Voetbal
Home › Clubs › Peterborough
Peterborough

Peterborough: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1934 · Weston Homes Stadium

Peterborough: competities in 2026/27

League One21e plaats, 10 puntenVolgende: Luton · za 31 okt · 16:00
EFL Cupachtste finaleVolgende: Bradford · di 27 okt · 20:45
EFL TrophyGroup South, Speelronde 4Volgende: Luton · di 17 nov · 20:00
FA Cup1/128-finalsVolgende: Reading · za 7 nov · 21:00

Peterborough: komende wedstrijden

di 27 okt · 20:45BradfordTipPeterboroughEFL Cup · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 16:00PeterboroughTipLutonLeague One · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 21:00Peterborough–Reading
FA Cup
za 14 nov · 16:00Peterborough–Oxford United
League One
di 17 nov · 20:00Luton–Peterborough
EFL Trophy · Onderlinge duels (H2H)

Peterborough: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVGWV
24-10-26Bromley1–1PeterboroughLeague One20-10-26Huddersfield4–1PeterboroughLeague One
17-10-26Peterborough2–2Burton Albion
League One
10-10-26Leicester1–3Peterborough
League One
6-10-26Peterborough4–1Ipswich Town U21
EFL Trophy
26-9-26Stockport County1–0Peterborough
League One
22-9-26Peterborough3–1Colchester
EFL Trophy
19-9-26Peterborough0–2Doncaster
League One

Peterborough: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 3 okt · 16:00Peterborough–Notts County
League One
di 27 okt · 20:45BradfordTipPeterborough
EFL Cup
za 31 okt · 16:00PeterboroughTipLuton
League One
za 7 nov · 21:00Peterborough–Reading
FA Cup
za 14 nov · 16:00Peterborough–Oxford United
League One
di 17 nov · 20:00Luton–Peterborough
EFL Trophy
za 21 nov · 16:00Plymouth–Peterborough
League One
za 28 nov · 13:30Peterborough–Cambridge United
League One
di 1 dec · 20:45Leyton Orient–Peterborough
League One
za 12 dec · 16:00Peterborough–Barnsley
League One
za 19 dec · 16:00Wigan–Peterborough
League One
za 26 dec · 16:00Peterborough–Wycombe
League One
di 29 dec · 21:00Reading–Peterborough
League One
vr 1 jan · 16:00AFC Wimbledon–Peterborough
League One
za 9 jan · 16:00Peterborough–Wigan
League One
za 16 jan · 16:00Burton Albion–Peterborough
League One
di 19 jan · 20:45Peterborough–Huddersfield
League One
za 23 jan · 16:00Peterborough–Bromley
League One
za 30 jan · 16:00Luton–Peterborough
League One
za 6 feb · 16:00Peterborough–Blackpool
League One
di 9 feb · 20:45Stevenage–Peterborough
League One
za 13 feb · 16:00Sheffield Wednesday–Peterborough
League One
za 20 feb · 16:00Peterborough–Milton Keynes Dons
League One
za 27 feb · 13:30Cambridge United–Peterborough
League One
za 6 mrt · 16:00Peterborough–Bradford
League One
za 13 mrt · 16:00Mansfield Town–Peterborough
League One
za 20 mrt · 16:00Peterborough–Plymouth
League One
vr 26 mrt · 16:00Peterborough–AFC Wimbledon
League One
ma 29 mrt · 16:00Wycombe–Peterborough
League One
za 3 apr · 16:00Peterborough–Reading
League One
za 10 apr · 16:00Barnsley–Peterborough
League One
di 13 apr · 20:45Peterborough–Stockport County
League One
za 17 apr · 16:00Doncaster–Peterborough
League One
za 24 apr · 16:00Peterborough–Leicester
League One
di 27 apr · 20:45Notts County–Peterborough
League One
za 1 mei · 16:00Oxford United–Peterborough
League One
za 8 mei · 13:30Peterborough–Leyton Orient
League One
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Bromley1–1Peterborough
League One
20-10-26Huddersfield4–1Peterborough
League One
17-10-26Peterborough2–2Burton Albion
League One
10-10-26Leicester1–3Peterborough
League One
6-10-26Peterborough4–1Ipswich Town U21
EFL Trophy
26-9-26Stockport County1–0Peterborough
League One
22-9-26Peterborough3–1Colchester
EFL Trophy
19-9-26Peterborough0–2Doncaster
League One
15-9-26Peterborough3–3Barnsley
EFL Cup
12-9-26Milton Keynes Dons1–1Peterborough
League One
5-9-26Peterborough1–2Sheffield Wednesday
League One
1-9-26Peterborough0–0Stevenage
League One
29-8-26Blackpool4–0Peterborough
League One
25-8-26Watford1–5Peterborough
EFL Cup
22-8-26Peterborough2–1Mansfield Town
League One
15-8-26Bradford2–0Peterborough
League One
8-8-26Bristol Rovers0–1Peterborough
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Peterborough: positie in de stand – League One

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
19Notts County112-5-411:1411GWVVV
20Blackpool113-2-616:2011VWVVV
21Peterborough122-4-611:2110GVGWV
22Bromley112-3-610:269GVVVW
23Barnsley112-2-711:218VVVVG

Peterborough: seizoensstatistieken (League One)

Doelpunten voor per wedstrijd0,9
Doelpunten tegen per wedstrijd1,8
Thuis: voor / tegen1,0 / 1,4
Uit: voor / tegen0,9 / 2,0
De nul gehouden1
Niet gescoord5

Kaarten

Gele kaarten19
Gele kaarten per wedstrijd1,6
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (11×) · 4-3-3 (1×)

Peterborough: spelersstatistieken (League One)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
O. EdwardsMID106972152007,13
C. Conn-ClarkeMID6861021006,92
G. NevettVER1900000006,90
Joshua FeeneyVER87200010206,84
B. WoodsMID84192092006,83
H. LeonardAAN121054313212106,81
T. O'ConnorVER53450000006,77
E. WeirVER31700011106,73
Harley MillsVER119100161106,68
L. KellyMID129050062106,65
Harry AshfieldMID84010093006,65
Vernon MasaraAAN61351051006,61
M. GarbettMID3971022106,56
C. JohnstonMID97700020306,53
Ethan WilliamsMID1169300146106,52
Lucca MendonçaVER54500020206,50
D. OrmerodAAN72180050006,49
Bolu ShofowokeMID127980142006,39
B. KhelaMID104820093306,36
Harrison JonesMID84020041005,80
James DornellyVER63760100005,75
D. OkagbueVER65210030104,49

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Peterborough

Keepers

1A. BassNationaliteitEngelandLeeftijd27 jaarLengte191 cmGewicht72 kg
23C. Andeng NdiNationaliteitKameroenLeeftijd22 jaar
31B. SmithNationaliteitEngelandLeeftijd20 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Peterborough

Aanwinsten

  • Harry AshfieldWrexham · transfer31-8-26
  • Joshua FeeneyAston Villa · huur30-8-26
  • D. OrmerodAFC Fylde · transfer25-8-26
  • Vernon MasaraBurnley · transfer12-8-26
  • Ethan WilliamsManchester United · transfer12-8-26
  • L. KellyMilton Keynes Dons · transfer12-8-26
  • T. O'ConnorWrexham · transfervrij30-6-26
  • O. EdwardsColchester · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • G. NevettTranmere · huur31-8-26
  • K. LolosRotherham · huur31-8-26
  • David KamaraTranmere · huur31-8-26
  • Joseph AndrewsChesham United · huur13-8-26
  • A. CollinsHuddersfield · transfervrij12-8-26
  • T. LeesHarrogate Town · transfervrij29-7-26
  • K. LisbieMillwall · transfer25-7-26
  • P. AderojuCrawley Town · huur9-7-26

Peterborough: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1934
StadionWeston Homes Stadium
Capaciteit15.142
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLeague One
Positie in de stand21e · 10 punten

Peterborough: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Peterborough?

Peterborough speelt zijn thuiswedstrijden in Weston Homes Stadium (Peterborough), dat plaats biedt aan 15.142 toeschouwers.

Op welke plaats staat Peterborough in de stand?

Peterborough staat 21e in de competitie League One met 10 punten uit 12 wedstrijden (2 zeges, 4 gelijke spelen, 6 nederlagen).

Wanneer speelt Peterborough weer?

Volgende wedstrijd: Bradford – Peterborough, di 27 okt · 20:45 (EFL Cup).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Peterborough?

Laatste competitiewedstrijd: Bromley 1–1 Peterborough (24-10-26).

Wie is de topscorer van Peterborough?

De topscorer van de club in de competitie is H. Leonard met 9 doelpunten.

Peterborough: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Peterborough (Engeland) in alle competities van dit seizoen (League One, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie League One staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.