Voetbal
Home › Clubs › Milton Keynes Dons
Milton Keynes Dons

Milton Keynes Dons: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 2004 · Stadium mk

Milton Keynes Dons: competities in 2026/27

League One18e plaats, 12 puntenVolgende: Bromley · di 27 okt · 20:45
EFL Cupronde 128
EFL TrophyGroup South, Speelronde 8Volgende: Bromley · di 10 nov · 20:30
FA Cup1/128-finalsVolgende: Swindon Town · za 7 nov · 16:00

Milton Keynes Dons: komende wedstrijden

di 27 okt · 20:45Milton Keynes DonsTipBromleyLeague One · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 16:00Milton Keynes DonsTipDoncasterLeague One · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:00Milton Keynes Dons–Swindon Town
FA Cup
di 10 nov · 20:30Bromley–Milton Keynes Dons
EFL Trophy · Onderlinge duels (H2H)
za 14 nov · 16:00Milton Keynes Dons–Burton Albion
League One

Milton Keynes Dons: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVWVG
24-10-26Stevenage0–1Milton Keynes DonsLeague One20-10-26Blackpool2–0Milton Keynes DonsLeague One
17-10-26Milton Keynes Dons2–1Luton
League One
10-10-26Milton Keynes Dons1–5Reading
League One
6-10-26Milton Keynes Dons7–1Brentford U21
EFL Trophy
22-9-26Milton Keynes Dons4–1Crawley Town
EFL Trophy
17-9-26AFC Wimbledon0–0Milton Keynes Dons
League One
12-9-26Milton Keynes Dons1–1Peterborough
League One

Milton Keynes Dons: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 3 okt · 16:00Barnsley–Milton Keynes Dons
League One
di 27 okt · 20:45Milton Keynes DonsTipBromley
League One
za 31 okt · 16:00Milton Keynes DonsTipDoncaster
League One
za 7 nov · 16:00Milton Keynes Dons–Swindon Town
FA Cup
di 10 nov · 20:30Bromley–Milton Keynes Dons
EFL Trophy
za 14 nov · 16:00Milton Keynes Dons–Burton Albion
League One
za 21 nov · 16:00Mansfield Town–Milton Keynes Dons
League One
za 28 nov · 13:30Milton Keynes Dons–Notts County
League One
di 1 dec · 20:45Bradford–Milton Keynes Dons
League One
za 12 dec · 16:00Milton Keynes Dons–Cambridge United
League One
za 19 dec · 16:00Stockport County–Milton Keynes Dons
League One
za 26 dec · 16:00Milton Keynes Dons–Leyton Orient
League One
di 29 dec · 20:45Plymouth–Milton Keynes Dons
League One
vr 1 jan · 16:00Reading–Milton Keynes Dons
League One
za 9 jan · 16:00Milton Keynes Dons–Stockport County
League One
za 16 jan · 16:00Luton–Milton Keynes Dons
League One
di 19 jan · 20:45Milton Keynes Dons–Blackpool
League One
za 23 jan · 16:00Milton Keynes Dons–Stevenage
League One
za 30 jan · 16:00Doncaster–Milton Keynes Dons
League One
za 6 feb · 16:00Leicester–Milton Keynes Dons
League One
di 9 feb · 20:45Milton Keynes Dons–Wigan
League One
za 13 feb · 16:00Milton Keynes Dons–Wycombe
League One
za 20 feb · 16:00Peterborough–Milton Keynes Dons
League One
za 27 feb · 16:00Burton Albion–Milton Keynes Dons
League One
za 6 mrt · 16:00Milton Keynes Dons–Oxford United
League One
za 13 mrt · 16:00Huddersfield–Milton Keynes Dons
League One
za 20 mrt · 16:00Milton Keynes Dons–Mansfield Town
League One
vr 26 mrt · 16:00Milton Keynes Dons–Sheffield Wednesday
League One
ma 29 mrt · 16:00Cambridge United–Milton Keynes Dons
League One
za 3 apr · 16:00Milton Keynes Dons–Plymouth
League One
za 10 apr · 16:00Leyton Orient–Milton Keynes Dons
League One
di 13 apr · 20:45Bromley–Milton Keynes Dons
League One
za 17 apr · 13:30Milton Keynes Dons–AFC Wimbledon
League One
za 24 apr · 16:00Sheffield Wednesday–Milton Keynes Dons
League One
di 27 apr · 20:45Milton Keynes Dons–Barnsley
League One
za 1 mei · 16:00Notts County–Milton Keynes Dons
League One
za 8 mei · 13:30Milton Keynes Dons–Bradford
League One
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Stevenage0–1Milton Keynes Dons
League One
20-10-26Blackpool2–0Milton Keynes Dons
League One
17-10-26Milton Keynes Dons2–1Luton
League One
10-10-26Milton Keynes Dons1–5Reading
League One
6-10-26Milton Keynes Dons7–1Brentford U21
EFL Trophy
22-9-26Milton Keynes Dons4–1Crawley Town
EFL Trophy
17-9-26AFC Wimbledon0–0Milton Keynes Dons
League One
12-9-26Milton Keynes Dons1–1Peterborough
League One
5-9-26Wycombe3–3Milton Keynes Dons
League One
2-9-26Wigan3–1Milton Keynes Dons
League One
29-8-26Milton Keynes Dons0–0Leicester
League One
22-8-26Milton Keynes Dons1–1Huddersfield
League One
15-8-26Oxford United2–2Milton Keynes Dons
League One
8-8-26Norwich4–1Milton Keynes Dons
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Milton Keynes Dons: positie in de stand – League One

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
16AFC Wimbledon123-4-58:1913GVVVG
17Doncaster113-3-512:1312WVVWW
18Milton Keynes Dons112-6-312:1812WVWVG
19Notts County112-5-411:1411GWVVV
20Blackpool113-2-616:2011VWVVV

Milton Keynes Dons: seizoensstatistieken (League One)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd1,6
Thuis: voor / tegen1,0 / 1,6
Uit: voor / tegen1,2 / 1,7
De nul gehouden3
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten21
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-1-4-2 (8×) · 4-1-4-1 (2×) · 5-3-2 (1×)

Milton Keynes Dons: spelersstatistieken (League One)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. CollinsAAN11819722710307,31
R. BarnettMID41640020007,05
C. GoodeVER1087910112106,89
C. NelsonVER86851062006,83
S. NombeAAN1191910156106,76
R. WintleMID1197901103206,74
N. Mendez-LaingAAN1210000006,60
C. PatersonAAN83941172106,55
B. WilesMID104820152006,53
A. GilbeyMID96221075506,51
M. EkpitetaVER107760020306,51
R. Hepburn-MurphyAAN1160000006,50
S. SilveraAAN73270120006,46
J. SandersVER73440010206,42
Elijah Xavier CampbellVER43490020006,12
C. BramallMID107320032205,95
D. CrowleyMID73260141005,89
D. BarlaserMID74190131005,55
G. JonesMID94510000005,08
I. FullahMID51670060005,04
J. MateteMID2330000103,20

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Milton Keynes Dons

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Milton Keynes Dons

Aanwinsten

  • I. FullahCharlton · huur31-8-26
  • Elijah Xavier CampbellEverton · huur31-8-26
  • W. DennisBournemouth · transfer25-8-26
  • R. BarnettWrexham · huur19-8-26
  • S. SilveraMiddlesbrough · transfervrij30-7-26
  • S. NombeRotherham · transfer23-7-26
  • R. WintleCardiff · transfervrij12-7-26
  • D. BarlaserMiddlesbrough · transfervrij3-7-26

Vertrokken

  • S. HoganWigan · transfervrij11-9-26
  • C. WallerWorthing · huur7-9-26
  • J. LekoPenybont · transfervrij26-8-26
  • Marcel GuzynskiBracknell Town · transfervrij13-8-26
  • W. CollarBurton Albion · huur13-8-26
  • L. KellyPeterborough · transfer12-8-26
  • C. TruemanSheffield Wednesday · transfervrij29-7-26
  • S. SherringRochdale · transfervrij26-7-26

Milton Keynes Dons: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht2004
StadionStadium mk
Capaciteit30.500
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLeague One
Positie in de stand18e · 12 punten

Milton Keynes Dons: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Milton Keynes Dons?

Milton Keynes Dons speelt zijn thuiswedstrijden in Stadium mk (Milton Keynes, Buckinghamshire), dat plaats biedt aan 30.500 toeschouwers.

Op welke plaats staat Milton Keynes Dons in de stand?

Milton Keynes Dons staat 18e in de competitie League One met 12 punten uit 11 wedstrijden (2 zeges, 6 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Milton Keynes Dons weer?

Volgende wedstrijd: Milton Keynes Dons – Bromley, di 27 okt · 20:45 (League One).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Milton Keynes Dons?

Laatste competitiewedstrijd: Stevenage 0–1 Milton Keynes Dons (24-10-26).

Wie is de topscorer van Milton Keynes Dons?

De topscorer van de club in de competitie is A. Collins met 10 doelpunten.

Milton Keynes Dons: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Milton Keynes Dons (Engeland) in alle competities van dit seizoen (League One, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie League One staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.