Voetbal
Home › Clubs › Nacional
Nacional

Nacional: programma, uitslagen, stand en cijfers

Portugal · opgericht in 1910 · Estádio da Madeira

Nacional: competities in 2026/27

Nacional: komende wedstrijden

zo 25 okt · 19:00Nacional–SC BragaPrimeira Liga · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 16:30Arouca–Nacional
Primeira Liga · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:30Nacional–Academico Viseu
Primeira Liga
vr 27 nov · 21:15Maritimo–Nacional
Primeira Liga
zo 6 dec · 17:00Nacional–Benfica
Primeira Liga

Nacional: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVVVV
17-10-26Sanjoanense1–0Nacional
Taça de Portugal
11-10-26Rio Ave3–2Nacional
Primeira Liga
19-9-26Nacional0–4Famalicao
Primeira Liga
12-9-26Nacional1–3Alverca
Primeira Liga
5-9-26Sporting CP2–0Nacional
Primeira Liga
30-8-26Nacional2–3Estrela
Primeira Liga
23-8-26Vitória SC1–0Nacional
Primeira Liga
16-8-26Nacional2–0Estoril
Primeira Liga

Nacional: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 19:00Nacional–SC Braga
Primeira Liga
zo 1 nov · 16:30Arouca–Nacional
Primeira Liga
za 7 nov · 16:30Nacional–Academico Viseu
Primeira Liga
vr 27 nov · 21:15Maritimo–Nacional
Primeira Liga
zo 6 dec · 17:00Nacional–Benfica
Primeira Liga
zo 13 dec · 17:00Casa Pia–Nacional
Primeira Liga
zo 20 dec · 17:00Nacional–Moreirense
Primeira Liga
zo 27 dec · 17:00FC Porto–Nacional
Primeira Liga
zo 10 jan · 17:00Nacional–GIL Vicente
Primeira Liga
zo 17 jan · 17:00Nacional–Santa Clara
Primeira Liga
zo 24 jan · 17:00Estoril–Nacional
Primeira Liga
zo 31 jan · 17:00Nacional–Vitória SC
Primeira Liga
zo 7 feb · 17:00Estrela–Nacional
Primeira Liga
zo 14 feb · 17:00Nacional–Sporting CP
Primeira Liga
zo 21 feb · 17:00Alverca–Nacional
Primeira Liga
zo 28 feb · 17:00Famalicao–Nacional
Primeira Liga
zo 7 mrt · 17:00Nacional–Rio Ave
Primeira Liga
zo 14 mrt · 17:00SC Braga–Nacional
Primeira Liga
zo 21 mrt · 17:00Nacional–Arouca
Primeira Liga
zo 4 apr · 17:00Academico Viseu–Nacional
Primeira Liga
zo 11 apr · 17:00Nacional–Maritimo
Primeira Liga
zo 18 apr · 17:00Benfica–Nacional
Primeira Liga
zo 25 apr · 17:00Nacional–Casa Pia
Primeira Liga
zo 2 mei · 17:00Moreirense–Nacional
Primeira Liga
zo 9 mei · 17:00Nacional–FC Porto
Primeira Liga
zo 16 mei · 17:00GIL Vicente–Nacional
Primeira Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
17-10-26Sanjoanense1–0Nacional
Taça de Portugal
11-10-26Rio Ave3–2Nacional
Primeira Liga
19-9-26Nacional0–4Famalicao
Primeira Liga
12-9-26Nacional1–3Alverca
Primeira Liga
5-9-26Sporting CP2–0Nacional
Primeira Liga
30-8-26Nacional2–3Estrela
Primeira Liga
23-8-26Vitória SC1–0Nacional
Primeira Liga
16-8-26Nacional2–0Estoril
Primeira Liga
10-8-26Santa Clara2–2Nacional
Primeira Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Nacional: positie in de stand – Primeira Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
15Rio Ave82-1-58:177WVGVV
16Casa Pia92-1-65:177WVWVG
17Nacional81-1-69:184VVVVV
18Estoril80-2-64:122VVVGV

Nacional: seizoensstatistieken (Primeira Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd2,3
Thuis: voor / tegen1,3 / 2,5
Uit: voor / tegen1,0 / 2,0
De nul gehouden1
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten11
Gele kaarten per wedstrijd1,4
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (4×) · 4-2-3-1 (2×) · 3-4-3 (1×)

Nacional: spelersstatistieken (Primeira Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
N. KaderAAN1812032008,52
Léo SantosVER54051151007,20
LizieroMID43381132007,03
Pablo RuanAAN75061084006,87
Daniel JúniorAAN74430110106,85
Wesley GasolinaMID74961031106,80
Miguel BaezaAAN85661064006,75
Zé VitorVER86751041106,74
C. LabidiMID42220041006,74
Filipe SoaresMID42490030206,70
Mateus IseppeMID1100000006,70
Song Min-KyuAAN31710010006,59
Matchoi DjalóMID62611053006,52
S. GavrielMID82810052006,52
DeivisonMID41690031006,52
Francisco GonçalvesVER43600121006,46
A. ObandoAAN61820052006,46
Matheus DiasVER75470010206,44
F. NavaMID2340000006,43
W. KokoloVER64270110206,35
José GomesVER1450010006,30
Joel da SilvaMID3780010006,28
M. JensenMID63690010105,81
D. DongmoMID1900000005,64
Daniel Isai de la Cruz de la CruzVER51430020005,27
Ivanildo FernandesVER1450000003,35

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Nacional

Keepers

1Renato BellucciNationaliteitItaliëLeeftijd20 jaarLengte190 cmGewicht78 kg
13João GonçalvesNationaliteitPortugalLeeftijd25 jaarLengte188 cmGewicht82 kg
50KevynNationaliteitBraziliëLeeftijd21 jaarLengte192 cmGewicht80 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Nacional

Aanwinsten

  • N. KaderHegelmann Litauen · transfer3-9-26
  • Song Min-KyuFC Seoul · transfer29-8-26
  • W. KokoloHannover 96 · huur19-8-26
  • A. ObandoInter Miami · huur12-8-26
  • Matchoi DjalóBaşakşehir · transfer12-8-26
  • F. NavaAlways Ready · transfer10-8-26
  • Wesley GasolinaAvai · transfer21-7-26
  • M. JensenOdense · transfer18-7-26

Vertrokken

  • C. RamírezÇorum FK · transfer6-8-26
  • Paulinho BóiaWidzew Łódź · transfervrij2-8-26
  • WitiPyunik Yerevan · transfer21-7-26
  • Lucas FrançaSanta Clara · transfervrij21-7-26
  • André Carreira SousaUnião Santarém · transfervrij13-7-26
  • L. VallierDunkerque · transfer7-7-26
  • Augusto CesarMatonense · huur1-7-26
  • Lucas JoãoPetro de Luanda · transfervrij30-6-26

Nacional: belangrijkste feiten

LandPortugal
Opgericht1910
StadionEstádio da Madeira
Capaciteit5.200
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePrimeira Liga
Positie in de stand17e · 4 punten

Nacional: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Nacional?

Nacional speelt zijn thuiswedstrijden in Estádio da Madeira (Ilha da Madeira), dat plaats biedt aan 5.200 toeschouwers.

Op welke plaats staat Nacional in de stand?

Nacional staat 17e in de competitie Primeira Liga met 4 punten uit 8 wedstrijden (1 zege, 1 gelijkspel, 6 nederlagen).

Wanneer speelt Nacional weer?

Volgende wedstrijd: Nacional – SC Braga, zo 25 okt · 19:00 (Primeira Liga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Nacional?

Laatste competitiewedstrijd: Rio Ave 3–2 Nacional (11-10-26).

Wie is de topscorer van Nacional?

De topscorer van de club in de competitie is N. Kader met 2 doelpunten.

Nacional: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Nacional (Portugal) in alle competities van dit seizoen (Primeira Liga, Taça de Portugal): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Primeira Liga staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.