in de competitie Eliteserien met 56 punten uit 23 wedstrijden (18 zeges, 2 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Viking weer?

Volgende wedstrijd: Viking – Tromso, zo 25 okt · 14:30 (Eliteserien).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Viking?

Laatste competitiewedstrijd: Viking 3–2 Fredrikstad (17-10-26).

Wie is de topscorer van Viking?

De topscorer van de club in de competitie is P. Christiansen met 17 doelpunten.

Viking: programma, stand en voorspellingen

Viking (Noorwegen) speelt dit seizoen in deze competities: Eliteserien, Champions League, Noorse beker. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Eliteserien staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.