Voetbal
Home › Clubs › Notts County
Notts County

Notts County: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1862 · Meadow Lane

Notts County: competities in 2026/27

League One19e plaats, 11 puntenVolgende: Mansfield Town · za 31 okt · 16:00
EFL Cupronde 128
EFL TrophyGroup North, Speelronde 6Volgende: Burton Albion · di 10 nov · 20:00
FA Cup1/128-finalsVolgende: Altrincham · za 7 nov · 18:30

Notts County: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Mansfield TownTipNotts CountyLeague One · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:30Altrincham–Notts County
FA Cup
di 10 nov · 20:00Burton Albion–Notts County
EFL Trophy · Onderlinge duels (H2H)
za 14 nov · 16:00Bromley–Notts County
League One
za 21 nov · 16:00Notts County–Stevenage
League One

Notts County: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWVVV
24-10-26Notts County1–1Stockport CountyLeague One20-10-26Notts County2–0Sheffield WednesdayLeague One
17-10-26Wycombe2–0Notts County
League One
13-10-26Notts County5–1Nottingham Forest U21
EFL Trophy
10-10-26Notts County1–2Oxford United
League One
22-9-26Notts County2–1Grimsby
EFL Trophy
19-9-26Reading2–0Notts County
League One
12-9-26Notts County0–1Bradford
League One

Notts County: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 26 sep · 16:00Notts County–Blackpool
League One
za 3 okt · 16:00Peterborough–Notts County
League One
za 31 okt · 16:00Mansfield TownTipNotts County
League One
za 7 nov · 18:30Altrincham–Notts County
FA Cup
di 10 nov · 20:00Burton Albion–Notts County
EFL Trophy
za 14 nov · 16:00Bromley–Notts County
League One
za 21 nov · 16:00Notts County–Stevenage
League One
za 28 nov · 13:30Milton Keynes Dons–Notts County
League One
di 1 dec · 20:45Notts County–AFC Wimbledon
League One
za 12 dec · 16:00Notts County–Plymouth
League One
za 19 dec · 16:00Leyton Orient–Notts County
League One
za 26 dec · 16:00Notts County–Cambridge United
League One
di 29 dec · 20:45Wigan–Notts County
League One
vr 1 jan · 16:00Barnsley–Notts County
League One
za 9 jan · 16:00Notts County–Leyton Orient
League One
za 16 jan · 16:00Notts County–Wycombe
League One
di 19 jan · 20:45Sheffield Wednesday–Notts County
League One
za 23 jan · 16:00Stockport County–Notts County
League One
za 30 jan · 16:00Notts County–Mansfield Town
League One
za 6 feb · 16:00Burton Albion–Notts County
League One
di 9 feb · 20:45Notts County–Doncaster
League One
za 13 feb · 16:00Notts County–Huddersfield
League One
za 20 feb · 16:00Bradford–Notts County
League One
za 27 feb · 16:00Notts County–Bromley
League One
za 6 mrt · 16:00Leicester–Notts County
League One
za 13 mrt · 16:00Notts County–Luton
League One
za 20 mrt · 16:00Stevenage–Notts County
League One
vr 26 mrt · 16:00Notts County–Barnsley
League One
ma 29 mrt · 16:00Plymouth–Notts County
League One
za 3 apr · 16:00Notts County–Wigan
League One
za 10 apr · 16:00Cambridge United–Notts County
League One
di 13 apr · 20:45Blackpool–Notts County
League One
za 17 apr · 16:00Notts County–Reading
League One
za 24 apr · 16:00Oxford United–Notts County
League One
di 27 apr · 20:45Notts County–Peterborough
League One
za 1 mei · 16:00Notts County–Milton Keynes Dons
League One
za 8 mei · 13:30AFC Wimbledon–Notts County
League One
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Notts County1–1Stockport County
League One
20-10-26Notts County2–0Sheffield Wednesday
League One
17-10-26Wycombe2–0Notts County
League One
13-10-26Notts County5–1Nottingham Forest U21
EFL Trophy
10-10-26Notts County1–2Oxford United
League One
22-9-26Notts County2–1Grimsby
EFL Trophy
19-9-26Reading2–0Notts County
League One
12-9-26Notts County0–1Bradford
League One
5-9-26Huddersfield1–1Notts County
League One
1-9-26Doncaster1–1Notts County
League One
29-8-26Notts County2–1Burton Albion
League One
22-8-26Luton2–2Notts County
League One
15-8-26Notts County1–1Leicester
League One
8-8-26Burnley1–1Notts County
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Notts County: positie in de stand – League One

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
17Doncaster113-3-512:1312WVVWW
18Milton Keynes Dons112-6-312:1812WVWVG
19Notts County112-5-411:1411GWVVV
20Blackpool113-2-616:2011VWVVV
21Peterborough122-4-611:2110GVGWV

Notts County: seizoensstatistieken (League One)

Doelpunten voor per wedstrijd1,0
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen1,2 / 1,0
Uit: voor / tegen0,8 / 1,6
De nul gehouden1
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten30
Gele kaarten per wedstrijd2,7
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (8×) · 5-3-2 (2×) · 3-4-3 (1×)

Notts County: spelersstatistieken (League One)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
O. CooperMID86413085207,19
S. RobertsonMID52701052206,99
R. FinneranMID973711113206,90
D. CampbellMID1830010006,90
C. GrantMID114431121206,73
L. NessVER119450070306,73
I. Samuels-SmithVER73490010006,72
N. TsaroullaVER118550391106,66
H. MustaphaMID83470053206,63
M. BakerVER2440000006,60
L. SmythAAN1054220127306,57
M. PalmerMID31040010006,57
R. McDonaldVER43600000206,52
L. NdlovuAAN41220000006,48
D. KanuAAN84431083106,43
J. EvansMID105320030206,43
J. BedeauVER119900010306,38
E. AcquahAAN1230010006,30
C. RobertsAAN1055211137006,22
M. SandersMID41300000106,14
D. LipsiucVER95441052206,07
J. GibbonsVER119920030205,60
Maziar KouhyarMID3790020005,00
R. Longelo-MbuleMID2610000004,53

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Notts County

Keepers

1J. BelshawNationaliteitEngelandLeeftijd35 jaarLengte191 cmGewicht83 kg
21H. GriffithsNationaliteitEngelandLeeftijd20 jaarLengte185 cm

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Notts County

Aanwinsten

  • R. Longelo-MbuleSalford City · transfer31-8-26
  • D. KanuCharlton · huur30-8-26
  • I. Samuels-SmithChelsea · huur10-8-26
  • D. CampbellNorthampton · transfer6-8-26
  • O. CooperSwansea · huur2-8-26
  • L. SmythVPS · transfer26-7-26
  • J. EvansHarrogate Town · transfer23-7-26
  • M. BakerNewport County · transfervrij16-7-26

Vertrokken

  • K. RoosEmmen · transfervrij6-10-26
  • J. JonesBromley · transfer31-8-26
  • K. RoosRoos Kelle · transfervrij31-8-26
  • Elias ReaneyQuorn · huur20-8-26
  • Ryley ReynoldsGrimsby · huur13-8-26
  • H. HazardRedditch United · transfervrij13-8-26
  • Harrison IwunzeHereford · huur31-7-26
  • M. TraoréTraore Mai · transfervrij30-7-26

Notts County: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1862
StadionMeadow Lane
Capaciteit19.588
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLeague One
Positie in de stand19e · 11 punten

Notts County: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Notts County?

Notts County speelt zijn thuiswedstrijden in Meadow Lane (Nottingham, Nottinghamshire), dat plaats biedt aan 19.588 toeschouwers.

Op welke plaats staat Notts County in de stand?

Notts County staat 19e in de competitie League One met 11 punten uit 11 wedstrijden (2 zeges, 5 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Notts County weer?

Volgende wedstrijd: Mansfield Town – Notts County, za 31 okt · 16:00 (League One).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Notts County?

Laatste competitiewedstrijd: Notts County 1–1 Stockport County (24-10-26).

Wie is de topscorer van Notts County?

De topscorer van de club in de competitie is C. Roberts met 4 doelpunten.

Notts County: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Notts County (Engeland) in alle competities van dit seizoen (League One, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie League One staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.