Voetbal
Home › Clubs › Estoril
Estoril

Estoril: programma, uitslagen, stand en cijfers

Portugal · opgericht in 1939 · Estádio António Coimbra da Mota

Estoril: competities in 2026/27

Estoril: komende wedstrijden

zo 25 okt · 16:30Estoril–Moreirense
Primeira Liga · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 21:30FC Porto–EstorilPrimeira Liga · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 16:30Estoril–Maritimo
Primeira Liga
zo 29 nov · 19:00GIL Vicente–Estoril
Primeira Liga
zo 6 dec · 17:00Estoril–Vitória SC
Primeira Liga

Estoril: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVVGV
18-10-26Salgueiros1–1Estoril
Taça de Portugal
10-10-26Academico Viseu2–1Estoril
Primeira Liga
20-9-26Estoril1–2Casa Pia
Primeira Liga
14-9-26SC Braga1–0Estoril
Primeira Liga
7-9-26Estoril0–0Arouca
Primeira Liga
31-8-26Benfica2–1Estoril
Primeira Liga
22-8-26Estoril0–2Rio Ave
Primeira Liga
16-8-26Nacional2–0Estoril
Primeira Liga

Estoril: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 16:30Estoril–Moreirense
Primeira Liga
za 31 okt · 21:30FC Porto–Estoril
Primeira Liga
zo 8 nov · 16:30Estoril–Maritimo
Primeira Liga
zo 29 nov · 19:00GIL Vicente–Estoril
Primeira Liga
zo 6 dec · 17:00Estoril–Vitória SC
Primeira Liga
zo 13 dec · 17:00Estoril–Santa Clara
Primeira Liga
zo 20 dec · 17:00Sporting CP–Estoril
Primeira Liga
zo 27 dec · 17:00Estoril–Alverca
Primeira Liga
zo 10 jan · 17:00Estrela–Estoril
Primeira Liga
zo 17 jan · 17:00Famalicao–Estoril
Primeira Liga
zo 24 jan · 17:00Estoril–Nacional
Primeira Liga
zo 31 jan · 17:00Rio Ave–Estoril
Primeira Liga
zo 7 feb · 17:00Estoril–Benfica
Primeira Liga
zo 14 feb · 17:00Arouca–Estoril
Primeira Liga
zo 21 feb · 17:00Estoril–SC Braga
Primeira Liga
zo 28 feb · 17:00Casa Pia–Estoril
Primeira Liga
zo 7 mrt · 17:00Estoril–Academico Viseu
Primeira Liga
zo 14 mrt · 17:00Moreirense–Estoril
Primeira Liga
zo 21 mrt · 17:00Estoril–FC Porto
Primeira Liga
zo 4 apr · 17:00Maritimo–Estoril
Primeira Liga
zo 11 apr · 17:00Estoril–GIL Vicente
Primeira Liga
zo 18 apr · 17:00Vitória SC–Estoril
Primeira Liga
zo 25 apr · 17:00Santa Clara–Estoril
Primeira Liga
zo 2 mei · 17:00Estoril–Sporting CP
Primeira Liga
zo 9 mei · 17:00Alverca–Estoril
Primeira Liga
zo 16 mei · 17:00Estoril–Estrela
Primeira Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26Salgueiros1–1Estoril
Taça de Portugal
10-10-26Academico Viseu2–1Estoril
Primeira Liga
20-9-26Estoril1–2Casa Pia
Primeira Liga
14-9-26SC Braga1–0Estoril
Primeira Liga
7-9-26Estoril0–0Arouca
Primeira Liga
31-8-26Benfica2–1Estoril
Primeira Liga
22-8-26Estoril0–2Rio Ave
Primeira Liga
16-8-26Nacional2–0Estoril
Primeira Liga
7-8-26Estoril1–1Famalicao
Primeira Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Estoril: positie in de stand – Primeira Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
16Casa Pia92-1-65:177WVWVG
17Nacional81-1-69:184VVVVV
18Estoril80-2-64:122VVVGV

Estoril: seizoensstatistieken (Primeira Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd0,5
Doelpunten tegen per wedstrijd1,5
Thuis: voor / tegen0,5 / 1,3
Uit: voor / tegen0,5 / 1,8
De nul gehouden1
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten19
Gele kaarten per wedstrijd2,4
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (6×) · 3-4-3 (1×) · 3-4-2-1 (1×)

Estoril: spelersstatistieken (Primeira Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. HolsgroveMID53870163107,09
Y. BegraouiAAN763020127106,93
S. AndreouVER1720010006,90
R. GuitaneMID73681063006,85
Ricard SánchezVER86021043106,83
Isma SierraVER76300081306,75
João CarvalhoMID871001124206,72
André LacximicantMID848200138006,70
N. OmerovićMID31820052006,61
Fabrício GarciaAAN61750010006,60
PeixinhoAAN51040011006,57
M. RobinMID31950042006,51
Jandro OrellanaMID2220000006,50
Gonçalo CostaVER1150000006,50
A. TsounguiMID75030021106,47
Pedro CarvalhoVER81280110106,47
R. JurišićVER32540000006,42
Xavi SintesVER21690000006,18
XekaMID31600042105,93
FerroVER65130000305,91
Fernando MedranoVER54060110105,63
J. ArnolinVER41170042205,09
Tiago BritoMID41040021004,75
S. AmissahVER21150000004,22
Tiago Parreira ParenteVER2370000004,15
A. CamblanAAN1450000002,10

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Estoril

Keepers

1Joel RoblesNationaliteitSpanjeLeeftijd36 jaarLengte195 cmGewicht78 kg
16M. TurkNationaliteitSloveniëLeeftijd22 jaarLengte190 cmGewicht87 kg
23Diogo DiasNationaliteitPortugalLeeftijd23 jaarLengte184 cmGewicht77 kg
43F. Smythe-LoweLeeftijd18 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Estoril

Aanwinsten

  • R. JurišićNK Osijek · transfer3-9-26
  • M. RobinLe Mans · transfer3-9-26
  • A. CamblanStade Brestois 29 · transfer2-9-26
  • S. AmissahFulham · huur29-8-26
  • Xavi SintesCordoba · transfervrij25-8-26
  • S. AndreouWidzew Łódź · huur5-8-26
  • Fernando MedranoMirandes · transfervrij30-6-26
  • Isma SierraVillarreal · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • K. EdwardsEdwards Khayon · transfervrij8-9-26
  • Gonçalo CostaHNK Gorica · huur6-9-26
  • Diogo BrasidoAVS · transfer3-9-26
  • Jandro OrellanaCadiz · transfer24-8-26
  • Pedro AmaralRio Ave · transfervrij24-8-26
  • K. LanquetinES Sahel · transfer17-8-26
  • F. BacherLyon · transfer1-8-26
  • Alejandro MarquésGranada CF · transfervrij23-7-26

Estoril: belangrijkste feiten

LandPortugal
Opgericht1939
StadionEstádio António Coimbra da Mota
Capaciteit8.015
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePrimeira Liga
Positie in de stand18e · 2 punten

Estoril: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Estoril?

Estoril speelt zijn thuiswedstrijden in Estádio António Coimbra da Mota (Estoril), dat plaats biedt aan 8.015 toeschouwers.

Op welke plaats staat Estoril in de stand?

Estoril staat 18e in de competitie Primeira Liga met 2 punten uit 8 wedstrijden (0 zeges, 2 gelijke spelen, 6 nederlagen).

Wanneer speelt Estoril weer?

Volgende wedstrijd: Estoril – Moreirense, zo 25 okt · 16:30 (Primeira Liga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Estoril?

Laatste competitiewedstrijd: Academico Viseu 2–1 Estoril (10-10-26).

Wie is de topscorer van Estoril?

De topscorer van de club in de competitie is Y. Begraoui met 2 doelpunten.

Estoril: programma, stand en voorspellingen

Estoril (Portugal) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Primeira Liga, Taça de Portugal), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Primeira Liga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.