Voetbal
Home › Clubs › Sandefjord
Sandefjord

Sandefjord: programma, uitslagen, stand en cijfers

Noorwegen · opgericht in 1998 · Jotun Arena

Sandefjord: competities in 2026

Sandefjord: komende wedstrijden

zo 25 okt · 17:00Start–SandefjordEliteserien · Onderlinge duels (H2H)
za 31 okt · 18:00Aalesund–Sandefjord
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 17:00Sandefjord–Molde
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
zo 22 nov · 17:00Kristiansund BK–Sandefjord
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)
zo 29 nov · 17:00Sandefjord–Tromso
Eliteserien · Onderlinge duels (H2H)

Sandefjord: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGWVG
18-10-26Sandefjord0–2Lillestrom
Eliteserien
10-10-26Rosenborg1–1Sandefjord
Eliteserien
20-9-26Sandefjord3–0Start
Eliteserien
14-9-26Bodo/Glimt3–2Sandefjord
Eliteserien
4-9-26Sandefjord1–1Viking
Eliteserien
30-8-26Sandefjord0–0Brann
Eliteserien
16-8-26Sarpsborg 08 FF1–2Sandefjord
Eliteserien
7-8-26Sandefjord0–1KFUM Oslo
Eliteserien

Sandefjord: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 17:00Start–Sandefjord
Eliteserien
za 31 okt · 18:00Aalesund–Sandefjord
Eliteserien
zo 8 nov · 17:00Sandefjord–Molde
Eliteserien
zo 22 nov · 17:00Kristiansund BK–Sandefjord
Eliteserien
zo 29 nov · 17:00Sandefjord–Tromso
Eliteserien
zo 6 dec · 19:15Ham-Kam–Sandefjord
Eliteserien
zo 13 dec · 17:00Sandefjord–Valerenga
Eliteserien
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26Sandefjord0–2Lillestrom
Eliteserien
10-10-26Rosenborg1–1Sandefjord
Eliteserien
20-9-26Sandefjord3–0Start
Eliteserien
14-9-26Bodo/Glimt3–2Sandefjord
Eliteserien
4-9-26Sandefjord1–1Viking
Eliteserien
30-8-26Sandefjord0–0Brann
Eliteserien
16-8-26Sarpsborg 08 FF1–2Sandefjord
Eliteserien
7-8-26Sandefjord0–1KFUM Oslo
Eliteserien
1-8-26Fredrikstad1–0Sandefjord
Eliteserien
26-7-26Sandefjord0–3Bodo/Glimt
Eliteserien
18-7-26Viking2–1Sandefjord
Eliteserien
12-7-26Sandefjord2–2Ham-Kam
Eliteserien
30-5-26Molde2–1Sandefjord
Eliteserien
25-5-26Sandefjord1–1Fredrikstad
Eliteserien
16-5-26Lillestrom3–1Sandefjord
Eliteserien
10-5-26Sandefjord2–0Kristiansund BK
Eliteserien
3-5-26Sandefjord1–0Aalesund
Eliteserien
26-4-26Tromso3–1Sandefjord
Eliteserien
18-4-26Sandefjord0–0Rosenborg
Eliteserien
12-4-26Brann0–1Sandefjord
Eliteserien
7-4-26KFUM Oslo1–2Sandefjord
Eliteserien
22-3-26Sandefjord0–2Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
15-3-26Valerenga1–0Sandefjord
Eliteserien
17-9-25Tromsdalen Uil6–1Sandefjord
Noorse beker

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Sandefjord: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • D. Koswalknieblessure
  • F. Loftesnes-Bjunebovenbeenblessure
  • M. Melchiorknieblessure
  • N. Mollerenkelblessure
  • E. Hadayablessure

Sandefjord: positie in de stand – Eliteserien

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
11Sarpsborg 08 FF237-7-928:3428VWVGG
12Ham-Kam247-5-1233:5126VVWVV
13Sandefjord236-6-1122:3024VGWVG
14Aalesund235-9-939:5124WVWVW
15Kristiansund BK235-4-1423:4719VVVVW

Sandefjord: seizoensstatistieken (Eliteserien)

Doelpunten voor per wedstrijd1,0
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen0,8 / 1,0
Uit: voor / tegen1,1 / 1,6
De nul gehouden6
Niet gescoord8

Kaarten

Gele kaarten48
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten4

Meest gebruikte formaties

4-1-4-1 (8×) · 4-2-3-1 (6×) · 5-4-1 (4×)

Sandefjord: spelersstatistieken (Eliteserien)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Z. SmajlovićVER108970162107,56
T. BørkeeietVER54111011307,26
R. HoltenVER96760010107,23
M. SauerMID4711121007,18
S. MørkVER23203511165107,07
X. LambrixVER2219720131406,90
E. PatoulidisMID231499403115206,88
O. KapskarmoAAN64231294006,85
N. MöllerAAN141057301913306,81
R. AlteMID965211116106,81
M. MelchiorMID117210062206,81
E. GigovićMID43251131206,80
J. HanstadMID2460000106,80
S. KristiansenVER72930000006,80
J. DunsbyMID171092102814406,78
Bendik BerntsenAAN1984011155306,78
E. PettersenMID20143121198406,75
V. EgeliVER22176412175206,70
R. DzabicMID9810020006,70
J. SwiftMID190000006,70
G. HøjbjergVER83000041006,68
F. Loftesnes-BjuneVER3410000006,63
F. PedersenVER2319100043206,62
M. HellanVER72140121006,59
S. MathisenAAN2158220136106,50
A. FosterAAN92401242406,43
J. VesterMID147731074226,07
H. KrogelienVER82950010005,84
D. SkaarudAAN2210000003,30

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Sandefjord

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Sandefjord

Aanwinsten

  • E. GigovićHelsingborg · transfer24-8-26
  • T. BørkeeietRapid Vienna · transfervrij12-8-26
  • O. KapskarmoEgersund · huur5-8-26
  • D. KoswalTelstar · transfervrij13-7-26
  • D. SantosEik-Tønsberg · terug van verhuur29-6-26
  • R. AlteViking · huur30-3-26
  • G. HøjbjergB 93 · transfer29-3-26
  • N. MöllerDundee Utd · transfer26-2-26

Vertrokken

  • E. Gunnarsson LavlundEik-Tønsberg · transfervrij23-8-26
  • D. SantosStabaek · transfer31-7-26
  • S. KristiansenLillestrom · transfer18-7-26
  • R. AlteViking · terug van verhuur13-7-26
  • R. DzabicDegerfors IF · huur9-7-26
  • Z. SmajlovićOlympiakos Piraeus · transfer5-7-26
  • S. S. KvitvaerKvitvaer Sigurd Sletten · transfervrij2-3-26
  • D. TibellHegelmann Litauen · transfervrij16-2-26

Sandefjord: belangrijkste feiten

LandNoorwegen
Opgericht1998
StadionJotun Arena
Capaciteit6.598
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEliteserien
Positie in de stand13e · 24 punten

Sandefjord: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Sandefjord?

Sandefjord speelt zijn thuiswedstrijden in Jotun Arena (Sandefjord), dat plaats biedt aan 6.598 toeschouwers.

Op welke plaats staat Sandefjord in de stand?

Sandefjord staat 13e in de competitie Eliteserien met 24 punten uit 23 wedstrijden (6 zeges, 6 gelijke spelen, 11 nederlagen).

Wanneer speelt Sandefjord weer?

Volgende wedstrijd: Start – Sandefjord, zo 25 okt · 17:00 (Eliteserien).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Sandefjord?

Laatste competitiewedstrijd: Sandefjord 0–2 Lillestrom (18-10-26).

Wie is de topscorer van Sandefjord?

De topscorer van de club in de competitie is E. Patoulidis met 4 doelpunten.

Sandefjord: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Sandefjord (Noorwegen) in alle competities van dit seizoen (Eliteserien, Noorse beker): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Eliteserien staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.