Voetbal
Home › Clubs › Gillingham
Gillingham

Gillingham: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1893 · Priestfield Stadium

Gillingham: competities in 2026/27

League Two12e plaats, 17 puntenVolgende: Shrewsbury · za 31 okt · 16:00
EFL Cupronde 128
EFL TrophyGroup South, Speelronde 7Volgende: Northampton · di 10 nov · 20:00
FA Cup1/128-finalsVolgende: Barrow · za 7 nov · 16:00

Gillingham: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00ShrewsburyTipGillinghamLeague Two · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:00Gillingham–Barrow
FA Cup
di 10 nov · 20:00Northampton–Gillingham
EFL Trophy · Onderlinge duels (H2H)
za 14 nov · 16:00Colchester–Gillingham
League Two
za 21 nov · 13:30Gillingham–Crewe
League Two

Gillingham: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGVWG
24-10-26Gillingham1–4GrimsbyLeague Two20-10-26Gillingham1–1Port ValeLeague Two
17-10-26Accrington ST3–1Gillingham
League Two
13-10-26Gillingham4–3Brighton U21
EFL Trophy
10-10-26Rotherham1–4Gillingham
League Two
3-10-26Gillingham0–0Newport County
League Two
26-9-26York3–0Gillingham
League Two
22-9-26Gillingham1–4Cambridge United
EFL Trophy

Gillingham: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00ShrewsburyTipGillingham
League Two
za 7 nov · 16:00Gillingham–Barrow
FA Cup
di 10 nov · 20:00Northampton–Gillingham
EFL Trophy
za 14 nov · 16:00Colchester–Gillingham
League Two
za 21 nov · 13:30Gillingham–Crewe
League Two
za 28 nov · 16:00Salford City–Gillingham
League Two
di 1 dec · 20:45Gillingham–Swindon Town
League Two
za 12 dec · 16:00Oldham–Gillingham
League Two
za 19 dec · 16:00Gillingham–Cheltenham
League Two
za 26 dec · 16:00Crawley Town–Gillingham
League Two
di 29 dec · 20:45Gillingham–Barnet
League Two
za 2 jan · 16:00Gillingham–Exeter City
League Two
za 9 jan · 16:00Cheltenham–Gillingham
League Two
za 16 jan · 16:00Gillingham–Accrington ST
League Two
di 19 jan · 20:45Port Vale–Gillingham
League Two
za 23 jan · 16:00Grimsby–Gillingham
League Two
za 30 jan · 16:00Gillingham–Shrewsbury
League Two
za 6 feb · 16:00Northampton–Gillingham
League Two
di 9 feb · 20:45Gillingham–Chesterfield
League Two
za 13 feb · 16:00Gillingham–Rochdale
League Two
za 20 feb · 16:00Tranmere–Gillingham
League Two
za 27 feb · 16:00Gillingham–Colchester
League Two
za 6 mrt · 16:00Walsall–Gillingham
League Two
za 13 mrt · 16:00Gillingham–Fleetwood Town
League Two
za 20 mrt · 16:00Crewe–Gillingham
League Two
vr 26 mrt · 16:00Exeter City–Gillingham
League Two
ma 29 mrt · 16:00Gillingham–Crawley Town
League Two
za 3 apr · 16:00Barnet–Gillingham
League Two
za 10 apr · 16:00Gillingham–Oldham
League Two
di 13 apr · 20:45Gillingham–Rotherham
League Two
za 17 apr · 16:00Bristol Rovers–Gillingham
League Two
za 24 apr · 16:00Gillingham–York
League Two
di 27 apr · 20:45Newport County–Gillingham
League Two
za 1 mei · 16:00Gillingham–Salford City
League Two
za 8 mei · 16:00Swindon Town–Gillingham
League Two
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Gillingham1–4Grimsby
League Two
20-10-26Gillingham1–1Port Vale
League Two
17-10-26Accrington ST3–1Gillingham
League Two
13-10-26Gillingham4–3Brighton U21
EFL Trophy
10-10-26Rotherham1–4Gillingham
League Two
3-10-26Gillingham0–0Newport County
League Two
26-9-26York3–0Gillingham
League Two
22-9-26Gillingham1–4Cambridge United
EFL Trophy
19-9-26Gillingham3–0Bristol Rovers
League Two
12-9-26Gillingham2–0Tranmere
League Two
5-9-26Rochdale1–4Gillingham
League Two
1-9-26Chesterfield1–1Gillingham
League Two
29-8-26Gillingham1–1Northampton
League Two
22-8-26Fleetwood Town0–0Gillingham
League Two
15-8-26Gillingham0–3Walsall
League Two
8-8-26Gillingham0–3Luton
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Gillingham: positie in de stand – League Two

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
10Shrewsbury135-3-516:2018GWWVW
11Grimsby134-5-419:1617WGVVV
12Gillingham134-5-418:1817VGVWG
13Tranmere133-7-316:1616GWVGV
14Swindon Town134-4-513:1616GWGVV

Gillingham: seizoensstatistieken (League Two)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd1,4
Thuis: voor / tegen1,1 / 1,3
Uit: voor / tegen1,7 / 1,5
De nul gehouden4
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten34
Gele kaarten per wedstrijd2,6
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (8×) · 3-4-3 (4×) · 3-1-4-2 (1×)

Gillingham: spelersstatistieken (League Two)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. BrophyAAN13116331124207,27
Ronan HaleAAN131047612513306,91
L. GordonVER1370000006,90
S. Palmer-HouldenAAN1180010006,90
O. BecklesVER1311701083206,87
N. FreemanMID1311470362006,85
C. AntwiMID3630000006,83
E. KingMID42760110106,77
L. SillahAAN84442152106,76
T. EavesAAN51781032006,62
Z. ObieroMID1180000006,60
G. McClearyMID103440221306,58
W. GoodwinAAN732000106106,57
R. McKenzieMID129510060406,55
Conor McManusVER75001041306,47
A. SmithVER1311250121106,45
A. LittleMID63430010206,44
E. ColemanMID41290000106,34
K. HarrisMID21420011206,25
H. WaldockMID117290120105,88
S. KendallMID101312073005,86
J. DaleyVER83090021205,79
L. DobbsVER118331031305,74
B. DackMID4680020005,14
M. LuxtonMID3210000004,43
H. WebsterVER11000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Gillingham

Keepers

1Lennon MaclorgLeeftijd20 jaar
1O. WrightLeeftijd22 jaar
13Kate HoltamLeeftijd20 jaar
40R. LuthraNationaliteitEngelandLeeftijd23 jaarLengte195 cmGewicht80 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Gillingham

Aanwinsten

  • T. EavesNorthampton · transfervrij28-9-26
  • R. LuthraEastbourne Borough · transfervrij25-9-26
  • Z. ObieroLeyton Orient · huur1-9-26
  • E. KingCardiff · transfer31-8-26
  • J. DaleyMiddlesbrough · huur29-8-26
  • L. SillahNottingham Forest · huur26-8-26
  • A. Maynard-BrewerSheffield Wednesday · huur14-8-26
  • O. MasonMansfield Town · huur6-8-26

Vertrokken

  • M. ClarkHartlepool · transfervrij8-10-26
  • J. WilliamsEastleigh · transfervrij23-9-26
  • A. RoweAFC Hornchurch · transfervrij27-8-26
  • A. Maynard-BrewerSheffield Wednesday · terug van verhuur25-8-26
  • C. MastersonReading · transfervrij24-8-26
  • J. TurnerNewport County · transfervrij20-8-26
  • S. Palmer-HouldenMotherwell · transfer18-8-26
  • O. MasonMansfield Town · terug van verhuur8-8-26

Gillingham: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1893
StadionPriestfield Stadium
Capaciteit11.582
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLeague Two
Positie in de stand12e · 17 punten

Gillingham: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Gillingham?

Gillingham speelt zijn thuiswedstrijden in Priestfield Stadium (Gillingham, Kent), dat plaats biedt aan 11.582 toeschouwers.

Op welke plaats staat Gillingham in de stand?

Gillingham staat 12e in de competitie League Two met 17 punten uit 13 wedstrijden (4 zeges, 5 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Gillingham weer?

Volgende wedstrijd: Shrewsbury – Gillingham, za 31 okt · 16:00 (League Two).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Gillingham?

Laatste competitiewedstrijd: Gillingham 1–4 Grimsby (24-10-26).

Wie is de topscorer van Gillingham?

De topscorer van de club in de competitie is Ronan Hale met 6 doelpunten.

Gillingham: programma, stand en voorspellingen

Gillingham (Engeland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (League Two, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie League Two staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.