Voetbal
Home › Clubs › Randers FC
Randers FC

Randers FC: programma, uitslagen, stand en cijfers

Denemarken · opgericht in 2003 · Cepheus Park Randers

Randers FC: competities in 2026/27

Superliga9e plaats, 11 puntenVolgende: Lyngby · vr 30 okt · 19:00
Atlantic CupGroup Stage
Deense bekerachtste finaleVolgende: Lyngby · di 3 nov · 18:00

Randers FC: komende wedstrijden

vr 30 okt · 19:00Lyngby–Randers FCSuperliga · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 18:00Lyngby–Randers FC
Deense beker · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 16:00Randers FC–FC Nordsjaelland
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 22 nov · 14:00Viborg–Randers FC
Superliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 29 nov · 14:00Randers FC–AC Horsens
Superliga

Randers FC: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGVVV
23-10-26Randers FC1–3Brondby
Superliga
16-10-26AC Horsens0–0Randers FC
Superliga
11-10-26Randers FC0–2Viborg
Superliga
20-9-26Sonderjyske4–2Randers FC
Superliga
16-9-26Vendsyssel FF1–3Randers FC
Deense beker
13-9-26Randers FC1–2Odense
Superliga
6-9-26Brondby0–3Randers FC
Superliga
30-8-26Randers FC2–1Aarhus
Superliga

Randers FC: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

vr 30 okt · 19:00Lyngby–Randers FC
Superliga
di 3 nov · 18:00Lyngby–Randers FC
Deense beker
zo 8 nov · 16:00Randers FC–FC Nordsjaelland
Superliga
zo 22 nov · 14:00Viborg–Randers FC
Superliga
zo 29 nov · 14:00Randers FC–AC Horsens
Superliga
za 5 dec · 17:00Aarhus–Randers FC
Superliga
zo 21 feb · 18:00Silkeborg–Randers FC
Superliga
zo 28 feb · 18:00Randers FC–Sonderjyske
Superliga
zo 7 mrt · 18:00FC Copenhagen–Randers FC
Superliga
zo 14 mrt · 18:00Randers FC–FC Midtjylland
Superliga
zo 21 mrt · 18:00Odense–Randers FC
Superliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26Randers FC1–3Brondby
Superliga
16-10-26AC Horsens0–0Randers FC
Superliga
11-10-26Randers FC0–2Viborg
Superliga
20-9-26Sonderjyske4–2Randers FC
Superliga
16-9-26Vendsyssel FF1–3Randers FC
Deense beker
13-9-26Randers FC1–2Odense
Superliga
6-9-26Brondby0–3Randers FC
Superliga
30-8-26Randers FC2–1Aarhus
Superliga
23-8-26FC Midtjylland1–0Randers FC
Superliga
19-8-26ASA Aarhus0–4Randers FC
Deense beker
16-8-26Randers FC0–4FC Copenhagen
Superliga
9-8-26Randers FC2–0Lyngby
Superliga
2-8-26FC Nordsjaelland1–0Randers FC
Superliga
27-7-26Randers FC1–1Silkeborg
Superliga
30-1-26Randers FC1–0Rosenborg
Atlantic Cup
25-1-26Randers FC3–2Tromso
Atlantic Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Randers FC: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (23-10-26).

  • J. Bjorkengrenblessure
  • W. Dammersblessure
  • F. Lauenborgblessure
  • L. Lissensblessure
  • B. Ornblessure
  • L. Pedersenrode kaart

Randers FC: positie in de stand – Superliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
7Odense113-4-410:1513WGGWV
8Silkeborg112-5-415:1911VGWGG
9Randers FC123-2-712:1911VGVVV
10Aarhus111-6-415:189GWGVG
11Sonderjyske112-2-716:248WVWGV

Randers FC: seizoensstatistieken (Superliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,0
Doelpunten tegen per wedstrijd1,6
Thuis: voor / tegen1,0 / 1,9
Uit: voor / tegen1,0 / 1,2
De nul gehouden3
Niet gescoord5

Kaarten

Gele kaarten21
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten3

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (11×) · 4-4-2 (1×)

Randers FC: spelersstatistieken (Superliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
D. HøeghVER1210800070107,15
M. ThemsenMID12979412113306,94
L. LissensVER21210022006,92
W. DammersVER54500010006,85
L. PedersenMID118491221416,71
F. LauenborgMID31590011006,71
J. BjörkengrenMID63980020006,68
S. HansenMID118440262306,66
M. SjølstadVER127360141106,57
N. HoplandVER54500021206,57
M. SankohAAN1153930125106,56
E. MahmoudMID1184431146106,53
M. GreveMID129670043106,51
K. JunkerAAN1256711104006,49
N. DyhrVER128390021006,43
A. CamaraAAN5870021006,43
Benjamin ÖrnVER2300000106,40
Amin Al HamawiAAN1100000106,30
M. ToureAAN1100000006,30
O. SeckMID1100010006,30
A. HenrikssonMID52710040116,11
H. HoyrupMID71030130005,14
F. SommerVER4880020004,43
W. CaddyAAN2200000004,27
O. JonesVER3420010004,02
C. EdudziMID41580000003,89
S. StukerVER3990021003,76

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Randers FC

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Randers FC

Aanwinsten

  • N. HoplandHeerenveen · transfer31-8-26
  • A. CamaraSturm Graz · transfer30-8-26
  • S. StukerSilkeborg · transfer28-8-26
  • A. HenrikssonBlackburn · huur27-8-26
  • K. JunkerBuriram United · transfervrij19-7-26
  • M. SankohVfB Stuttgart · transfer5-7-26
  • N. ShamounIFK Varnamo · terug van verhuur29-6-26
  • H. SulemanaHillerød · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • M. ToureMacarthur · transfer6-9-26
  • H. SulemanaHillerød · transfervrij1-9-26
  • Max Albæk AndersenVSK Århus · huur1-9-26
  • Amin Al HamawiHelsingborg · huur30-8-26
  • E. AgyiriMosta · huur10-8-26
  • N. ShamounKalmar FF · huur5-8-26
  • A. RømerKA Akureyri · transfervrij16-7-26
  • A. RømerRomer Andre · transfervrij29-6-26

Randers FC: belangrijkste feiten

LandDenemarken
Opgericht2003
StadionCepheus Park Randers
Capaciteit12.000
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSuperliga
Positie in de stand9e · 11 punten

Randers FC: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Randers FC?

Randers FC speelt zijn thuiswedstrijden in Cepheus Park Randers (Randers), dat plaats biedt aan 12.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat Randers FC in de stand?

Randers FC staat 9e in de competitie Superliga met 11 punten uit 12 wedstrijden (3 zeges, 2 gelijke spelen, 7 nederlagen).

Wanneer speelt Randers FC weer?

Volgende wedstrijd: Lyngby – Randers FC, vr 30 okt · 19:00 (Superliga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Randers FC?

Laatste competitiewedstrijd: Randers FC 1–3 Brondby (23-10-26).

Wie is de topscorer van Randers FC?

De topscorer van de club in de competitie is M. Themsen met 4 doelpunten.

Randers FC: programma, stand en voorspellingen

Randers FC (Denemarken) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Superliga, Atlantic Cup, Deense beker), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Superliga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.