Voetbal
Home › Clubs › Exeter City
Exeter City

Exeter City: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1904 · St James Park

Exeter City: competities in 2026/27

Exeter City: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Salford CityTipExeter CityLeague Two · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:00Huddersfield–Exeter City
FA Cup
za 14 nov · 13:30Exeter City–Cheltenham
League Two
za 21 nov · 16:00Oldham–Exeter City
League Two
za 28 nov · 13:30Exeter City–Crawley Town
League Two

Exeter City: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWGWW
24-10-26Exeter City2–1Fleetwood TownLeague Two20-10-26Exeter City2–0CreweLeague Two
17-10-26Colchester0–0Exeter City
League Two
10-10-26Shrewsbury0–1Exeter City
League Two
6-10-26Exeter City2–2Oxford United
EFL Trophy
3-10-26Exeter City1–0Rotherham
League Two
26-9-26Bristol Rovers1–0Exeter City
League Two
22-9-26Cheltenham2–2Exeter City
EFL Trophy

Exeter City: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Salford CityTipExeter City
League Two
za 7 nov · 16:00Huddersfield–Exeter City
FA Cup
za 14 nov · 13:30Exeter City–Cheltenham
League Two
za 21 nov · 16:00Oldham–Exeter City
League Two
za 28 nov · 13:30Exeter City–Crawley Town
League Two
di 1 dec · 20:45Chesterfield–Exeter City
League Two
za 12 dec · 16:00Exeter City–Rochdale
League Two
za 19 dec · 13:30Northampton–Exeter City
League Two
za 26 dec · 16:00Exeter City–Newport County
League Two
di 29 dec · 20:45Swindon Town–Exeter City
League Two
za 2 jan · 16:00Gillingham–Exeter City
League Two
za 9 jan · 16:00Exeter City–Northampton
League Two
za 16 jan · 16:00Exeter City–Colchester
League Two
di 19 jan · 20:45Crewe–Exeter City
League Two
za 23 jan · 16:00Fleetwood Town–Exeter City
League Two
za 30 jan · 16:00Exeter City–Salford City
League Two
za 6 feb · 16:00Exeter City–York
League Two
di 9 feb · 20:45Barnet–Exeter City
League Two
za 13 feb · 16:00Walsall–Exeter City
League Two
za 20 feb · 16:00Exeter City–Port Vale
League Two
za 27 feb · 16:00Cheltenham–Exeter City
League Two
za 6 mrt · 16:00Exeter City–Grimsby
League Two
za 13 mrt · 16:00Accrington ST–Exeter City
League Two
za 20 mrt · 16:00Exeter City–Oldham
League Two
vr 26 mrt · 16:00Exeter City–Gillingham
League Two
ma 29 mrt · 16:00Newport County–Exeter City
League Two
za 3 apr · 16:00Exeter City–Swindon Town
League Two
za 10 apr · 16:00Rochdale–Exeter City
League Two
di 13 apr · 20:45Exeter City–Shrewsbury
League Two
za 17 apr · 16:00Tranmere–Exeter City
League Two
za 24 apr · 16:00Exeter City–Bristol Rovers
League Two
di 27 apr · 20:45Rotherham–Exeter City
League Two
za 1 mei · 16:00Crawley Town–Exeter City
League Two
za 8 mei · 16:00Exeter City–Chesterfield
League Two
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Exeter City2–1Fleetwood Town
League Two
20-10-26Exeter City2–0Crewe
League Two
17-10-26Colchester0–0Exeter City
League Two
10-10-26Shrewsbury0–1Exeter City
League Two
6-10-26Exeter City2–2Oxford United
EFL Trophy
3-10-26Exeter City1–0Rotherham
League Two
26-9-26Bristol Rovers1–0Exeter City
League Two
22-9-26Cheltenham2–2Exeter City
EFL Trophy
19-9-26Exeter City0–0Tranmere
League Two
12-9-26Port Vale1–0Exeter City
League Two
8-9-26Exeter City2–0Tottenham Hotspur U21
EFL Trophy
5-9-26Exeter City0–0Walsall
League Two
1-9-26Exeter City1–1Barnet
League Two
29-8-26York2–1Exeter City
League Two
22-8-26Exeter City2–0Accrington ST
League Two
15-8-26Grimsby1–0Exeter City
League Two
10-8-26Plymouth2–0Exeter City
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Exeter City: positie in de stand – League Two

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
6Walsall114-7-016:719WGGGW
7Chesterfield135-4-423:1719WGVGW
8Exeter City135-4-410:719WWGWW
9Accrington ST134-6-322:1618WGWGW
10Shrewsbury135-3-516:2018GWWVW

Exeter City: seizoensstatistieken (League Two)

Doelpunten voor per wedstrijd0,8
Doelpunten tegen per wedstrijd0,5
Thuis: voor / tegen1,1 / 0,3
Uit: voor / tegen0,3 / 0,8
De nul gehouden7
Niet gescoord6

Kaarten

Gele kaarten23
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (8×) · 3-4-1-2 (3×) · 3-5-1-1 (1×)

Exeter City: spelersstatistieken (League Two)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. TaylorVER82700021007,28
L. WoodhouseVER119801152107,21
J. FitzwaterVER1311702074407,18
C. CumminsMID13117010115307,04
D. RoseAAN42560021007,03
A. ScullyMID53252083007,01
J. Doyle-HayesMID118340020306,93
George BirchMID115050341006,81
R. ColeAAN1182121147106,80
L. SamuelVER128360030006,78
Ethan SutherlandVER113870042006,69
J. WarehamAAN21800083106,65
V. HarperMID105120000106,62
S. CoxAAN93031043006,61
G. EdwardsMID95570142206,57
T. PerryMID125650071306,54
A. OluwaboriMID51160110006,53
Ajay MatthewsAAN1190010006,50
J. GordonAAN1386800156206,48
H. KiteMID21100000006,39
Liam OakesVER3300011004,88
E. JamesVER86200091104,75

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Exeter City

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Exeter City

Aanwinsten

  • A. ScullyShrewsbury · transfervrij2-10-26
  • L. CartwrightYate Town · terug van verhuur6-9-26
  • D. RoseBarrow · transfer1-9-26
  • Ajay MatthewsMillwall · huur31-8-26
  • J. TaylorStevenage · huur31-8-26
  • Daniel WattsSwansea · huur31-8-26
  • V. HarperWalsall · huur13-8-26
  • L. SamuelManchester City · huur13-8-26

Vertrokken

  • J. WarehamWycombe · transfer30-8-26
  • Pedro BorgesBath City · huur27-8-26
  • L. CartwrightYate Town · huur21-8-26
  • T. DeanTruro City · huur6-8-26
  • J. YfekoKilmarnock · transfer30-7-26
  • J. MagennisStevenage · transfervrij30-6-26
  • J. AitchisonBristol Rovers · transfervrij30-6-26
  • I. NiskanenBlackpool · transfervrij30-6-26

Exeter City: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1904
StadionSt James Park
Capaciteit8.830
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLeague Two
Positie in de stand8e · 19 punten

Exeter City: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Exeter City?

Exeter City speelt zijn thuiswedstrijden in St James Park (Exeter, Devon), dat plaats biedt aan 8.830 toeschouwers.

Op welke plaats staat Exeter City in de stand?

Exeter City staat 8e in de competitie League Two met 19 punten uit 13 wedstrijden (5 zeges, 4 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Exeter City weer?

Volgende wedstrijd: Salford City – Exeter City, za 31 okt · 16:00 (League Two).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Exeter City?

Laatste competitiewedstrijd: Exeter City 2–1 Fleetwood Town (24-10-26).

Wie is de topscorer van Exeter City?

De topscorer van de club in de competitie is R. Cole met 2 doelpunten.

Exeter City: programma, stand en voorspellingen

Exeter City (Engeland) speelt dit seizoen in deze competities: League Two, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie League Two staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.