Voetbal
Home › Clubs › Sporting CP
Sporting CP

Sporting CP: programma, uitslagen, stand en cijfers

Portugal · opgericht in 1906 · Estádio José Alvalade

Sporting CP: competities in 2026/27

Sporting CP: komende wedstrijden

zo 25 okt · 21:30Sporting CP–Academico ViseuPrimeira Liga
di 27 okt · 21:15Sporting CP–Maritimo
Taça da Liga
vr 30 okt · 21:15Casa Pia–Sporting CP
Primeira Liga · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 18:45Shakhtar Donetsk–Sporting CP
Champions League
za 7 nov · 21:30Sporting CP–Moreirense
Primeira Liga

Sporting CP: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGGWW
21-10-26Sporting CP2–3Lask Linz
Champions League
13-10-26Lens0–2Sporting CP
Champions League
9-10-26SC Braga1–3Sporting CP
Primeira Liga
19-9-26Sporting CP2–2Arouca
Primeira Liga
13-9-26Famalicao1–1Sporting CP
Primeira Liga
9-9-26Sporting CP3–1Galatasaray
Champions League
5-9-26Sporting CP2–0Nacional
Primeira Liga
28-8-26Rio Ave0–4Sporting CP
Primeira Liga

Sporting CP: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 21:30Sporting CP–Academico Viseu
Primeira Liga
di 27 okt · 21:15Sporting CP–Maritimo
Taça da Liga
vr 30 okt · 21:15Casa Pia–Sporting CP
Primeira Liga
di 3 nov · 18:45Shakhtar Donetsk–Sporting CP
Champions League
za 7 nov · 21:30Sporting CP–Moreirense
Primeira Liga
wo 25 nov · 21:00Sporting CP–Manchester United
Champions League
zo 29 nov · 21:30FC Porto–Sporting CP
Primeira Liga
zo 6 dec · 17:00Sporting CP–Maritimo
Primeira Liga
di 8 dec · 21:00AS Roma–Sporting CP
Champions League
zo 13 dec · 17:00GIL Vicente–Sporting CP
Primeira Liga
zo 20 dec · 17:00Sporting CP–Estoril
Primeira Liga
zo 27 dec · 17:00Benfica–Sporting CP
Primeira Liga
zo 10 jan · 17:00Sporting CP–Santa Clara
Primeira Liga
zo 17 jan · 17:00Sporting CP–Estrela
Primeira Liga
wo 20 jan · 21:00Sporting CP–Barcelona
Champions League
zo 24 jan · 17:00Vitória SC–Sporting CP
Primeira Liga
wo 27 jan · 21:00Manchester City–Sporting CP
Champions League
zo 31 jan · 17:00Alverca–Sporting CP
Primeira Liga
zo 7 feb · 17:00Sporting CP–Rio Ave
Primeira Liga
zo 14 feb · 17:00Nacional–Sporting CP
Primeira Liga
zo 21 feb · 17:00Sporting CP–Famalicao
Primeira Liga
zo 28 feb · 17:00Arouca–Sporting CP
Primeira Liga
zo 7 mrt · 17:00Sporting CP–SC Braga
Primeira Liga
zo 14 mrt · 17:00Academico Viseu–Sporting CP
Primeira Liga
zo 21 mrt · 17:00Sporting CP–Casa Pia
Primeira Liga
zo 4 apr · 17:00Moreirense–Sporting CP
Primeira Liga
zo 11 apr · 17:00Sporting CP–FC Porto
Primeira Liga
zo 18 apr · 17:00Maritimo–Sporting CP
Primeira Liga
zo 25 apr · 17:00Sporting CP–GIL Vicente
Primeira Liga
zo 2 mei · 17:00Estoril–Sporting CP
Primeira Liga
zo 9 mei · 17:00Sporting CP–Benfica
Primeira Liga
zo 16 mei · 17:00Santa Clara–Sporting CP
Primeira Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
21-10-26Sporting CP2–3Lask Linz
Champions League
13-10-26Lens0–2Sporting CP
Champions League
9-10-26SC Braga1–3Sporting CP
Primeira Liga
19-9-26Sporting CP2–2Arouca
Primeira Liga
13-9-26Famalicao1–1Sporting CP
Primeira Liga
9-9-26Sporting CP3–1Galatasaray
Champions League
5-9-26Sporting CP2–0Nacional
Primeira Liga
28-8-26Rio Ave0–4Sporting CP
Primeira Liga
22-8-26Sporting CP3–1Alverca
Primeira Liga
14-8-26Sporting CP3–2Vitória SC
Primeira Liga
8-8-26Estrela2–2Sporting CP
Primeira Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Sporting CP: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (21-10-26).

  • Z. Debastblessure
  • N. Santosknieblessure
  • R. Zalazarbovenbeenblessure

Sporting CP: positie in de stand – Primeira Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1FC Porto99-0-021:427WWWWW
2Benfica86-1-124:719WVWWW
3Sporting CP85-3-020:918WGGWW
4Santa Clara85-3-012:418WGWWG
5Arouca95-2-212:717WWGVG

Sporting CP: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
10Manchester City39:56
11Club Brugge KV39:66
12Sporting CP37:46
13Borussia Dortmund35:46
14Bayern München310:55

Sporting CP: seizoensstatistieken (Primeira Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd2,5
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen2,5 / 1,3
Uit: voor / tegen2,5 / 1,0
De nul gehouden2
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten19
Gele kaarten per wedstrijd2,4
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×) · 4-3-3 (1×)

Sporting CP: spelersstatistieken (Primeira Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
L. SuárezAAN848871149407,42
Sergi AltimiraMID87171041207,39
Z. DebastVER53990011017,21
R. ZalazarMID853421104006,94
Eduardo QuaresmaVER53180000206,94
Geny CatamoMID859914105306,84
M. AraújoVER75601263206,83
F. IoannidisAAN727322125006,81
I. DoumbiaMID86680180006,80
Iván FresnedaVER85650122106,78
N. IrankundaAAN62050140106,71
Gonçalo InácioVER76301021206,26
Flávio GonçalvesMID74253186106,21
S. AndersenMID61540000005,30
Luis GuilhermeAAN61700053005,06
G. VagiannidisVER42310011004,39
Pedro LimaMID260021004,31
Ibrahima BaVER1900000003,72
João SimõesMID160000002,96
J. DerryAAN3270011102,66
Rodrigo DiasVER1900000002,30
Rafael Ferreira NelAAN1150011002,13

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Sporting CP

Keepers

1Rui SilvaNationaliteitPortugalLeeftijd32 jaarLengte191 cmGewicht91 kg30KaiqueNationaliteitBraziliëLeeftijd23 jaarLengte190 cmGewicht86 kg
41Diego CallaiNationaliteitBraziliëLeeftijd22 jaarLengte190 cmGewicht88 kg
99Francisco SilvaLeeftijd20 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Sporting CP

Aanwinsten

  • D. GueyeLeganes · huur31-8-26
  • KaiquePalmeiras · transfer28-8-26
  • BiduCriciuma · transfer25-8-26
  • M. ZekriKV Mechelen · transfer24-8-26
  • N. IrankundaWatford · transfer14-8-26
  • Ibrahima BaFamalicao · transfer21-7-26
  • J. DerryChelsea · huur10-7-26
  • S. AndersenBK Hacken · transfer30-6-26

Vertrokken

  • K. KoindrediLausanne · transfer31-8-26
  • PoteFiorentina · huur31-8-26
  • Daniel BragançaTorino · huur31-8-26
  • João VirgíniaWolves · transfer27-8-26
  • G. KochorashviliSevilla · transfer20-8-26
  • Manuel Ascenção Bebiano MendonçaMoreirense · transfer20-8-26
  • E. IngebrethsenStromsgodset · transfer12-8-26
  • O. DiomandeNottingham Forest · transfer10-8-26

Sporting CP: belangrijkste feiten

LandPortugal
Opgericht1906
StadionEstádio José Alvalade
Capaciteit50.466
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePrimeira Liga
Positie in de stand3e · 18 punten

Sporting CP: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Sporting CP?

Sporting CP speelt zijn thuiswedstrijden in Estádio José Alvalade (Lisboa), dat plaats biedt aan 50.466 toeschouwers.

Op welke plaats staat Sporting CP in de stand?

Sporting CP staat 3e in de competitie Primeira Liga met 18 punten uit 8 wedstrijden (5 zeges, 3 gelijke spelen, 0 nederlagen).

Wanneer speelt Sporting CP weer?

Volgende wedstrijd: Sporting CP – Academico Viseu, zo 25 okt · 21:30 (Primeira Liga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Sporting CP?

Laatste competitiewedstrijd: SC Braga 1–3 Sporting CP (9-10-26).

Wie is de topscorer van Sporting CP?

De topscorer van de club in de competitie is L. Suárez met 11 doelpunten.

Sporting CP: programma, stand en voorspellingen

Sporting CP (Portugal) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Primeira Liga, Champions League, Taça da Liga), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Primeira Liga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.