Voetbal
Home › Clubs › IF Elfsborg
IF Elfsborg

IF Elfsborg: programma, uitslagen, stand en cijfers

Zweden · opgericht in 1904 · Borås Arena

IF Elfsborg: competities in 2026

IF Elfsborg: komende wedstrijden

di 27 okt · 19:00AIK Stockholm–IF ElfsborgAllsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 16:30IF Elfsborg–Orgryte IS
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 19:00Hammarby FF–IF Elfsborg
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 22 nov · 14:00BK Hacken–IF Elfsborg
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 29 nov · 15:00IF Elfsborg–Gais
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)

IF Elfsborg: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGGWWW
23-10-26IF Elfsborg0–0Malmo FF
Allsvenskan
18-10-26Sirius2–2IF Elfsborg
Allsvenskan
12-10-26IF Elfsborg4–0Halmstad
Allsvenskan
20-9-26Djurgardens IF1–2IF Elfsborg
Allsvenskan
13-9-26IF Elfsborg1–0Kalmar FF
Allsvenskan
6-9-26IF Brommapojkarna2–1IF Elfsborg
Allsvenskan
29-8-26IF Elfsborg2–0Degerfors IF
Allsvenskan
23-8-26IFK Goteborg1–1IF Elfsborg
Allsvenskan

IF Elfsborg: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 19:00AIK Stockholm–IF Elfsborg
Allsvenskan
zo 1 nov · 16:30IF Elfsborg–Orgryte IS
Allsvenskan
vr 6 nov · 19:00Hammarby FF–IF Elfsborg
Allsvenskan
zo 22 nov · 14:00BK Hacken–IF Elfsborg
Allsvenskan
zo 29 nov · 15:00IF Elfsborg–Gais
Allsvenskan
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26IF Elfsborg0–0Malmo FF
Allsvenskan
18-10-26Sirius2–2IF Elfsborg
Allsvenskan
12-10-26IF Elfsborg4–0Halmstad
Allsvenskan
20-9-26Djurgardens IF1–2IF Elfsborg
Allsvenskan
13-9-26IF Elfsborg1–0Kalmar FF
Allsvenskan
6-9-26IF Brommapojkarna2–1IF Elfsborg
Allsvenskan
29-8-26IF Elfsborg2–0Degerfors IF
Allsvenskan
23-8-26IFK Goteborg1–1IF Elfsborg
Allsvenskan
18-8-26Västra Frölunda0–4IF Elfsborg
Zweedse beker
14-8-26IF Elfsborg3–0Vasteras SK FK
Allsvenskan
8-8-26Mjallby AIF0–1IF Elfsborg
Allsvenskan
26-7-26Malmo FF1–2IF Elfsborg
Allsvenskan
19-7-26IF Elfsborg1–3Sirius
Allsvenskan
12-7-26Gais1–0IF Elfsborg
Allsvenskan
5-7-26IF Elfsborg1–2Hammarby FF
Allsvenskan
29-5-26Orgryte IS2–2IF Elfsborg
Allsvenskan
25-5-26IF Elfsborg1–1BK Hacken
Allsvenskan
21-5-26IF Elfsborg1–1Mjallby AIF
Allsvenskan
16-5-26Halmstad1–1IF Elfsborg
Allsvenskan
8-5-26IF Elfsborg2–0IF Brommapojkarna
Allsvenskan
3-5-26IF Elfsborg1–1AIK Stockholm
Allsvenskan
27-4-26Kalmar FF2–1IF Elfsborg
Allsvenskan
22-4-26IF Elfsborg2–1Djurgardens IF
Allsvenskan
17-4-26Degerfors IF0–1IF Elfsborg
Allsvenskan
11-4-26Vasteras SK FK2–2IF Elfsborg
Allsvenskan
6-4-26IF Elfsborg2–0IFK Goteborg
Allsvenskan

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

IF Elfsborg: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • V. Elfstromniet in de selectie
  • L. Haggniet in de selectie

IF Elfsborg: positie in de stand – Allsvenskan

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
3Hammarby FF2414-4-650:2146WVWWG
4BK Hacken2512-9-447:3045WWWWG
5IF Elfsborg2511-9-537:2442GGWWW
6Vasteras SK FK2511-5-936:3838VWVWW
7Malmo FF2511-4-1038:3437GVWVW

IF Elfsborg: seizoensstatistieken (Allsvenskan)

Doelpunten voor per wedstrijd1,5
Doelpunten tegen per wedstrijd1,0
Thuis: voor / tegen1,6 / 0,7
Uit: voor / tegen1,3 / 1,3
De nul gehouden9
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten35
Gele kaarten per wedstrijd1,4
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (15×) · 3-4-3 (7×) · 3-5-2 (1×)

IF Elfsborg: spelersstatistieken (Allsvenskan)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. MagnússonMID242154332310307,15
R. WikströmVER2316921083307,09
S. OlssonMID24193422127307,06
A. JensenMID1210170321107,05
T. IsherwoodVER2522470192307,03
N. HultMID24209314116306,98
M. KamaraMID211439634015106,97
L. ÖstmanAAN251484922916206,96
J. BeckMID21159412137206,96
I. BuhariVER51330000006,93
A. ZeneliAAN221326423110206,92
A. SigurpálssonAAN2276141148206,82
Frode AronssonVER4580011006,75
F. IhlerAAN1456121106206,73
A. HellemaaMID5950000106,73
V. Ozor OkekeMID31380010006,73
L. RichtnérMID1110000006,70
R. MohammedVER156340183006,70
G. RappMID3450010006,45
M. RohdénMID3690010006,43
S. HolménVER1711000084506,43
S. HedlundMID209570161006,31
O. NordvallMID92700010005,94
T. SilverholtAAN1466012133105,80
P. FrickAAN51720011004,23
D. KrasniqiAAN3220000003,20
J. EsengaVER240010002,35

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie IF Elfsborg

Keepers

12T. SanderNationaliteitDenemarkenLeeftijd20 jaarLengte192 cmGewicht82 kg
31I. PetterssonNationaliteitZwedenLeeftijd28 jaarLengte181 cmGewicht84 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers IF Elfsborg

Aanwinsten

  • V. ElfstromArlanda · transfer31-8-26
  • J. EsengaFulham · transfer11-8-26
  • O. NordvallBologna · transfer23-7-26
  • T. SanderFC Copenhagen · transfer6-7-26
  • A. JensenAberdeen · transfer6-7-26
  • M. RohdénAEK Larnaca · transfervrij30-6-26
  • G. GunnarssonIA Akranes · transfer30-6-26
  • E. HoltenHansa Rostock · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • F. IhlerFC Volendam · huur31-8-26
  • R. MohammedVenezia · huur31-8-26
  • Frode AronssonEsbjerg · transfer26-8-26
  • V. Ozor OkekeIK brage · huur22-7-26
  • L. RichtnérMariehamn · huur20-7-26
  • G. RappStabaek · huur13-7-26
  • A. HellemaaFF Jaro · huur12-7-26
  • I. BuhariAustria Vienna · transfervrij7-7-26

IF Elfsborg: belangrijkste feiten

LandZweden
Opgericht1904
StadionBorås Arena
Capaciteit16.899
Ondergrondkunstgras
CompetitieAllsvenskan
Positie in de stand5e · 42 punten

IF Elfsborg: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt IF Elfsborg?

IF Elfsborg speelt zijn thuiswedstrijden in Borås Arena (Borås), dat plaats biedt aan 16.899 toeschouwers.

Op welke plaats staat IF Elfsborg in de stand?

IF Elfsborg staat 5e in de competitie Allsvenskan met 42 punten uit 25 wedstrijden (11 zeges, 9 gelijke spelen, 5 nederlagen).

Wanneer speelt IF Elfsborg weer?

Volgende wedstrijd: AIK Stockholm – IF Elfsborg, di 27 okt · 19:00 (Allsvenskan).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van IF Elfsborg?

Laatste competitiewedstrijd: IF Elfsborg 0–0 Malmo FF (23-10-26).

Wie is de topscorer van IF Elfsborg?

De topscorer van de club in de competitie is L. Östman met 9 doelpunten.

IF Elfsborg: programma, stand en voorspellingen

IF Elfsborg (Zweden) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Allsvenskan, Zweedse beker), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Allsvenskan staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.