Voetbal
Home › Clubs › Blackpool
Blackpool

Blackpool: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1887 · Bloomfield Road

Blackpool: competities in 2026/27

League One20e plaats, 11 puntenVolgende: Sheffield Wednesday · zo 1 nov · 15:00
EFL Cupronde 64
EFL TrophyGroup North, Speelronde 2Volgende: Aston Villa U21 · di 27 okt · 20:00
FA Cup1/128-finalsVolgende: AFC Hornchurch · za 7 nov · 16:00

Blackpool: komende wedstrijden

di 27 okt · 20:00Blackpool–Aston Villa U21
EFL Trophyzo 1 nov · 15:00Sheffield WednesdayTipBlackpoolLeague One · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:00AFC Hornchurch–Blackpool
FA Cup
za 14 nov · 16:00AFC Wimbledon–Blackpool
League One
za 21 nov · 13:30Blackpool–Wigan
League One

Blackpool: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWVVV
24-10-26Blackpool1–4Mansfield TownLeague One20-10-26Blackpool2–0Milton Keynes DonsLeague One
17-10-26Leyton Orient2–0Blackpool
League One
10-10-26Cambridge United1–0Blackpool
League One
6-10-26Blackpool2–2Crewe
EFL Trophy
22-9-26Wigan3–2Blackpool
EFL Trophy
19-9-26Blackpool2–4Plymouth
League One
12-9-26Blackpool2–2Bromley
League One

Blackpool: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 26 sep · 16:00Notts County–Blackpool
League One
di 27 okt · 20:00Blackpool–Aston Villa U21
EFL Trophy
zo 1 nov · 15:00Sheffield WednesdayTipBlackpool
League One
za 7 nov · 16:00AFC Hornchurch–Blackpool
FA Cup
za 14 nov · 16:00AFC Wimbledon–Blackpool
League One
za 21 nov · 13:30Blackpool–Wigan
League One
di 24 nov · 20:45Blackpool–Leicester
League One
za 28 nov · 16:00Stevenage–Blackpool
League One
di 1 dec · 20:45Blackpool–Luton
League One
za 12 dec · 16:00Oxford United–Blackpool
League One
za 19 dec · 16:00Blackpool–Burton Albion
League One
za 26 dec · 16:00Huddersfield–Blackpool
League One
di 29 dec · 20:45Blackpool–Bradford
League One
vr 1 jan · 16:00Blackpool–Doncaster
League One
vr 8 jan · 21:00Burton Albion–Blackpool
League One
za 16 jan · 16:00Blackpool–Leyton Orient
League One
di 19 jan · 20:45Milton Keynes Dons–Blackpool
League One
za 23 jan · 16:00Mansfield Town–Blackpool
League One
za 30 jan · 16:00Blackpool–Sheffield Wednesday
League One
za 6 feb · 16:00Peterborough–Blackpool
League One
di 9 feb · 20:45Blackpool–Barnsley
League One
za 13 feb · 16:00Blackpool–Reading
League One
za 20 feb · 16:00Bromley–Blackpool
League One
za 27 feb · 16:00Blackpool–AFC Wimbledon
League One
za 6 mrt · 16:00Wycombe–Blackpool
League One
za 13 mrt · 16:00Blackpool–Stockport County
League One
za 20 mrt · 16:00Wigan–Blackpool
League One
vr 26 mrt · 16:00Doncaster–Blackpool
League One
ma 29 mrt · 16:00Blackpool–Oxford United
League One
za 3 apr · 16:00Bradford–Blackpool
League One
za 10 apr · 16:00Blackpool–Huddersfield
League One
di 13 apr · 20:45Blackpool–Notts County
League One
za 17 apr · 16:00Plymouth–Blackpool
League One
za 24 apr · 16:00Blackpool–Cambridge United
League One
di 27 apr · 20:45Leicester–Blackpool
League One
za 1 mei · 16:00Blackpool–Stevenage
League One
za 8 mei · 13:30Luton–Blackpool
League One
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Blackpool1–4Mansfield Town
League One
20-10-26Blackpool2–0Milton Keynes Dons
League One
17-10-26Leyton Orient2–0Blackpool
League One
10-10-26Cambridge United1–0Blackpool
League One
6-10-26Blackpool2–2Crewe
EFL Trophy
22-9-26Wigan3–2Blackpool
EFL Trophy
19-9-26Blackpool2–4Plymouth
League One
12-9-26Blackpool2–2Bromley
League One
5-9-26Reading3–1Blackpool
League One
2-9-26Barnsley2–1Blackpool
League One
29-8-26Blackpool4–0Peterborough
League One
25-8-26Blackpool1–4Lincoln
EFL Cup
22-8-26Stockport County1–2Blackpool
League One
15-8-26Blackpool1–1Wycombe
League One
8-8-26Grimsby1–3Blackpool
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Blackpool: positie in de stand – League One

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
18Milton Keynes Dons112-6-312:1812WVWVG
19Notts County112-5-411:1411GWVVV
20Blackpool113-2-616:2011VWVVV
21Peterborough122-4-611:2110GVGWV
22Bromley112-3-610:269GVVVW

Blackpool: seizoensstatistieken (League One)

Doelpunten voor per wedstrijd1,5
Doelpunten tegen per wedstrijd1,8
Thuis: voor / tegen2,0 / 1,8
Uit: voor / tegen0,8 / 1,8
De nul gehouden2
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten20
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-1-3-2 (8×) · 4-2-3-1 (2×) · 4-4-2 (1×)

Blackpool: spelersstatistieken (League One)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. MorganMID118421081307,05
J. EarlVER54190031006,94
C. HamiltonAAN42560011106,90
J. BowlerMID11957222710106,87
L. ClarksonMID103691164006,82
O. CaseyVER119900192306,76
D. TaylorAAN31051011006,71
Finley MunroeVER114911121406,64
Z. AshworthVER86460193106,64
Karoy AndersonMID1198920134306,60
T. BloxhamAAN1165321118006,59
D. CharlesAAN1150822103006,57
J. WilliamsVER119901041206,55
J. YatesAAN94982053106,51
G. HoneymanMID74090142116,27
K. KouassiAAN2890011006,25
I. NiskanenMID52180022005,95
J. BrownMID72401031005,82
H. CoulsonVER31180011103,13
A. LyonsVER2290000002,62

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Blackpool

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Blackpool

Aanwinsten

  • J. YatesLuton · huur25-8-26
  • J. EarlBarnsley · transfer25-8-26
  • L. SouthwoodBristol Rovers · transfer10-8-26
  • Finley MunroeMiddlesbrough · huur9-8-26
  • J. WilliamsPortsmouth · huur28-7-26
  • Karoy AndersonCharlton · transfer20-7-26
  • D. CharlesHuddersfield · huur30-6-26
  • I. NiskanenExeter City · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • K. KouassiColchester · transfer31-8-26
  • T. UptonAFC Fylde · transfervrij21-8-26
  • T. UptonAFC Fylde · huur20-8-26
  • F. RavizzoliLeicester · transfer9-8-26
  • James ButterworthBamber Bridge · huur3-8-26
  • M. EbioweiCrawley Town · transfervrij23-7-26
  • A. FletcherHuddersfield · transfervrij30-6-26
  • J. HusbandDoncaster · transfervrij30-6-26

Blackpool: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1887
StadionBloomfield Road
Capaciteit17.625
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLeague One
Positie in de stand20e · 11 punten

Blackpool: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Blackpool?

Blackpool speelt zijn thuiswedstrijden in Bloomfield Road (Blackpool, Lancashire), dat plaats biedt aan 17.625 toeschouwers.

Op welke plaats staat Blackpool in de stand?

Blackpool staat 20e in de competitie League One met 11 punten uit 11 wedstrijden (3 zeges, 2 gelijke spelen, 6 nederlagen).

Wanneer speelt Blackpool weer?

Volgende wedstrijd: Blackpool – Aston Villa U21, di 27 okt · 20:00 (EFL Trophy).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Blackpool?

Laatste competitiewedstrijd: Blackpool 1–4 Mansfield Town (24-10-26).

Wie is de topscorer van Blackpool?

De topscorer van de club in de competitie is J. Bowler met 3 doelpunten.

Blackpool: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Blackpool (Engeland) in alle competities van dit seizoen (League One, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie League One staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.