Voetbal
Home › Clubs › Oldham
Oldham

Oldham: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1895 · Boundary Park

Oldham: competities in 2026/27

Oldham: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00OldhamTipCrawley TownLeague Two · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 18:15Oldham–Sheffield Wednesday
FA Cup
di 10 nov · 20:00Barnsley–Oldham
EFL Trophy
za 14 nov · 16:00Shrewsbury–Oldham
League Two
za 21 nov · 16:00Oldham–Exeter City
League Two

Oldham: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVWGV
24-10-26Barnet1–1OldhamLeague Two20-10-26Walsall3–0OldhamLeague Two
17-10-26Oldham4–1Cheltenham
League Two
13-10-26Oldham4–2Leeds United U21
EFL Trophy
10-10-26Oldham0–0Accrington ST
League Two
26-9-26Oldham1–4Salford City
League Two
22-9-26Oldham1–0Fleetwood Town
EFL Trophy
19-9-26Rochdale2–0Oldham
League Two

Oldham: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 3 okt · 16:00Northampton–Oldham
League Two
za 31 okt · 16:00OldhamTipCrawley Town
League Two
zo 8 nov · 18:15Oldham–Sheffield Wednesday
FA Cup
di 10 nov · 20:00Barnsley–Oldham
EFL Trophy
za 14 nov · 16:00Shrewsbury–Oldham
League Two
za 21 nov · 16:00Oldham–Exeter City
League Two
za 28 nov · 16:00Rotherham–Oldham
League Two
di 1 dec · 20:45Oldham–Bristol Rovers
League Two
za 12 dec · 16:00Oldham–Gillingham
League Two
za 19 dec · 16:00Newport County–Oldham
League Two
za 26 dec · 16:00Oldham–York
League Two
di 29 dec · 20:45Grimsby–Oldham
League Two
vr 1 jan · 16:00Crewe–Oldham
League Two
za 9 jan · 16:00Oldham–Newport County
League Two
za 16 jan · 16:00Cheltenham–Oldham
League Two
di 19 jan · 20:45Oldham–Walsall
League Two
za 23 jan · 16:00Oldham–Barnet
League Two
za 30 jan · 16:00Crawley Town–Oldham
League Two
za 6 feb · 16:00Swindon Town–Oldham
League Two
di 9 feb · 20:45Oldham–Fleetwood Town
League Two
za 13 feb · 16:00Oldham–Tranmere
League Two
za 20 feb · 16:00Chesterfield–Oldham
League Two
za 27 feb · 16:00Oldham–Shrewsbury
League Two
za 6 mrt · 16:00Port Vale–Oldham
League Two
za 13 mrt · 16:00Oldham–Colchester
League Two
za 20 mrt · 16:00Exeter City–Oldham
League Two
vr 26 mrt · 16:00Oldham–Crewe
League Two
ma 29 mrt · 16:00York–Oldham
League Two
za 3 apr · 16:00Oldham–Grimsby
League Two
za 10 apr · 16:00Gillingham–Oldham
League Two
di 13 apr · 20:45Accrington ST–Oldham
League Two
za 17 apr · 13:30Oldham–Rochdale
League Two
za 24 apr · 16:00Salford City–Oldham
League Two
di 27 apr · 20:45Oldham–Northampton
League Two
za 1 mei · 16:00Oldham–Rotherham
League Two
za 8 mei · 16:00Bristol Rovers–Oldham
League Two
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Barnet1–1Oldham
League Two
20-10-26Walsall3–0Oldham
League Two
17-10-26Oldham4–1Cheltenham
League Two
13-10-26Oldham4–2Leeds United U21
EFL Trophy
10-10-26Oldham0–0Accrington ST
League Two
26-9-26Oldham1–4Salford City
League Two
22-9-26Oldham1–0Fleetwood Town
EFL Trophy
19-9-26Rochdale2–0Oldham
League Two
12-9-26Oldham1–2Chesterfield
League Two
5-9-26Tranmere2–0Oldham
League Two
1-9-26Fleetwood Town1–1Oldham
League Two
29-8-26Oldham3–0Swindon Town
League Two
22-8-26Colchester2–1Oldham
League Two
15-8-26Oldham2–0Port Vale
League Two
8-8-26Stoke City2–0Oldham
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Oldham: positie in de stand – League Two

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
18Fleetwood Town133-5-515:1714VVWGV
19Northampton113-4-48:813WVWGV
20Oldham123-3-614:1812GVWGV
21Colchester122-6-411:1612VGGVG
22Rotherham132-6-517:2312GGVVV

Oldham: seizoensstatistieken (League Two)

Doelpunten voor per wedstrijd1,2
Doelpunten tegen per wedstrijd1,5
Thuis: voor / tegen1,8 / 1,2
Uit: voor / tegen0,5 / 1,8
De nul gehouden3
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten18
Gele kaarten per wedstrijd1,5
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×) · 4-4-1-1 (2×) · 4-4-2 (1×)

Oldham: spelersstatistieken (League Two)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. Fondop-TalumAAN1267221217107,09
C. KavanaghAAN12912543211106,97
O. NorburnMID1210560250406,91
F. FawunmiMID1174522196206,87
R. DelaneyVER75590040106,68
J. RobsonVER1210802243306,67
K. DrummondMID1288010187106,63
E. NevittAAN72291033106,62
R. WoodsMID2210010006,60
D. DanielsVER119240061106,60
K. Appiah-ForsonMID1210351173006,48
W. SuttonVER43040000006,48
E. MontheVER96180030005,88
G. Scott-MorrissVER1078700144015,19
T. PettMID83070020005,11
N. ChilversMID51190021005,00
J. HawkesMID2320020004,38
O. HammondMID2700120004,36
Kai PayneMID41530011004,23
L. TempleVER42150010103,18
Thomas Daniel HillMID1450010003,06

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Oldham

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Oldham

Aanwinsten

  • L. TempleBolton · huur5-8-26
  • Kai PayneWigan · huur3-8-26
  • Thomas Daniel HillHarrogate Town · transfervrij3-8-26
  • F. FawunmiStoke City · huur29-7-26
  • Z. TahirSheffield United U21 · huur26-7-26
  • R. DelaneySwindon Town · transfervrij12-7-26
  • N. ChilversRoss County · transfer7-7-26
  • Aston WilsonBarnsley · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • R. WoodsSolihull Moors · huur4-9-26
  • K. MorrisBrackley Town · transfervrij21-8-26
  • J. KayMacclesfield · transfervrij31-7-26
  • Frankie McMahon-BrownSalford City · transfer31-7-26
  • K. HarrattWorksop Town · transfervrij14-7-26
  • J. GarnerMorecambe · transfervrij6-7-26
  • T. ConlonTranmere · transfervrij30-6-26
  • R. OgleScunthorpe · transfervrij30-6-26

Oldham: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1895
StadionBoundary Park
Capaciteit10.638
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLeague Two
Positie in de stand20e · 12 punten

Oldham: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Oldham?

Oldham speelt zijn thuiswedstrijden in Boundary Park (Oldham, Greater Manchester), dat plaats biedt aan 10.638 toeschouwers.

Op welke plaats staat Oldham in de stand?

Oldham staat 20e in de competitie League Two met 12 punten uit 12 wedstrijden (3 zeges, 3 gelijke spelen, 6 nederlagen).

Wanneer speelt Oldham weer?

Volgende wedstrijd: Oldham – Crawley Town, za 31 okt · 16:00 (League Two).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Oldham?

Laatste competitiewedstrijd: Barnet 1–1 Oldham (24-10-26).

Wie is de topscorer van Oldham?

De topscorer van de club in de competitie is C. Kavanagh met 5 doelpunten.

Oldham: programma, stand en voorspellingen

Oldham (Engeland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (League Two, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie League Two staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.