Voetbal
Home › Clubs › Vitória SC
Vitória SC

Vitória SC: programma, uitslagen, stand en cijfers

Portugal · opgericht in 1922 · Estádio Dom Afonso Henriques

Vitória SC: competities in 2026/27

Vitória SC: komende wedstrijden

ma 2 nov · 21:15GIL Vicente–Vitória SC
Primeira Liga · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 19:00Vitória SC–FC Porto
Primeira Liga
za 28 nov · 21:30Vitória SC–Estrela
Primeira Liga
zo 6 dec · 17:00Estoril–Vitória SC
Primeira Liga
zo 13 dec · 17:00Vitória SC–Alverca
Primeira Liga

Vitória SC: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVGVG
23-10-26Vitória SC5–0Maritimo
Primeira Liga
17-10-26Recreativa de Lamelas0–1Vitória SC
Taça de Portugal
11-10-26Benfica2–0Vitória SC
Primeira Liga
20-9-26Vitória SC1–1Moreirense
Primeira Liga
12-9-26Academico Viseu2–1Vitória SC
Primeira Liga
6-9-26Vitória SC0–0Casa Pia
Primeira Liga
31-8-26SC Braga1–0Vitória SC
Primeira Liga
23-8-26Vitória SC1–0Nacional
Primeira Liga

Vitória SC: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

ma 2 nov · 21:15GIL Vicente–Vitória SC
Primeira Liga
zo 8 nov · 19:00Vitória SC–FC Porto
Primeira Liga
za 28 nov · 21:30Vitória SC–Estrela
Primeira Liga
zo 6 dec · 17:00Estoril–Vitória SC
Primeira Liga
zo 13 dec · 17:00Vitória SC–Alverca
Primeira Liga
zo 20 dec · 17:00Santa Clara–Vitória SC
Primeira Liga
zo 27 dec · 17:00Vitória SC–Rio Ave
Primeira Liga
zo 10 jan · 17:00Famalicao–Vitória SC
Primeira Liga
zo 17 jan · 17:00Arouca–Vitória SC
Primeira Liga
zo 24 jan · 17:00Vitória SC–Sporting CP
Primeira Liga
zo 31 jan · 17:00Nacional–Vitória SC
Primeira Liga
zo 7 feb · 17:00Vitória SC–SC Braga
Primeira Liga
zo 14 feb · 17:00Casa Pia–Vitória SC
Primeira Liga
zo 21 feb · 17:00Vitória SC–Academico Viseu
Primeira Liga
zo 28 feb · 17:00Moreirense–Vitória SC
Primeira Liga
zo 7 mrt · 17:00Vitória SC–Benfica
Primeira Liga
zo 14 mrt · 17:00Maritimo–Vitória SC
Primeira Liga
zo 21 mrt · 17:00Vitória SC–GIL Vicente
Primeira Liga
zo 4 apr · 17:00FC Porto–Vitória SC
Primeira Liga
zo 11 apr · 17:00Estrela–Vitória SC
Primeira Liga
zo 18 apr · 17:00Vitória SC–Estoril
Primeira Liga
zo 25 apr · 17:00Alverca–Vitória SC
Primeira Liga
zo 2 mei · 17:00Vitória SC–Santa Clara
Primeira Liga
zo 9 mei · 17:00Rio Ave–Vitória SC
Primeira Liga
zo 16 mei · 17:00Vitória SC–Famalicao
Primeira Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26Vitória SC5–0Maritimo
Primeira Liga
17-10-26Recreativa de Lamelas0–1Vitória SC
Taça de Portugal
11-10-26Benfica2–0Vitória SC
Primeira Liga
20-9-26Vitória SC1–1Moreirense
Primeira Liga
12-9-26Academico Viseu2–1Vitória SC
Primeira Liga
6-9-26Vitória SC0–0Casa Pia
Primeira Liga
31-8-26SC Braga1–0Vitória SC
Primeira Liga
23-8-26Vitória SC1–0Nacional
Primeira Liga
14-8-26Sporting CP3–2Vitória SC
Primeira Liga
8-8-26Vitória SC0–1Arouca
Primeira Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Vitória SC: positie in de stand – Primeira Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
9SC Braga83-2-39:1011VVGWV
10Estrela92-4-314:1710VVVGW
11Vitória SC92-2-510:108WVGVG
12Moreirense82-2-48:158VGWVV
13Maritimo92-2-59:198VVGVV

Vitória SC: seizoensstatistieken (Primeira Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen1,4 / 0,4
Uit: voor / tegen0,8 / 2,0
De nul gehouden3
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten25
Gele kaarten per wedstrijd2,8
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (9×)

Vitória SC: spelersstatistieken (Primeira Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Y. MosqueraVER1121011007,81
A. JakupovicAAN534520125107,11
SamuMID973011136206,96
BeniMID94880000006,86
João MendesVER981000103006,83
T. StrataVER96870152206,83
O. CamaraMID952010136106,82
GustavoMID859210227406,79
T. BorevkovićVER42831032306,78
L. DoucetMID94780000106,73
Gonçalo NogueiraMID95391031306,72
Thiago BalieiroVER87200071306,66
A. NdoyeAAN742810174016,61
Telmo ArcanjoMID4690020006,59
Miguel NogueiraMID84090380205,85
A. SidibéVER32330000005,37
M. MitrovićMID4800030105,25
AlanMID3990222005,15
V. OuotroAAN4490031005,03
Óscar RivasVER53790020204,87
V. AnderssonMID3550000004,86
Miguel MagaVER31230000004,75
S. VerdiMID1140000003,25

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Vitória SC

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Vitória SC

Aanwinsten

  • T. BorevkovićSamsunspor · huur3-9-26
  • AlanMoreirense · transfervrij3-9-26
  • A. JakupovicNK Osijek · transfer1-9-26
  • A. SidibéVenezia · huur5-8-26
  • Rodrigo MacedoJong AZ · transfervrij31-7-26
  • V. OuotroNancy · transfer27-7-26
  • Y. MosqueraAston Villa · transfer15-7-26
  • O. ZychAston Villa · huur14-7-26

Vertrokken

  • CostinhaUnião Santarém · huur9-9-26
  • Vando FélixTorreense · transfer3-9-26
  • Miguel NóbregaUnião de Leiria · huur3-9-26
  • CharlesCharles · transfervrij30-8-26
  • R. AbascalAl Riyadh · transfer8-8-26
  • O. LebedenkoArouca · transfer6-8-26
  • Nélson OliveiraFarense · transfervrij31-7-26
  • D. MichelDubai United · transfer29-7-26

Vitória SC: belangrijkste feiten

LandPortugal
Opgericht1922
StadionEstádio Dom Afonso Henriques
Capaciteit30.165
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePrimeira Liga
Positie in de stand11e · 8 punten

Vitória SC: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Vitória SC?

Vitória SC speelt zijn thuiswedstrijden in Estádio Dom Afonso Henriques (Guimarães), dat plaats biedt aan 30.165 toeschouwers.

Op welke plaats staat Vitória SC in de stand?

Vitória SC staat 11e in de competitie Primeira Liga met 8 punten uit 9 wedstrijden (2 zeges, 2 gelijke spelen, 5 nederlagen).

Wanneer speelt Vitória SC weer?

Volgende wedstrijd: GIL Vicente – Vitória SC, ma 2 nov · 21:15 (Primeira Liga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Vitória SC?

Laatste competitiewedstrijd: Vitória SC 5–0 Maritimo (23-10-26).

Wie is de topscorer van Vitória SC?

De topscorer van de club in de competitie is A. Jakupovic met 2 doelpunten.

Vitória SC: programma, stand en voorspellingen

Vitória SC (Portugal) speelt dit seizoen in deze competities: Primeira Liga, Taça de Portugal. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Primeira Liga staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.