Voetbal
Home › Clubs › Mjallby AIF
Mjallby AIF

Mjallby AIF: programma, uitslagen, stand en cijfers

Zweden · opgericht in 1939 · Strandvallen

Mjallby AIF: competities in 2026

Allsvenskan12e plaats, 23 puntenVolgende: Hammarby FF · zo 25 okt · 16:30Champions Leaguekwalificatieronde 3Europa Leagueplay-off
UEFA Conference Leaguecompetitiefase, Speelronde 3Volgende: Borac Banja Luka · do 5 nov · 18:45
Atlantic CupGroup Stage
Zweedse bekerfinale

Mjallby AIF: komende wedstrijden

zo 25 okt · 16:30Mjallby AIF–Hammarby FFAllsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
do 29 okt · 19:00Orgryte IS–Mjallby AIF
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
ma 2 nov · 19:00Mjallby AIF–Kalmar FF
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 18:45Mjallby AIF–Borac Banja Luka
UEFA Conference League
zo 8 nov · 16:30IF Brommapojkarna–Mjallby AIF
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)

Mjallby AIF: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGVGG
22-10-26FC Iberia 19991–1Mjallby AIF
UEFA Conference League
18-10-26Vasteras SK FK1–0Mjallby AIF
Allsvenskan
15-10-26Mjallby AIF2–0Inter Club d'Escaldes
UEFA Conference League
10-10-26Mjallby AIF1–1Degerfors IF
Allsvenskan
6-10-26Trollhättan1–0Mjallby AIF
Zweedse beker
20-9-26Mjallby AIF0–3Gais
Allsvenskan
16-9-26AIK Stockholm1–1Mjallby AIF
Allsvenskan
11-9-26BK Hacken1–1Mjallby AIF
Allsvenskan

Mjallby AIF: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 16:30Mjallby AIF–Hammarby FF
Allsvenskan
do 29 okt · 19:00Orgryte IS–Mjallby AIF
Allsvenskan
ma 2 nov · 19:00Mjallby AIF–Kalmar FF
Allsvenskan
do 5 nov · 18:45Mjallby AIF–Borac Banja Luka
UEFA Conference League
zo 8 nov · 16:30IF Brommapojkarna–Mjallby AIF
Allsvenskan
za 21 nov · 15:00Mjallby AIF–Malmo FF
Allsvenskan
do 26 nov · 16:30Kairat Almaty–Mjallby AIF
UEFA Conference League
zo 29 nov · 15:00Halmstad–Mjallby AIF
Allsvenskan
do 10 dec · 21:00Mjallby AIF–Pafos
UEFA Conference League
do 17 dec · 21:00Atalanta–Mjallby AIF
UEFA Conference League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26FC Iberia 19991–1Mjallby AIF
UEFA Conference League
18-10-26Vasteras SK FK1–0Mjallby AIF
Allsvenskan
15-10-26Mjallby AIF2–0Inter Club d'Escaldes
UEFA Conference League
10-10-26Mjallby AIF1–1Degerfors IF
Allsvenskan
6-10-26Trollhättan1–0Mjallby AIF
Zweedse beker
20-9-26Mjallby AIF0–3Gais
Allsvenskan
16-9-26AIK Stockholm1–1Mjallby AIF
Allsvenskan
11-9-26BK Hacken1–1Mjallby AIF
Allsvenskan
7-9-26Mjallby AIF1–4IFK Goteborg
Allsvenskan
3-9-26Mjallby AIF0–2Djurgardens IF
Allsvenskan
31-8-26Djurgardens IF4–0Mjallby AIF
Allsvenskan
27-8-26Red Bull Salzburg3–0Mjallby AIF
Europa League
20-8-26Mjallby AIF0–1Red Bull Salzburg
Europa League
15-8-26Mjallby AIF4–3Sirius
Allsvenskan
11-8-26Slovan Bratislava2–0Mjallby AIF
Champions League
8-8-26Mjallby AIF0–1IF Elfsborg
Allsvenskan
4-8-26Mjallby AIF1–2Slovan Bratislava
Champions League
28-7-26Lincoln Red Imps FC0–0Mjallby AIF
Champions League
25-7-26Kalmar FF2–1Mjallby AIF
Allsvenskan
21-7-26Mjallby AIF3–0Lincoln Red Imps FC
Champions League
17-7-26Mjallby AIF0–0Vasteras SK FK
Allsvenskan
11-7-26Mjallby AIF1–2AIK Stockholm
Allsvenskan
3-7-26Sirius4–4Mjallby AIF
Allsvenskan
25-5-26IFK Goteborg1–1Mjallby AIF
Allsvenskan
21-5-26IF Elfsborg1–1Mjallby AIF
Allsvenskan
17-5-26Mjallby AIF0–1BK Hacken
Allsvenskan
9-5-26Degerfors IF1–4Mjallby AIF
Allsvenskan
3-5-26Malmo FF2–3Mjallby AIF
Allsvenskan
27-4-26Mjallby AIF2–0Halmstad
Allsvenskan
23-4-26Gais0–0Mjallby AIF
Allsvenskan
18-4-26Mjallby AIF3–0IF Brommapojkarna
Allsvenskan
11-4-26Mjallby AIF0–2Orgryte IS
Allsvenskan
4-4-26Hammarby FF3–0Mjallby AIF
Allsvenskan
3-2-26Mjallby AIF4–1Artis
Atlantic Cup
30-1-26Tromso1–0Mjallby AIF
Atlantic Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Mjallby AIF: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • V. Dalsgaardblessure
  • M. Isakssonniet in de selectie
  • T. Stavitskirugblessure
  • L. Tidstrandafwezig

Mjallby AIF: positie in de stand – Allsvenskan

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
10IF Brommapojkarna259-6-1039:4333WVWVV
11Gais248-6-1030:2530VVWVG
12Mjallby AIF245-8-1128:4023VGVGG
13Kalmar FF256-4-1523:4122VWVVV
14Degerfors IF255-5-1521:4120VVGVV

Mjallby AIF: seizoensstatistieken (Allsvenskan)

Doelpunten voor per wedstrijd1,2
Doelpunten tegen per wedstrijd1,7
Thuis: voor / tegen1,0 / 1,6
Uit: voor / tegen1,3 / 1,8
De nul gehouden4
Niet gescoord10

Kaarten

Gele kaarten50
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

3-4-3 (17×) · 5-3-2 (3×) · 3-4-2-1 (1×)

Mjallby AIF: spelersstatistieken (Allsvenskan)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
E. StroudMID1081031149007,39
L. Małachowski ThorellAAN96511262007,31
Abdullah IqbalVER2116900211406,97
Á. SamuelsenAAN17985232214306,92
A. MannehAAN11804232310006,86
Olle LindbergMID165593164106,84
J. KjærAAN19106731198506,83
J. BergströmAAN242015903722206,80
J. GustavssonMID2320110251506,71
T. MiettinenVER20157301114706,69
A. NorénVER21165800116216,63
T. PetterssonVER169961073506,61
C. TchouanteVER1270010006,60
M. EnggårdMID73450000106,59
Villiam GranathMID23158812186106,57
T. StavitskiMID41120000006,55
A. YoussefAAN1047810199106,51
M. NielsenVER1787103103006,50
I. AdewaleAAN1130000106,50
T. HelgeMID41550021106,49
B. Bang-KittelsenAAN61320031006,46
V. GustafsonMID1912390174506,32
Villum DalsgaardAAN2420000006,25
L. TidstrandMID175850072306,18
R. LeanderssonMID123630000105,28
L. SvanbergVER93980011005,26
I. HoffmannMID51950000104,57
M. AgnarssonMID41890020104,22

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Mjallby AIF

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Mjallby AIF

Aanwinsten

  • S. HansenODD Ballklubb · transfer30-8-26
  • P. ColleyMedina United · huur30-8-26
  • I. JohnssonSölvesborg · terug van verhuur17-8-26
  • M. EnggårdMolde · transfer17-8-26
  • Villum DalsgaardFC Nordsjaelland · transfer15-8-26
  • K. NennessonEnköping · terug van verhuur30-7-26
  • I. HoffmannLech Poznan · huur16-7-26
  • M. AgnarssonAarhus Fremad · transfer8-7-26

Vertrokken

  • I. JohnssonEskilsminne · transfer18-8-26
  • A. MannehCercle Brugge · huur11-8-26
  • E. StroudHull City · transfer8-8-26
  • K. NennessonKristianstad · huur31-7-26
  • C. TchouanteŽelezničar Pančevo · transfer15-7-26
  • I. AdewaleNorrby IF · huur9-7-26
  • H. FagerbergIFK Norrkoping · huur8-7-26
  • L. Małachowski ThorellFC Basel 1893 · transfer6-7-26

Mjallby AIF: belangrijkste feiten

LandZweden
Opgericht1939
StadionStrandvallen
Capaciteit7.500
Ondergrondnatuurgras
CompetitieAllsvenskan
Positie in de stand12e · 23 punten

Mjallby AIF: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Mjallby AIF?

Mjallby AIF speelt zijn thuiswedstrijden in Strandvallen (Sölvesborg), dat plaats biedt aan 7.500 toeschouwers.

Op welke plaats staat Mjallby AIF in de stand?

Mjallby AIF staat 12e in de competitie Allsvenskan met 23 punten uit 24 wedstrijden (5 zeges, 8 gelijke spelen, 11 nederlagen).

Wanneer speelt Mjallby AIF weer?

Volgende wedstrijd: Mjallby AIF – Hammarby FF, zo 25 okt · 16:30 (Allsvenskan).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Mjallby AIF?

Laatste competitiewedstrijd: Vasteras SK FK 1–0 Mjallby AIF (18-10-26).

Wie is de topscorer van Mjallby AIF?

De topscorer van de club in de competitie is J. Bergström met 10 doelpunten.

Mjallby AIF: programma, stand en voorspellingen

Mjallby AIF (Zweden) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Allsvenskan, Champions League, Europa League, UEFA Conference League, Atlantic Cup, Zweedse beker), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Allsvenskan staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.