Voetbal
Home › Clubs › Djurgardens IF
Djurgardens IF

Djurgardens IF: programma, uitslagen, stand en cijfers

Zweden · opgericht in 1891 · Tele2 Arena

Djurgardens IF: competities in 2026

Djurgardens IF: komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:00IFK Goteborg–Djurgardens IF
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 14:00Djurgardens IF–Degerfors IF
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 14:00Halmstad–Djurgardens IF
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 22 nov · 14:00Sirius–Djurgardens IF
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 29 nov · 15:00Djurgardens IF–BK Hacken
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)

Djurgardens IF: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWWVW
24-10-26Djurgardens IF2–2Orgryte IS
Allsvenskan
16-10-26IF Brommapojkarna0–2Djurgardens IF
Allsvenskan
11-10-26Hammarby FF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
20-9-26Djurgardens IF1–2IF Elfsborg
Allsvenskan
14-9-26Djurgardens IF2–0Gais
Allsvenskan
10-9-26Haninge1–7Djurgardens IF
Zweedse beker
7-9-26Kalmar FF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
3-9-26Mjallby AIF0–2Djurgardens IF
Allsvenskan

Djurgardens IF: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:00IFK Goteborg–Djurgardens IF
Allsvenskan
zo 1 nov · 14:00Djurgardens IF–Degerfors IF
Allsvenskan
zo 8 nov · 14:00Halmstad–Djurgardens IF
Allsvenskan
zo 22 nov · 14:00Sirius–Djurgardens IF
Allsvenskan
zo 29 nov · 15:00Djurgardens IF–BK Hacken
Allsvenskan
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Djurgardens IF2–2Orgryte IS
Allsvenskan
16-10-26IF Brommapojkarna0–2Djurgardens IF
Allsvenskan
11-10-26Hammarby FF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
20-9-26Djurgardens IF1–2IF Elfsborg
Allsvenskan
14-9-26Djurgardens IF2–0Gais
Allsvenskan
10-9-26Haninge1–7Djurgardens IF
Zweedse beker
7-9-26Kalmar FF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
3-9-26Mjallby AIF0–2Djurgardens IF
Allsvenskan
31-8-26Djurgardens IF4–0Mjallby AIF
Allsvenskan
24-8-26Malmo FF0–3Djurgardens IF
Allsvenskan
16-8-26Djurgardens IF1–3AIK Stockholm
Allsvenskan
10-8-26Vasteras SK FK1–0Djurgardens IF
Allsvenskan
3-8-26Djurgardens IF6–0Vasteras SK FK
Allsvenskan
25-7-26Degerfors IF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
20-7-26Orgryte IS0–0Djurgardens IF
Allsvenskan
13-7-26Djurgardens IF3–0Halmstad
Allsvenskan
6-7-26BK Hacken2–4Djurgardens IF
Allsvenskan
22-5-26Djurgardens IF1–2IF Brommapojkarna
Allsvenskan
18-5-26Djurgardens IF2–3Sirius
Allsvenskan
10-5-26AIK Stockholm2–4Djurgardens IF
Allsvenskan
4-5-26Djurgardens IF6–0IFK Goteborg
Allsvenskan
26-4-26Djurgardens IF1–1Hammarby FF
Allsvenskan
22-4-26IF Elfsborg2–1Djurgardens IF
Allsvenskan
17-4-26Djurgardens IF0–1Malmo FF
Allsvenskan
12-4-26Djurgardens IF3–2Kalmar FF
Allsvenskan
6-4-26Gais0–1Djurgardens IF
Allsvenskan

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Djurgardens IF: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (16-10-26).

  • M. Tenhoafwezig

Djurgardens IF: positie in de stand – Allsvenskan

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Sirius2517-4-456:3255VGWWW
2Djurgardens IF2515-3-752:2348GWWVW
3Hammarby FF2414-4-650:2146WVWWG
4BK Hacken2512-9-447:3045WWWWG

Djurgardens IF: seizoensstatistieken (Allsvenskan)

Doelpunten voor per wedstrijd2,1
Doelpunten tegen per wedstrijd0,9
Thuis: voor / tegen2,5 / 1,2
Uit: voor / tegen1,7 / 0,6
De nul gehouden13
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten35
Gele kaarten per wedstrijd1,4
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (23×) · 4-5-1 (1×) · 4-4-2 (1×)

Djurgardens IF: spelersstatistieken (Allsvenskan)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Bo Åsulv HeglandMID25207710154727207,51
M. AndersonMID42002197007,30
K. LienAAN2520821665434107,21
M. SiltanenMID2521680283307,13
M. TenhoVER22197620125607,05
J. Une-LarssonVER2016961011307,05
P. JohanssonVER2417541384106,92
J. OkkelsAAN241153421911106,90
M. MarquesVER148441162216,86
D. StenssonMID178750052206,84
P. ÅslundMID251710612819006,82
H. FinndellMID1510191182206,81
J. AsoroAAN122452084206,77
Christos AlmyrasMID112931075116,75
O. FalleniusMID20905232811106,72
L. HienAAN51570041106,70
Carl SelfvenMID1120000006,70
A. StåhlVER2113151242206,69
N. ŽugeljAAN71191042006,61
A. SaeedAAN3420000006,60
P. LanghoffMID153330010106,58
C. RosenquistAAN61290000006,58
M. LarssonVER20137202123406,23
A. AnderssonMID4840121004,57
A. JohanssonMID3240000004,40
S. RingbergAAN190000002,10
Abdul AbdulmalikMID1300011001,68

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Djurgardens IF

Keepers

30Lukas Henrik JonssonNationaliteitZwedenLeeftijd33 jaarLengte191 cmGewicht95 kg
35J. RinneNationaliteitZwedenLeeftijd32 jaarLengte188 cmGewicht87 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Djurgardens IF

Aanwinsten

  • C. RosenquistKalmar FF · transfer30-8-26
  • A. AbdulmalikBoreham Wood · transfer29-8-26
  • A. SaeedStockholm Internazionale · terug van verhuur25-8-26
  • L. GentilSfera · transfer20-8-26
  • S. RingbergHønefoss · transfer5-8-26
  • Lukas Henrik JonssonVfL Osnabrück · transfer26-7-26
  • Christos AlmyrasAsteras Tripolis · transfer18-7-26
  • A. JohanssonStocksund · transfer17-7-26

Vertrokken

  • A. AbdulleJärfälla · huur3-9-26
  • N. ŽugeljIFK Goteborg · huur27-8-26
  • Milian JanssonKarlberg · huur27-8-26
  • A. SaeedArlanda · huur26-8-26
  • H. FinndellJagiellonia · transfer24-8-26
  • Bernard EideJärfälla · huur14-8-26
  • J. AsoroMetz · terug van verhuur8-8-26
  • V. LarssonEnskede · huur7-8-26

Djurgardens IF: belangrijkste feiten

LandZweden
Opgericht1891
StadionTele2 Arena
Capaciteit33.000
Ondergrondkunstgras
CompetitieAllsvenskan
Positie in de stand2e · 48 punten

Djurgardens IF: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Djurgardens IF?

Djurgardens IF speelt zijn thuiswedstrijden in Tele2 Arena (Stockholm), dat plaats biedt aan 33.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat Djurgardens IF in de stand?

Djurgardens IF staat 2e in de competitie Allsvenskan met 48 punten uit 25 wedstrijden (15 zeges, 3 gelijke spelen, 7 nederlagen).

Wanneer speelt Djurgardens IF weer?

Volgende wedstrijd: IFK Goteborg – Djurgardens IF, wo 28 okt · 19:00 (Allsvenskan).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Djurgardens IF?

Laatste competitiewedstrijd: Djurgardens IF 2–2 Orgryte IS (24-10-26).

Wie is de topscorer van Djurgardens IF?

De topscorer van de club in de competitie is K. Lien met 16 doelpunten.

Djurgardens IF: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Djurgardens IF (Zweden) in alle competities van dit seizoen (Allsvenskan, Zweedse beker): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Allsvenskan staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.