Voetbal
Home › Clubs › Cambridge United
Cambridge United

Cambridge United: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1912 · Abbey Stadium

Cambridge United: competities in 2026/27

Cambridge United: komende wedstrijden

di 27 okt · 20:45Sheffield WednesdayTipCambridge UnitedLeague One · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 13:30Leyton OrientTipCambridge UnitedLeague One · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 20:00Cambridge United–Brighton U21
EFL Trophy
za 7 nov · 16:00Bristol Rovers–Cambridge United
FA Cup
za 14 nov · 16:00Luton–Cambridge United
League One

Cambridge United: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGWWG
24-10-26Cambridge United2–3PlymouthLeague One20-10-26Cambridge United2–2WycombeLeague One
17-10-26Barnsley1–2Cambridge United
League One
10-10-26Cambridge United1–0Blackpool
League One
6-10-26Cambridge United2–1Northampton
EFL Trophy
26-9-26Cambridge United1–1AFC Wimbledon
League One
22-9-26Gillingham1–4Cambridge United
EFL Trophy
19-9-26Oxford United1–1Cambridge United
League One

Cambridge United: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 20:45Sheffield WednesdayTipCambridge United
League One
za 31 okt · 13:30Leyton OrientTipCambridge United
League One
di 3 nov · 20:00Cambridge United–Brighton U21
EFL Trophy
za 7 nov · 16:00Bristol Rovers–Cambridge United
FA Cup
za 14 nov · 16:00Luton–Cambridge United
League One
za 21 nov · 16:00Cambridge United–Stockport County
League One
za 28 nov · 13:30Peterborough–Cambridge United
League One
di 1 dec · 20:45Cambridge United–Leicester
League One
za 12 dec · 16:00Milton Keynes Dons–Cambridge United
League One
vr 18 dec · 20:45Cambridge United–Stevenage
League One
za 26 dec · 16:00Notts County–Cambridge United
League One
di 29 dec · 20:45Cambridge United–Doncaster
League One
za 2 jan · 16:00Cambridge United–Mansfield Town
League One
za 9 jan · 13:30Stevenage–Cambridge United
League One
za 16 jan · 16:00Cambridge United–Barnsley
League One
di 19 jan · 20:45Wycombe–Cambridge United
League One
za 23 jan · 16:00Plymouth–Cambridge United
League One
za 30 jan · 16:00Cambridge United–Leyton Orient
League One
za 6 feb · 16:00Huddersfield–Cambridge United
League One
di 9 feb · 20:45Cambridge United–Bradford
League One
za 13 feb · 16:00Cambridge United–Burton Albion
League One
za 20 feb · 16:00Reading–Cambridge United
League One
za 27 feb · 13:30Cambridge United–Peterborough
League One
za 6 mrt · 16:00Wigan–Cambridge United
League One
za 13 mrt · 16:00Cambridge United–Bromley
League One
za 20 mrt · 16:00Stockport County–Cambridge United
League One
vr 26 mrt · 16:00Mansfield Town–Cambridge United
League One
ma 29 mrt · 16:00Cambridge United–Milton Keynes Dons
League One
za 3 apr · 16:00Doncaster–Cambridge United
League One
za 10 apr · 16:00Cambridge United–Notts County
League One
di 13 apr · 20:45AFC Wimbledon–Cambridge United
League One
za 17 apr · 16:00Cambridge United–Oxford United
League One
za 24 apr · 16:00Blackpool–Cambridge United
League One
di 27 apr · 20:45Cambridge United–Sheffield Wednesday
League One
za 1 mei · 16:00Cambridge United–Luton
League One
za 8 mei · 13:30Leicester–Cambridge United
League One
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Cambridge United2–3Plymouth
League One
20-10-26Cambridge United2–2Wycombe
League One
17-10-26Barnsley1–2Cambridge United
League One
10-10-26Cambridge United1–0Blackpool
League One
6-10-26Cambridge United2–1Northampton
EFL Trophy
26-9-26Cambridge United1–1AFC Wimbledon
League One
22-9-26Gillingham1–4Cambridge United
EFL Trophy
19-9-26Oxford United1–1Cambridge United
League One
12-9-26Cambridge United2–1Reading
League One
5-9-26Burton Albion2–2Cambridge United
League One
1-9-26Bradford1–2Cambridge United
League One
29-8-26Cambridge United1–2Huddersfield
League One
25-8-26Cambridge United0–1Millwall
EFL Cup
22-8-26Bromley1–1Cambridge United
League One
15-8-26Cambridge United3–2Wigan
League One
8-8-26Cambridge United2–1Barnet
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Cambridge United: positie in de stand – League One

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
4Plymouth137-1-521:1922WVVWW
5Reading126-3-325:1321WWVWG
6Cambridge United125-5-220:1720VGWWG
7Oxford United105-4-118:1019GWGWG
8Sheffield Wednesday115-3-320:1218VVWGG

Cambridge United: seizoensstatistieken (League One)

Doelpunten voor per wedstrijd1,7
Doelpunten tegen per wedstrijd1,4
Thuis: voor / tegen1,7 / 1,6
Uit: voor / tegen1,6 / 1,2
De nul gehouden1
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten23
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (7×) · 4-2-3-1 (3×) · 4-1-3-2 (1×)

Cambridge United: spelersstatistieken (League One)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. JobeVER21800120007,60
B. KnightAAN1292542218207,09
K. WattsVER12108020113207,06
S. KaikaiAAN1063621166206,98
D. BallMID108760171206,91
Z. BradshawMID1287522105206,85
G. YahyaiAAN963930129106,81
O. MoxonMID104720160006,78
S. McLoughlinMID21340011006,75
Cathal HeffernanVER86300051106,64
Callum PerryVER75740110206,64
S. LaveryAAN113063196306,61
L. BennettMID109001054106,51
L. AppéréAAN114151164006,45
Raees Bangura-WilliamsMID92920121206,40
P. MpanzuMID127500252106,38
G. McConnellMID2570011006,30
G. HoddleMID41650010006,25
Isaac HeathAAN84831065005,32
S. CurtisVER31590020103,91
P. BauerVER3190000001,55

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Cambridge United

Keepers

1J. EastwoodNationaliteitEngelandLeeftijd29 jaarLengte193 cmGewicht83 kg13G. BreezeNationaliteitEngelandLeeftijd22 jaar
25Ben HughesNationaliteitWalesLeeftijd22 jaar
31J.J. BriggsNationaliteitEngelandLeeftijd2025 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Cambridge United

Aanwinsten

  • S. CurtisSheffield Utd · huur31-8-26
  • O. MoxonStockport County · huur27-8-26
  • Cathal HeffernanHarrogate Town · transfer26-8-26
  • Raees Bangura-WilliamsMillwall · huur26-8-26
  • G. BreezeCarlisle · transfer11-8-26
  • Callum PerryCoventry · huur20-7-26
  • P. BauerAFC Wimbledon · transfervrij2-7-26
  • G. AhadmeCharlton · huur30-6-26

Vertrokken

  • R. LoftAFC Hornchurch · huur5-10-26
  • E. KachungaSolihull Moors · transfervrij4-10-26
  • M. JobeStockport County · transfer27-8-26
  • Z. RossiGlentoran · transfervrij8-7-26
  • J. McKoyWycombe · transfervrij1-7-26
  • J. BrophyGillingham · transfervrij30-6-26
  • J. GibbonsNotts County · transfervrij30-6-26
  • B. PurringtonBristol Rovers · transfervrij30-6-26

Cambridge United: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1912
StadionAbbey Stadium
Capaciteit10.847
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLeague One
Positie in de stand6e · 20 punten

Cambridge United: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Cambridge United?

Cambridge United speelt zijn thuiswedstrijden in Abbey Stadium (Cambridge, Cambridgeshire), dat plaats biedt aan 10.847 toeschouwers.

Op welke plaats staat Cambridge United in de stand?

Cambridge United staat 6e in de competitie League One met 20 punten uit 12 wedstrijden (5 zeges, 5 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Cambridge United weer?

Volgende wedstrijd: Sheffield Wednesday – Cambridge United, di 27 okt · 20:45 (League One).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Cambridge United?

Laatste competitiewedstrijd: Cambridge United 2–3 Plymouth (24-10-26).

Wie is de topscorer van Cambridge United?

De topscorer van de club in de competitie is B. Knight met 5 doelpunten.

Cambridge United: programma, stand en voorspellingen

Cambridge United (Engeland) speelt dit seizoen in deze competities: League One, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie League One staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.