Voetbal
Home › Clubs › Zlin
Zlin

Zlin: programma, uitslagen, stand en cijfers

Tsjechië · opgericht in 1919 · Stadion Letná

Zlin: competities in 2026/27

Zlin: komende wedstrijden

za 31 okt · 15:00Artis–ZlinChance Liga · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 15:00Zlin–Slovácko
Chance Liga
za 21 nov · 15:00Mlada Boleslav–Zlin
Chance Liga
zo 29 nov · 18:00Zlin–Sparta Praha
Chance Liga · Onderlinge duels (H2H)
zo 6 dec · 13:00Bohemians 1905–Zlin
Chance Liga · Onderlinge duels (H2H)

Zlin: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVVGV
24-10-26Zlin1–1Sigma Olomouc
Chance Liga
17-10-26Pardubice3–0Zlin
Chance Liga
9-10-26Zlin0–1Slavia Praha
Chance Liga
20-9-26FK Jablonec1–1Zlin
Chance Liga
16-9-26Havířov0–4Zlin
Cup
13-9-26Zlin1–2Hradec Králové
Chance Liga
6-9-26Zlin1–3Teplice
Chance Liga
29-8-26Zbrojovka Brno3–2Zlin
Chance Liga

Zlin: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 15:00Artis–Zlin
Chance Liga
za 7 nov · 15:00Zlin–Slovácko
Chance Liga
za 21 nov · 15:00Mlada Boleslav–Zlin
Chance Liga
zo 29 nov · 18:00Zlin–Sparta Praha
Chance Liga
zo 6 dec · 13:00Bohemians 1905–Zlin
Chance Liga
ma 14 dec · 17:00Zlin–Plzen
Chance Liga
za 30 jan · 15:00Slovan Liberec–Zlin
Chance Liga
za 6 feb · 15:00Zlin–Zbrojovka Brno
Chance Liga
za 13 feb · 15:00Teplice–Zlin
Chance Liga
za 20 feb · 15:00Hradec Králové–Zlin
Chance Liga
za 27 feb · 15:00Zlin–FK Jablonec
Chance Liga
za 6 mrt · 15:00Slavia Praha–Zlin
Chance Liga
za 13 mrt · 15:00Zlin–Pardubice
Chance Liga
za 20 mrt · 15:00Sigma Olomouc–Zlin
Chance Liga
za 3 apr · 15:00Zlin–Artis
Chance Liga
za 10 apr · 15:00Slovácko–Zlin
Chance Liga
za 17 apr · 15:00Zlin–Mlada Boleslav
Chance Liga
za 24 apr · 15:00Baník Ostrava–Zlin
Chance Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Zlin1–1Sigma Olomouc
Chance Liga
17-10-26Pardubice3–0Zlin
Chance Liga
9-10-26Zlin0–1Slavia Praha
Chance Liga
20-9-26FK Jablonec1–1Zlin
Chance Liga
16-9-26Havířov0–4Zlin
Cup
13-9-26Zlin1–2Hradec Králové
Chance Liga
6-9-26Zlin1–3Teplice
Chance Liga
29-8-26Zbrojovka Brno3–2Zlin
Chance Liga
25-8-26Uničov0–2Zlin
Cup
22-8-26Zlin0–1Slovan Liberec
Chance Liga
15-8-26Plzen3–2Zlin
Chance Liga
8-8-26Zlin0–2Bohemians 1905
Chance Liga
31-7-26Sparta Praha3–1Zlin
Chance Liga
25-7-26Zlin0–1Baník Ostrava
Chance Liga
4-2-26Zlin1–5Zlaté Moravce
Tipsport Liga
14-1-26Skalica3–1Zlin
Tipsport Liga
12-1-26Prostějov0–2Zlin
Tipsport Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Zlin: positie in de stand – Chance Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
14Artis112-3-611:209GWGVV
15Slovácko111-4-610:187VWGVG
16Zlin120-2-109:242GVVGV

Zlin: seizoensstatistieken (Chance Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd0,8
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen0,4 / 1,6
Uit: voor / tegen1,2 / 2,6
De nul gehouden0
Niet gescoord5

Kaarten

Gele kaarten27
Gele kaarten per wedstrijd2,3
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×) · 4-4-1-1 (2×) · 5-4-1 (1×)

Zlin: spelersstatistieken (Chance Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. StefanVER31130100007,25
T. FojtuMID2250000006,85
C. NombilMID108140021106,74
F. AppiahMID1166711101106,72
A. GažiMID4950011006,68
D. MachalíkMID64841021206,67
S. PetrutaMID83681042106,67
J. KolářVER53640011006,66
M. KratochvílMID21800071006,62
K. PenkevicsMID1100000006,60
F. DornakMID1250000006,60
T. HellebrandMID72540020116,57
M. CupákMID102961064006,56
J. ČernínVER119842182416,55
Prince Mbatshi MukubaVER52850021106,51
S. KanuAAN82030151006,50
M. FukalaVER107291083206,49
M. PišojaVER119000373306,45
T. PoznarAAN114320051206,42
M. KopečnýVER119440020306,35
D. ŠmigaAAN1060420137105,96
O. KukučkaVER86540021005,67
A. KřapkaVER65240020105,35
L. BartošákMID51840030204,60
D. GrygeraVER41720021004,24
T. UlbrichMID53840060104,04
J. DidibaMID2180000003,18
M. ToureAAN10000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Zlin

Keepers

17S. DostálNationaliteitTsjechiëLeeftijd34 jaarLengte186 cmGewicht82 kg
34M. KnoblochNationaliteitTsjechiëLeeftijd33 jaarLengte192 cmGewicht92 kg
64Stepan BachurekNationaliteitTsjechiëLeeftijd23 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Zlin

Aanwinsten

  • M. KratochvílSpartak Trnava · transfervrij30-9-26
  • S. PetrutaBaník Ostrava · huur8-9-26
  • O. KukučkaSparta Praha · huur6-7-26
  • Prince Mbatshi MukubaLyon · transfervrij30-6-26
  • Z. KatalinićNK Slaven Belupo · transfer30-6-26
  • F. AppiahPetržalka · transfer30-6-26
  • D. ŠmigaSlavia Praha · transfer30-6-26
  • A. GažiSkalica · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • S. PetrutaBaník Ostrava · transfer7-9-26
  • M. SvachHanácká · transfer28-7-26
  • M. SloukTáborsko · transfer13-7-26
  • J. KalabiškaHodonín · transfervrij5-7-26
  • L. BraneckýOpava · huur2-7-26
  • Radek OvesnýHanácká · transfer1-7-26
  • E. H. NdiayeArtis · transfer30-6-26
  • M. KoubekRužomberok · transfer25-6-26

Zlin: belangrijkste feiten

LandTsjechië
Opgericht1919
StadionStadion Letná
Capaciteit6.375
Ondergrondnatuurgras
CompetitieChance Liga
Positie in de stand16e · 2 punten

Zlin: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Zlin?

Zlin speelt zijn thuiswedstrijden in Stadion Letná (Zlín), dat plaats biedt aan 6.375 toeschouwers.

Op welke plaats staat Zlin in de stand?

Zlin staat 16e in de competitie Chance Liga met 2 punten uit 12 wedstrijden (0 zeges, 2 gelijke spelen, 10 nederlagen).

Wanneer speelt Zlin weer?

Volgende wedstrijd: Artis – Zlin, za 31 okt · 15:00 (Chance Liga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Zlin?

Laatste competitiewedstrijd: Zlin 1–1 Sigma Olomouc (24-10-26).

Wie is de topscorer van Zlin?

De topscorer van de club in de competitie is J. Černín met 2 doelpunten.

Zlin: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Zlin (Tsjechië) in alle competities van dit seizoen (Chance Liga, Tipsport Liga, Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Chance Liga staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.