Voetbal
Home › Clubs › Crawley Town
Crawley Town

Crawley Town: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1896 · Broadfield Stadium

Crawley Town: competities in 2026/27

League Two24e plaats, 6 puntenVolgende: Oldham · za 31 okt · 16:00
EFL Cupronde 128
EFL TrophyGroup South, Speelronde 8Volgende: Brentford U21 · di 10 nov · 20:30
FA Cup1/128-finalsVolgende: Wimborne Town · zo 8 nov · 16:00

Crawley Town: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00OldhamTipCrawley TownLeague Two · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 16:00Wimborne Town–Crawley Town
FA Cup
di 10 nov · 20:30Crawley Town–Brentford U21
EFL Trophy
za 14 nov · 16:00Rotherham–Crawley Town
League Two
za 21 nov · 16:00Crawley Town–Fleetwood Town
League Two

Crawley Town: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVVGV
24-10-26Crawley Town1–1TranmereLeague Two20-10-26Crawley Town2–3ShrewsburyLeague Two
17-10-26Salford City2–1Crawley Town
League Two
10-10-26Crawley Town2–2Chesterfield
League Two
6-10-26Crawley Town4–0Bromley
EFL Trophy
22-9-26Milton Keynes Dons4–1Crawley Town
EFL Trophy
19-9-26Grimsby2–0Crawley Town
League Two
12-9-26Crawley Town1–3Cheltenham
League Two

Crawley Town: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 26 sep · 13:30Crawley Town–Barnet
League Two
za 3 okt · 16:00Walsall–Crawley Town
League Two
za 31 okt · 16:00OldhamTipCrawley Town
League Two
zo 8 nov · 16:00Wimborne Town–Crawley Town
FA Cup
di 10 nov · 20:30Crawley Town–Brentford U21
EFL Trophy
za 14 nov · 16:00Rotherham–Crawley Town
League Two
za 21 nov · 16:00Crawley Town–Fleetwood Town
League Two
za 28 nov · 13:30Exeter City–Crawley Town
League Two
di 1 dec · 20:45Crawley Town–Port Vale
League Two
za 12 dec · 16:00Crawley Town–Newport County
League Two
za 19 dec · 16:00York–Crawley Town
League Two
za 26 dec · 16:00Crawley Town–Gillingham
League Two
di 29 dec · 20:45Colchester–Crawley Town
League Two
vr 1 jan · 16:00Swindon Town–Crawley Town
League Two
za 9 jan · 16:00Crawley Town–York
League Two
za 16 jan · 16:00Crawley Town–Salford City
League Two
di 19 jan · 20:45Shrewsbury–Crawley Town
League Two
za 23 jan · 16:00Tranmere–Crawley Town
League Two
za 30 jan · 16:00Crawley Town–Oldham
League Two
za 6 feb · 16:00Bristol Rovers–Crawley Town
League Two
di 9 feb · 20:45Crawley Town–Northampton
League Two
za 13 feb · 16:00Crawley Town–Accrington ST
League Two
za 20 feb · 16:00Cheltenham–Crawley Town
League Two
za 27 feb · 16:00Crawley Town–Rotherham
League Two
za 6 mrt · 16:00Crewe–Crawley Town
League Two
za 13 mrt · 16:00Crawley Town–Rochdale
League Two
za 20 mrt · 16:00Fleetwood Town–Crawley Town
League Two
vr 26 mrt · 16:00Crawley Town–Swindon Town
League Two
ma 29 mrt · 16:00Gillingham–Crawley Town
League Two
za 3 apr · 16:00Crawley Town–Colchester
League Two
za 10 apr · 16:00Newport County–Crawley Town
League Two
di 13 apr · 20:45Chesterfield–Crawley Town
League Two
za 17 apr · 16:00Crawley Town–Grimsby
League Two
za 24 apr · 16:00Barnet–Crawley Town
League Two
di 27 apr · 20:45Crawley Town–Walsall
League Two
za 1 mei · 16:00Crawley Town–Exeter City
League Two
za 8 mei · 16:00Port Vale–Crawley Town
League Two
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Crawley Town1–1Tranmere
League Two
20-10-26Crawley Town2–3Shrewsbury
League Two
17-10-26Salford City2–1Crawley Town
League Two
10-10-26Crawley Town2–2Chesterfield
League Two
6-10-26Crawley Town4–0Bromley
EFL Trophy
22-9-26Milton Keynes Dons4–1Crawley Town
EFL Trophy
19-9-26Grimsby2–0Crawley Town
League Two
12-9-26Crawley Town1–3Cheltenham
League Two
5-9-26Accrington ST3–2Crawley Town
League Two
1-9-26Northampton1–1Crawley Town
League Two
29-8-26Crawley Town0–2Bristol Rovers
League Two
22-8-26Rochdale1–2Crawley Town
League Two
15-8-26Crawley Town0–1Crewe
League Two
8-8-26Watford1–0Crawley Town
EFL Cup
3-8-26York0–2Crawley Town
EFL Cup

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Crawley Town: positie in de stand – League Two

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
22Rotherham132-6-517:2312GGVVV
23Port Vale113-3-56:1212VGWWV
24Crawley Town111-3-712:216GVVGV

Crawley Town: seizoensstatistieken (League Two)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd1,9
Thuis: voor / tegen1,0 / 2,0
Uit: voor / tegen1,2 / 1,8
De nul gehouden0
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten27
Gele kaarten per wedstrijd2,5
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (5×) · 4-2-3-1 (2×) · 3-4-2-1 (2×)

Crawley Town: spelersstatistieken (League Two)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
D. MorganMID74041192207,05
P. AderojuAAN93912073006,96
J. FourcroyMID63070020306,78
Kai JenningsMID54240020206,71
D. PereiraMID61681065006,65
A. AdeyemoVER1189310103106,65
J. RussellVER105010031306,65
S. Duke-McKennaMID53880184006,62
J. ArthursMID1199000153406,60
P. FarquharsonVER119500040406,57
G. Di BiaseAAN71992053106,56
C. BarkerVER87060041206,55
Ty Ewens-FindlayVER21010000006,50
A. OdimayoVER74160000006,49
M. EbioweiMID41450011116,43
L. RichardsVER63350000006,36
Nathan TinsdaleMID62340032006,31
K. GordonVER84140121016,25
L. WatsonMID95381164206,01
Osman KamaraAAN1065800103005,88
D. OrsiAAN84131163005,05
Pele Arganese-McDermottVER2400000004,18
J. Izquierdo2900000001,91

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Crawley Town

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Crawley Town

Aanwinsten

  • D. MorganTorquay · transfer27-8-26
  • Kai JenningsAFC Wimbledon · huur16-8-26
  • Osman KamaraArsenal · huur31-7-26
  • N. MichalskiBlackburn · huur31-7-26
  • Nathan TinsdaleHull City · huur31-7-26
  • Omari MrishoHuddersfield · transfervrij27-7-26
  • J. IzquierdoCrystal Palace · transfervrij24-7-26
  • M. EbioweiBlackpool · transfervrij23-7-26

Vertrokken

  • J. WollacottFK Košice · transfervrij7-10-26
  • M. AndersonWellington Phoenix · transfervrij13-9-26
  • J. WilliamsColchester · transfer31-8-26
  • Jed BrownBasingstoke Town · transfervrij6-8-26
  • D. ConroyWealdstone · transfervrij5-8-26
  • D. CashmanBoreham Wood · huur2-8-26
  • B. RadcliffeYeovil Town · huur31-7-26
  • D. ConroyConroy Dion · transfervrij19-7-26

Crawley Town: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1896
StadionBroadfield Stadium
Capaciteit6.134
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLeague Two
Positie in de stand24e · 6 punten

Crawley Town: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Crawley Town?

Crawley Town speelt zijn thuiswedstrijden in Broadfield Stadium (Crawley, West Sussex), dat plaats biedt aan 6.134 toeschouwers.

Op welke plaats staat Crawley Town in de stand?

Crawley Town staat 24e in de competitie League Two met 6 punten uit 11 wedstrijden (1 zege, 3 gelijke spelen, 7 nederlagen).

Wanneer speelt Crawley Town weer?

Volgende wedstrijd: Oldham – Crawley Town, za 31 okt · 16:00 (League Two).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Crawley Town?

Laatste competitiewedstrijd: Crawley Town 1–1 Tranmere (24-10-26).

Wie is de topscorer van Crawley Town?

De topscorer van de club in de competitie is G. Di Biase met 3 doelpunten.

Crawley Town: programma, stand en voorspellingen

Crawley Town (Engeland) speelt dit seizoen in deze competities: League Two, EFL Cup, EFL Trophy, FA Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie League Two staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.