Voetbal
Home › Clubs › Zbrojovka Brno
Zbrojovka Brno

Zbrojovka Brno: programma, uitslagen, stand en cijfers

Tsjechië · opgericht in 1913 · Městský fotbalový stadion Srbská

Zbrojovka Brno: competities in 2026/27

Chance Liga5e plaats, 20 puntenVolgende: Sigma Olomouc · za 31 okt · 18:00
Cupachtste finaleVolgende: Slavia Praha · di 27 okt · 19:00

Zbrojovka Brno: komende wedstrijden

di 27 okt · 19:00Slavia Praha–Zbrojovka Brno
Cup · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 18:00Sigma Olomouc–Zbrojovka BrnoChance Liga · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:00Zbrojovka Brno–Baník Ostrava
Chance Liga
zo 22 nov · 13:00Pardubice–Zbrojovka Brno
Chance Liga
zo 29 nov · 15:00Zbrojovka Brno–Plzen
Chance Liga · Onderlinge duels (H2H)

Zbrojovka Brno: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWVVW
24-10-26Zbrojovka Brno2–2Bohemians 1905
Chance Liga
18-10-26Slovácko1–2Zbrojovka Brno
Chance Liga
10-10-26Zbrojovka Brno0–1FK Jablonec
Chance Liga
19-9-26Mlada Boleslav2–0Zbrojovka Brno
Chance Liga
16-9-26Králův Dvůr0–3Zbrojovka Brno
Cup
12-9-26Zbrojovka Brno2–1Artis
Chance Liga
5-9-26Slavia Praha4–0Zbrojovka Brno
Chance Liga
2-9-26Zbrojovka Brno1–0Hradec Králové
Chance Liga

Zbrojovka Brno: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 19:00Slavia Praha–Zbrojovka Brno
Cup
za 31 okt · 18:00Sigma Olomouc–Zbrojovka Brno
Chance Liga
za 7 nov · 18:00Zbrojovka Brno–Baník Ostrava
Chance Liga
zo 22 nov · 13:00Pardubice–Zbrojovka Brno
Chance Liga
zo 29 nov · 15:00Zbrojovka Brno–Plzen
Chance Liga
za 5 dec · 15:00Slovan Liberec–Zbrojovka Brno
Chance Liga
za 12 dec · 18:00Hradec Králové–Zbrojovka Brno
Chance Liga
za 30 jan · 15:00Zbrojovka Brno–Teplice
Chance Liga
za 6 feb · 15:00Zlin–Zbrojovka Brno
Chance Liga
za 13 feb · 15:00Zbrojovka Brno–Slavia Praha
Chance Liga
za 20 feb · 15:00Artis–Zbrojovka Brno
Chance Liga
za 27 feb · 15:00Zbrojovka Brno–Mlada Boleslav
Chance Liga
za 6 mrt · 15:00FK Jablonec–Zbrojovka Brno
Chance Liga
za 13 mrt · 15:00Zbrojovka Brno–Slovácko
Chance Liga
za 20 mrt · 15:00Bohemians 1905–Zbrojovka Brno
Chance Liga
za 3 apr · 15:00Zbrojovka Brno–Sigma Olomouc
Chance Liga
za 10 apr · 15:00Baník Ostrava–Zbrojovka Brno
Chance Liga
za 17 apr · 15:00Zbrojovka Brno–Pardubice
Chance Liga
za 24 apr · 15:00Sparta Praha–Zbrojovka Brno
Chance Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Zbrojovka Brno2–2Bohemians 1905
Chance Liga
18-10-26Slovácko1–2Zbrojovka Brno
Chance Liga
10-10-26Zbrojovka Brno0–1FK Jablonec
Chance Liga
19-9-26Mlada Boleslav2–0Zbrojovka Brno
Chance Liga
16-9-26Králův Dvůr0–3Zbrojovka Brno
Cup
12-9-26Zbrojovka Brno2–1Artis
Chance Liga
5-9-26Slavia Praha4–0Zbrojovka Brno
Chance Liga
2-9-26Zbrojovka Brno1–0Hradec Králové
Chance Liga
29-8-26Zbrojovka Brno3–2Zlin
Chance Liga
26-8-26Frýdlant0–10Zbrojovka Brno
Cup
23-8-26Teplice0–2Zbrojovka Brno
Chance Liga
7-8-26Zbrojovka Brno0–1Slovan Liberec
Chance Liga
1-8-26Plzen1–1Zbrojovka Brno
Chance Liga
25-7-26Zbrojovka Brno3–1Sparta Praha
Chance Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Zbrojovka Brno: positie in de stand – Chance Liga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
3Sigma Olomouc126-3-319:1521GWGVW
4Slovan Liberec116-2-313:720VVGWW
5Zbrojovka Brno126-2-416:1620GWVVW
6Sparta Praha116-1-420:1219GWWWV
7Teplice125-3-418:1718GVGWV

Zbrojovka Brno: seizoensstatistieken (Chance Liga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen1,6 / 1,1
Uit: voor / tegen1,0 / 1,6
De nul gehouden2
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten15
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-4-3 (6×) · 4-2-3-1 (4×) · 4-4-2 (2×)

Zbrojovka Brno: spelersstatistieken (Chance Liga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. PokornýVER32700051007,08
F. VedralVER119131194107,01
T. VachoušekMID1170823105106,98
A. DantéVER1210091243306,98
P. ŽitnýMID1450000006,90
L. EzehAAN83841096006,83
A. VaníčekMID1271031146206,81
J. ZmrhalMID113480121006,79
J. JanetzkýMID105960010106,69
D. VašulínAAN1295050219006,66
P. ČavošMID106660061106,64
Lukáš PenxaMID117842062006,63
J. KlímaVER1210720010106,57
Š. LangerMID94570133106,54
D. GranečnýVER2190011106,50
L. SaalMID72410011206,46
O. VelichAAN6820010006,38
Kauan Carneiro KakaVER109120031005,86
M. RymarenkoAAN62020030005,46
P. ŠevčíkMID52070021005,40
B. KanakimanaAAN51360043105,37
E. HunálVER41480010004,30
S. AfolabiMID3850041004,02
T. BřečkaVER140000003,22

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Zbrojovka Brno

Keepers

1A. HrdinaNationaliteitSlowakijeLeeftijd21 jaarLengte194 cm
1K. KostelnyLeeftijd17 jaar
24D. SváčekNationaliteitTsjechiëLeeftijd28 jaarLengte192 cmGewicht87 kg
30M. HrazdiraLeeftijd18 jaar
78O. ProdelalLeeftijd19 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Zbrojovka Brno

Aanwinsten

  • S. AfolabiSlovan Liberec · huur7-9-26
  • J. PokornýKifisia · transfervrij25-8-26
  • A. VaníčekČeské Budějovice · transfer16-7-26
  • A. DantéArouca · transfer16-7-26
  • E. HunálSlavia Praha · transfer2-7-26
  • O. PragrZnojmo · transfervrij30-6-26
  • L. EzehKarviná · transfer30-6-26
  • Lukáš PenxaSparta Praha · transfer30-6-26

Vertrokken

  • M. GjorgievskiDunajska Streda · huur10-9-26
  • M. GjorgievskiDukla Banská Bystrica · huur10-9-26
  • P. MarešViktoria Žižkov · transfervrij2-9-26
  • A. MarkovicKarviná · huur19-8-26
  • P. MarešMares Petr · transfervrij28-7-26
  • M. HlozanekBlansko · huur22-7-26
  • S. HofmannBorsice · gestopt18-7-26
  • J. SelnarKarviná · transfer15-7-26

Zbrojovka Brno: belangrijkste feiten

LandTsjechië
Opgericht1913
StadionMěstský fotbalový stadion Srbská
Capaciteit12.550
Ondergrondnatuurgras
CompetitieChance Liga
Positie in de stand5e · 20 punten

Zbrojovka Brno: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Zbrojovka Brno?

Zbrojovka Brno speelt zijn thuiswedstrijden in Městský fotbalový stadion Srbská (Brno), dat plaats biedt aan 12.550 toeschouwers.

Op welke plaats staat Zbrojovka Brno in de stand?

Zbrojovka Brno staat 5e in de competitie Chance Liga met 20 punten uit 12 wedstrijden (6 zeges, 2 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Zbrojovka Brno weer?

Volgende wedstrijd: Slavia Praha – Zbrojovka Brno, di 27 okt · 19:00 (Cup).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Zbrojovka Brno?

Laatste competitiewedstrijd: Zbrojovka Brno 2–2 Bohemians 1905 (24-10-26).

Wie is de topscorer van Zbrojovka Brno?

De topscorer van de club in de competitie is D. Vašulín met 5 doelpunten.

Zbrojovka Brno: programma, stand en voorspellingen

Zbrojovka Brno (Tsjechië) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Chance Liga, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Chance Liga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.