Voetbal
Home › Clubs › Luton
Luton

Luton: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1885 · Kenilworth Road

Luton: competities in 2026/27

League One10e plaats, 17 puntenVolgende: Doncaster · di 27 okt · 20:45
EFL Cupronde 64
EFL TrophyGroup South, Speelronde 4Volgende: Peterborough · di 17 nov · 20:00
FA Cup1/128-finalsVolgende: Forest Green · za 7 nov · 16:00

Luton: komende wedstrijden

di 27 okt · 20:45LutonTipDoncasterLeague One · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 16:00PeterboroughTipLutonLeague One · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 20:45Huddersfield–Luton
League One · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:00Luton–Forest Green
FA Cup
za 14 nov · 16:00Luton–Cambridge United
League One

Luton: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWVWV
24-10-26Luton2–1LeicesterLeague One20-10-26Luton2–1BarnsleyLeague One
17-10-26Milton Keynes Dons2–1Luton
League One
10-10-26Wycombe1–4Luton
League One
3-10-26Colchester1–1Luton
EFL Trophy
22-9-26Luton6–0Ipswich Town U21
EFL Trophy
19-9-26Luton0–1Bradford
League One
10-9-26Stevenage2–1Luton
League One

Luton: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 20:45LutonTipDoncaster
League One
za 31 okt · 16:00PeterboroughTipLuton
League One
di 3 nov · 20:45Huddersfield–Luton
League One
za 7 nov · 16:00Luton–Forest Green
FA Cup
za 14 nov · 16:00Luton–Cambridge United
League One
di 17 nov · 20:00Luton–Peterborough
EFL Trophy
za 21 nov · 16:00Burton Albion–Luton
League One
za 28 nov · 16:00Luton–Oxford United
League One
di 1 dec · 20:45Blackpool–Luton
League One
za 12 dec · 16:00Luton–Wigan
League One
za 19 dec · 13:30Sheffield Wednesday–Luton
League One
za 26 dec · 16:00Luton–Bromley
League One
di 29 dec · 20:45AFC Wimbledon–Luton
League One
za 2 jan · 16:00Plymouth–Luton
League One
za 9 jan · 16:00Luton–Sheffield Wednesday
League One
za 16 jan · 16:00Luton–Milton Keynes Dons
League One
di 19 jan · 20:45Barnsley–Luton
League One
za 23 jan · 16:00Leicester–Luton
League One
za 30 jan · 16:00Luton–Peterborough
League One
za 6 feb · 16:00Luton–Mansfield Town
League One
di 9 feb · 20:45Stockport County–Luton
League One
za 13 feb · 16:00Leyton Orient–Luton
League One
za 20 feb · 16:00Luton–Stevenage
League One
za 27 feb · 16:00Oxford United–Luton
League One
za 6 mrt · 16:00Luton–Reading
League One
za 13 mrt · 16:00Notts County–Luton
League One
za 20 mrt · 16:00Luton–Burton Albion
League One
vr 26 mrt · 16:00Luton–Plymouth
League One
ma 29 mrt · 16:00Wigan–Luton
League One
za 3 apr · 16:00Luton–AFC Wimbledon
League One
za 10 apr · 16:00Bromley–Luton
League One
di 13 apr · 20:45Luton–Huddersfield
League One
za 17 apr · 16:00Bradford–Luton
League One
za 24 apr · 16:00Luton–Wycombe
League One
di 27 apr · 20:45Doncaster–Luton
League One
za 1 mei · 16:00Cambridge United–Luton
League One
za 8 mei · 13:30Luton–Blackpool
League One
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Luton2–1Leicester
League One
20-10-26Luton2–1Barnsley
League One
17-10-26Milton Keynes Dons2–1Luton
League One
10-10-26Wycombe1–4Luton
League One
3-10-26Colchester1–1Luton
EFL Trophy
22-9-26Luton6–0Ipswich Town U21
EFL Trophy
19-9-26Luton0–1Bradford
League One
10-9-26Stevenage2–1Luton
League One
5-9-26Luton1–1Leyton Orient
League One
2-9-26Luton2–0Stockport County
League One
30-8-26Mansfield Town5–2Luton
League One
27-8-26Chelsea2–0Luton
EFL Cup
22-8-26Luton2–2Notts County
League One
15-8-26Reading3–4Luton
League One
8-8-26Gillingham0–3Luton
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Luton: positie in de stand – League One

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
8Sheffield Wednesday115-3-320:1218VVWGG
9Mansfield Town115-3-320:1618WWGWG
10Luton115-2-421:1917WWVWV
11Burton Albion134-5-418:1917WGGVV
12Stevenage114-3-415:1115VWVWV

Luton: seizoensstatistieken (League One)

Doelpunten voor per wedstrijd1,9
Doelpunten tegen per wedstrijd1,7
Thuis: voor / tegen1,5 / 1,0
Uit: voor / tegen2,4 / 2,6
De nul gehouden1
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten21
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-1-4-1 (6×) · 4-2-3-1 (3×) · 5-4-1 (1×)

Luton: spelersstatistieken (League One)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. ClarkMID749213156007,20
N. WellsAAN11610722114107,08
J. DonleyMID963123144007,04
L. WalshMID119610020406,98
M. AndersenVER108152072206,88
C. MarshallAAN1037630125006,78
G. JohnstonVER119580110206,74
H. OdoffinVER97480052006,72
J. RichardsMID115721172106,65
K. NaismithVER75400031206,64
K. PalmerMID1178132209106,63
G. KoduaAAN72791184206,61
T. Mendel-IdowuAAN63200193006,57
B. BenagrVER41470000006,55
I. JonesVER116230000106,53
H. AshbyVER62650011106,50
Emilio LawrenceMID82880072006,50
Daniel GoreMID42590000306,38
H. FoxMID1690000006,30
D. ColeAAN2261021003,27
J. JohnsonVER31800000003,27

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Luton

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Luton

Aanwinsten

  • T. Mendel-IdowuIpswich · huur31-8-26
  • Daniel GoreManchester United · huur29-8-26
  • J. DonleyTottenham · huur28-8-26
  • Emilio LawrenceManchester City · huur13-8-26
  • C. MarshallWest Ham · transfer29-7-26
  • H. AshbyNewcastle · huur8-7-26
  • K. PalmerHull City · transfer3-7-26
  • G. KoduaWest Ham · transfer30-6-26

Vertrokken

  • T. Mendel-IdowuIpswich · terug van verhuur29-9-26
  • L. NordåsCracovia Krakow · huur3-9-26
  • T. HolmesHolmes Thomas · transfervrij30-8-26
  • G. SavilleBromley · transfer26-8-26
  • J. YatesBlackpool · huur25-8-26
  • E. AdebayoBristol City · transfervrij24-8-26
  • Taylan HarrisWoking · huur31-7-26
  • M. AlliCharlton · transfer25-7-26

Luton: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1885
StadionKenilworth Road
Capaciteit11.500
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLeague One
Positie in de stand10e · 17 punten

Luton: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Luton?

Luton speelt zijn thuiswedstrijden in Kenilworth Road (Luton, Bedfordshire), dat plaats biedt aan 11.500 toeschouwers.

Op welke plaats staat Luton in de stand?

Luton staat 10e in de competitie League One met 17 punten uit 11 wedstrijden (5 zeges, 2 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Luton weer?

Volgende wedstrijd: Luton – Doncaster, di 27 okt · 20:45 (League One).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Luton?

Laatste competitiewedstrijd: Luton 2–1 Leicester (24-10-26).

Wie is de topscorer van Luton?

De topscorer van de club in de competitie is N. Wells met 8 doelpunten.

Luton: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Luton (Engeland) in alle competities van dit seizoen (League One, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie League One staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.