Voetbal
Home › Clubs › Chesterfield
Chesterfield

Chesterfield: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1867 · SMH Group Stadium

Chesterfield: competities in 2026/27

League Two7e plaats, 19 puntenVolgende: Newport County · vr 30 okt · 20:45
EFL Cupronde 128
EFL TrophyGroup North, Speelronde 4Volgende: Mansfield Town · di 10 nov · 20:00
FA Cup1/128-finalsVolgende: Yeovil Town · za 7 nov · 16:00

Chesterfield: komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:45Newport CountyTipChesterfieldLeague Two · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:00Chesterfield–Yeovil Town
FA Cup
di 10 nov · 20:00Mansfield Town–Chesterfield
EFL Trophy
za 14 nov · 16:00Bristol Rovers–Chesterfield
League Two
za 21 nov · 16:00Chesterfield–Shrewsbury
League Two

Chesterfield: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGVGW
24-10-26Chesterfield5–1CreweLeague Two20-10-26Chesterfield1–1ColchesterLeague Two
17-10-26Port Vale1–0Chesterfield
League Two
10-10-26Crawley Town2–2Chesterfield
League Two
3-10-26Chesterfield4–2Tranmere
League Two
26-9-26Cheltenham2–1Chesterfield
League Two
22-9-26Chesterfield1–1Port Vale
EFL Trophy
19-9-26Chesterfield2–0York
League Two

Chesterfield: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:45Newport CountyTipChesterfield
League Two
za 7 nov · 16:00Chesterfield–Yeovil Town
FA Cup
di 10 nov · 20:00Mansfield Town–Chesterfield
EFL Trophy
za 14 nov · 16:00Bristol Rovers–Chesterfield
League Two
za 21 nov · 16:00Chesterfield–Shrewsbury
League Two
za 28 nov · 16:00Swindon Town–Chesterfield
League Two
di 1 dec · 20:45Chesterfield–Exeter City
League Two
za 12 dec · 13:30Chesterfield–Grimsby
League Two
za 19 dec · 16:00Accrington ST–Chesterfield
League Two
za 26 dec · 16:00Chesterfield–Northampton
League Two
di 29 dec · 20:45Walsall–Chesterfield
League Two
vr 1 jan · 16:00Rochdale–Chesterfield
League Two
za 9 jan · 13:30Chesterfield–Accrington ST
League Two
za 16 jan · 16:00Chesterfield–Port Vale
League Two
di 19 jan · 20:45Colchester–Chesterfield
League Two
za 23 jan · 16:00Crewe–Chesterfield
League Two
za 30 jan · 16:00Chesterfield–Newport County
League Two
za 6 feb · 16:00Chesterfield–Rotherham
League Two
di 9 feb · 20:45Gillingham–Chesterfield
League Two
za 13 feb · 16:00Barnet–Chesterfield
League Two
za 20 feb · 16:00Chesterfield–Oldham
League Two
za 27 feb · 16:00Chesterfield–Bristol Rovers
League Two
za 6 mrt · 16:00Fleetwood Town–Chesterfield
League Two
za 13 mrt · 16:00Chesterfield–Salford City
League Two
za 20 mrt · 16:00Shrewsbury–Chesterfield
League Two
vr 26 mrt · 16:00Chesterfield–Rochdale
League Two
ma 29 mrt · 16:00Northampton–Chesterfield
League Two
za 3 apr · 16:00Chesterfield–Walsall
League Two
za 10 apr · 16:00Grimsby–Chesterfield
League Two
di 13 apr · 20:45Chesterfield–Crawley Town
League Two
za 17 apr · 16:00York–Chesterfield
League Two
za 24 apr · 16:00Chesterfield–Cheltenham
League Two
di 27 apr · 20:45Tranmere–Chesterfield
League Two
za 1 mei · 16:00Chesterfield–Swindon Town
League Two
za 8 mei · 16:00Exeter City–Chesterfield
League Two
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Chesterfield5–1Crewe
League Two
20-10-26Chesterfield1–1Colchester
League Two
17-10-26Port Vale1–0Chesterfield
League Two
10-10-26Crawley Town2–2Chesterfield
League Two
3-10-26Chesterfield4–2Tranmere
League Two
26-9-26Cheltenham2–1Chesterfield
League Two
22-9-26Chesterfield1–1Port Vale
EFL Trophy
19-9-26Chesterfield2–0York
League Two
15-9-26Chesterfield5–3Manchester City U21
EFL Trophy
12-9-26Oldham1–2Chesterfield
League Two
5-9-26Chesterfield3–3Barnet
League Two
1-9-26Chesterfield1–1Gillingham
League Two
29-8-26Rotherham2–1Chesterfield
League Two
22-8-26Salford City0–1Chesterfield
League Two
15-8-26Chesterfield0–1Fleetwood Town
League Two
8-8-26Fleetwood Town1–0Chesterfield
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Chesterfield: positie in de stand – League Two

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
5York125-5-221:1320WGGGW
6Walsall114-7-016:719WGGGW
7Chesterfield135-4-423:1719WGVGW
8Exeter City135-4-410:719WWGWW
9Accrington ST134-6-322:1618WGWGW

Chesterfield: seizoensstatistieken (League Two)

Doelpunten voor per wedstrijd1,8
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen2,3 / 1,3
Uit: voor / tegen1,2 / 1,3
De nul gehouden2
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten25
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (13×)

Chesterfield: spelersstatistieken (League Two)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
D. MarkandayMID131111412914107,18
R. StirkMID1210400181207,10
J. KoromaMID12670412412107,03
K. McFadzeanVER109000042407,03
L. MarshAAN10720512914106,96
R. HuttonVER1311430161206,88
G. McEachranMID1310470153306,86
A. PondVER32700100206,80
L. MandevilleMID1353022124106,79
J. RandallMID728310104006,79
F. BrydenAAN22341273006,74
J. SimpsonVER1311700052106,72
L. BonisAAN13955423012206,71
K. DyerMID91080010006,54
R. LampteyMID3340000106,53
A. Owolabi-BelewuVER3300000006,50
L. GordonVER1310680051306,47
D. AnisjkoAAN2180000006,40
R. SotiriouMID1670041006,30
W. GriggAAN2150000006,29
T. NaylorMID92121043006,10
T. PearceVER51050100005,53
J. EcclestonVER4320000103,30
D. DuffyMID1220000003,13

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Chesterfield

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Chesterfield

Aanwinsten

  • K. DyerChelsea · huur31-8-26
  • J. RandallBolton · huur31-8-26
  • L. MarshSheffield Utd · huur30-8-26
  • R. LampteyMillwall · huur29-7-26
  • F. BrydenCrusaders FC · transfer27-7-26
  • D. AnisjkoNottingham Forest · transfervrij16-7-26
  • R. HuttonGillingham · transfervrij16-7-26
  • R. SotiriouHapoel Katamon · transfervrij8-7-26

Vertrokken

  • C. DunkleySolihull Moors · huur27-9-26
  • Luke Joseph ButterfieldAFC Fylde · huur2-9-26
  • P. MaddenBohemians · transfervrij10-8-26
  • L. JessopPortadown · transfervrij23-7-26
  • J. GrimesBoston United · transfervrij21-7-26
  • V. CampbellSouthend · transfervrij5-7-26
  • A. LewisAFC Fylde · transfervrij1-7-26
  • A. DobraLeyton Orient · transfer30-6-26

Chesterfield: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1867
StadionSMH Group Stadium
Capaciteit10.338
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLeague Two
Positie in de stand7e · 19 punten

Chesterfield: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Chesterfield?

Chesterfield speelt zijn thuiswedstrijden in SMH Group Stadium (Chesterfield, Derbyshire), dat plaats biedt aan 10.338 toeschouwers.

Op welke plaats staat Chesterfield in de stand?

Chesterfield staat 7e in de competitie League Two met 19 punten uit 13 wedstrijden (5 zeges, 4 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Chesterfield weer?

Volgende wedstrijd: Newport County – Chesterfield, vr 30 okt · 20:45 (League Two).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Chesterfield?

Laatste competitiewedstrijd: Chesterfield 5–1 Crewe (24-10-26).

Wie is de topscorer van Chesterfield?

De topscorer van de club in de competitie is L. Marsh met 7 doelpunten.

Chesterfield: programma, stand en voorspellingen

Chesterfield (Engeland) speelt dit seizoen in deze competities: League Two, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie League Two staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.