Voetbal
Home › Clubs › Sonderjyske
Sonderjyske

Sonderjyske: programma, uitslagen, stand en cijfers

Denemarken · opgericht in 2004 · Sydbank Park

Sonderjyske: competities in 2026/27

Sonderjyske: komende wedstrijden

zo 25 okt · 16:00AC Horsens–SonderjyskeSuperliga · Onderlinge duels (H2H)
ma 2 nov · 19:00Sonderjyske–FC Copenhagen
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 18:00FC Midtjylland–Sonderjyske
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 22 nov · 16:00Sonderjyske–Odense
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
vr 27 nov · 19:00Sonderjyske–Brondby
Superliga · Onderlinge duels (H2H)

Sonderjyske: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVWGV
18-10-26Sonderjyske4–0Silkeborg
Superliga
12-10-26Aarhus3–0Sonderjyske
Superliga
20-9-26Sonderjyske4–2Randers FC
Superliga
16-9-26AB Copenhagen3–1Sonderjyske
Deense beker
13-9-26Lyngby1–1Sonderjyske
Superliga
6-9-26Sonderjyske2–5AC Horsens
Superliga
3-9-26Thisted FC0–2Sonderjyske
Deense beker
31-8-26FC Copenhagen3–1Sonderjyske
Superliga

Sonderjyske: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 16:00AC Horsens–Sonderjyske
Superliga
ma 2 nov · 19:00Sonderjyske–FC Copenhagen
Superliga
zo 8 nov · 18:00FC Midtjylland–Sonderjyske
Superliga
zo 22 nov · 16:00Sonderjyske–Odense
Superliga
vr 27 nov · 19:00Sonderjyske–Brondby
Superliga
ma 7 dec · 19:00Viborg–Sonderjyske
Superliga
zo 21 feb · 18:00Sonderjyske–Aarhus
Superliga
zo 28 feb · 18:00Randers FC–Sonderjyske
Superliga
zo 7 mrt · 18:00FC Nordsjaelland–Sonderjyske
Superliga
zo 14 mrt · 18:00Sonderjyske–Lyngby
Superliga
zo 21 mrt · 18:00Silkeborg–Sonderjyske
Superliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26Sonderjyske4–0Silkeborg
Superliga
12-10-26Aarhus3–0Sonderjyske
Superliga
20-9-26Sonderjyske4–2Randers FC
Superliga
16-9-26AB Copenhagen3–1Sonderjyske
Deense beker
13-9-26Lyngby1–1Sonderjyske
Superliga
6-9-26Sonderjyske2–5AC Horsens
Superliga
3-9-26Thisted FC0–2Sonderjyske
Deense beker
31-8-26FC Copenhagen3–1Sonderjyske
Superliga
23-8-26Sonderjyske0–3FC Nordsjaelland
Superliga
17-8-26Brondby3–2Sonderjyske
Superliga
7-8-26Sonderjyske0–0Viborg
Superliga
3-8-26Odense1–0Sonderjyske
Superliga
26-7-26Sonderjyske2–3FC Midtjylland
Superliga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Sonderjyske: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • M. Bundgaardniet in de selectie
  • E. Duruniet in de selectie

Sonderjyske: positie in de stand – Superliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
9Randers FC123-2-712:1911VGVVV
10Aarhus111-6-415:189GWGVG
11Sonderjyske112-2-716:248WVWGV
12Lyngby111-5-515:248GVVGW

Sonderjyske: seizoensstatistieken (Superliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,5
Doelpunten tegen per wedstrijd2,2
Thuis: voor / tegen2,0 / 2,2
Uit: voor / tegen0,8 / 2,2
De nul gehouden2
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten19
Gele kaarten per wedstrijd1,7
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×) · 3-4-2-1 (4×)

Sonderjyske: spelersstatistieken (Superliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
O. HyseniAAN1680211007,90
M. JensenVER21841032007,60
M. OlesenMID42200300007,37
M. HaidaraAAN11952502612007,11
O. De RosarioAAN541922135007,03
M. SoulasVER119940192306,83
A. LyngAAN21000011006,80
A. Hoeg92400132006,75
D. GrétarssonVER53520021006,74
D. WilkinsVER72241121206,72
R. VinderslevMID43230020006,72
I. SeydiAAN105612174306,68
T. HaltvikAAN41281052006,68
T. KlysnerVER2980000006,60
S. WæverMID21530000006,60
A. PedersenMID41490020006,60
B. TambedouAAN71661064006,48
A. MunksgaardMID76291121206,47
E. DuruMID97470050006,47
J. ChristensenMID83670242006,41
S. VelkovVER31581022016,37
D. BoisonAAN42330040006,30
P. KristensenVER63470010006,26
A. OggesenMID82930000006,20
S. EminiMID96190251406,01
B. BjarnasonVER53691011015,20
L. QamiliAAN3950010204,65
M. HoppeAAN83100043204,63
G. WagnerVER31220000003,32

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Sonderjyske

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Sonderjyske

Aanwinsten

  • N. ShintonBeerschot VA · transfervrij3-9-26
  • S. VelkovVejle · transfer1-9-26
  • O. De RosarioSeattle Sounders · huur31-8-26
  • A. MunksgaardKristiansund BK · transfer13-8-26
  • J. ChristensenMolde · huur9-8-26
  • B. BjarnasonSpVgg Greuther Fürth · transfer7-8-26
  • B. TambedouFC Levadia Tallinn · transfer3-8-26
  • T. HaltvikKFUM Oslo · transfer29-7-26

Vertrokken

  • B. PenáRoskilde · transfervrij26-8-26
  • A. LyngFC Fredericia · transfer12-8-26
  • S. WæverB 93 · transfer7-8-26
  • M. JensenFC Midtjylland · transfer7-8-26
  • A. RrahmaniNykobing FC · huur6-8-26
  • O. HyseniBrondby · transfer30-7-26
  • Sebastian LarsenSkála · transfervrij24-7-26
  • T. SommerPEC Zwolle · transfer8-7-26

Sonderjyske: belangrijkste feiten

LandDenemarken
Opgericht2004
StadionSydbank Park
Capaciteit10.000
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSuperliga
Positie in de stand11e · 8 punten

Sonderjyske: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Sonderjyske?

Sonderjyske speelt zijn thuiswedstrijden in Sydbank Park (Haderslev), dat plaats biedt aan 10.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat Sonderjyske in de stand?

Sonderjyske staat 11e in de competitie Superliga met 8 punten uit 11 wedstrijden (2 zeges, 2 gelijke spelen, 7 nederlagen).

Wanneer speelt Sonderjyske weer?

Volgende wedstrijd: AC Horsens – Sonderjyske, zo 25 okt · 16:00 (Superliga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Sonderjyske?

Laatste competitiewedstrijd: Sonderjyske 4–0 Silkeborg (18-10-26).

Wie is de topscorer van Sonderjyske?

De topscorer van de club in de competitie is M. Haidara met 5 doelpunten.

Sonderjyske: programma, stand en voorspellingen

Sonderjyske (Denemarken) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Superliga, Deense beker), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Superliga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.