Voetbal
Home › Clubs › Gais
Gais

Gais: programma, uitslagen, stand en cijfers

Zweden · opgericht in 1894 · Gamla Ullevi

Gais: competities in 2026

Allsvenskan11e plaats, 30 puntenVolgende: IFK Goteborg · zo 25 okt · 14:00
UEFA Conference Leaguekwalificatieronde 2
Zweedse bekerfinale

Gais: komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:00Gais–IFK Goteborg
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
do 29 okt · 19:00Kalmar FF–Gais
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
ma 2 nov · 19:00Gais–AIK Stockholm
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 17:30Degerfors IF–Gais
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
za 21 nov · 17:30Gais–Vasteras SK FK
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)

Gais: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVWVG
18-10-26Orgryte IS4–2Gais
Allsvenskan
10-10-26Gais0–1Sirius
Allsvenskan
20-9-26Mjallby AIF0–3Gais
Allsvenskan
14-9-26Djurgardens IF2–0Gais
Allsvenskan
5-9-26Gais0–0BK Hacken
Allsvenskan
31-8-26Gais4–0IF Brommapojkarna
Allsvenskan
27-8-26Husqvarna0–7Gais
Zweedse beker
23-8-26Hammarby FF2–0Gais
Allsvenskan

Gais: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:00Gais–IFK Goteborg
Allsvenskan
do 29 okt · 19:00Kalmar FF–Gais
Allsvenskan
ma 2 nov · 19:00Gais–AIK Stockholm
Allsvenskan
za 7 nov · 17:30Degerfors IF–Gais
Allsvenskan
za 21 nov · 17:30Gais–Vasteras SK FK
Allsvenskan
zo 29 nov · 15:00IF Elfsborg–Gais
Allsvenskan
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26Orgryte IS4–2Gais
Allsvenskan
10-10-26Gais0–1Sirius
Allsvenskan
20-9-26Mjallby AIF0–3Gais
Allsvenskan
14-9-26Djurgardens IF2–0Gais
Allsvenskan
5-9-26Gais0–0BK Hacken
Allsvenskan
31-8-26Gais4–0IF Brommapojkarna
Allsvenskan
27-8-26Husqvarna0–7Gais
Zweedse beker
23-8-26Hammarby FF2–0Gais
Allsvenskan
16-8-26Gais0–1Malmo FF
Allsvenskan
9-8-26Halmstad0–2Gais
Allsvenskan
30-7-26FC Nordsjaelland6–0Gais
UEFA Conference League
26-7-26Gais1–1Halmstad
Allsvenskan
23-7-26Gais1–0FC Nordsjaelland
UEFA Conference League
18-7-26AIK Stockholm2–0Gais
Allsvenskan
12-7-26Gais1–0IF Elfsborg
Allsvenskan
6-7-26IF Brommapojkarna1–1Gais
Allsvenskan
30-5-26Gais3–0Kalmar FF
Allsvenskan
24-5-26Sirius2–1Gais
Allsvenskan
20-5-26Gais2–0Hammarby FF
Allsvenskan
16-5-26Gais1–1Degerfors IF
Allsvenskan
9-5-26Vasteras SK FK0–1Gais
Allsvenskan
3-5-26Gais4–0Orgryte IS
Allsvenskan
26-4-26IFK Goteborg2–2Gais
Allsvenskan
23-4-26Gais0–0Mjallby AIF
Allsvenskan
19-4-26BK Hacken2–1Gais
Allsvenskan
12-4-26Malmo FF3–1Gais
Allsvenskan
6-4-26Gais0–1Djurgardens IF
Allsvenskan

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Gais: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • B. Asumangziek
  • D. Collanderniet in de selectie
  • K. Holmenknieblessure
  • G. Lundgrenachillespeesblessure
  • R. Thorkelssonknieblessure

Gais: positie in de stand – Allsvenskan

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
9IFK Goteborg2410-6-834:4336GWWWW
10IF Brommapojkarna259-6-1039:4333WVWVV
11Gais248-6-1030:2530VVWVG
12Mjallby AIF245-8-1128:4023VGVGG
13Kalmar FF256-4-1523:4122VWVVV

Gais: seizoensstatistieken (Allsvenskan)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,0
Thuis: voor / tegen1,3 / 0,4
Uit: voor / tegen1,2 / 1,7
De nul gehouden10
Niet gescoord8

Kaarten

Gele kaarten50
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (24×)

Gais: spelersstatistieken (Allsvenskan)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
O. ÅgrenVER2116080040417,20
J. ÅbergMID2015832193607,07
M. de BrienneVER22142802113207,01
R. ÞorkelssonMID191581402918106,97
K. HolménMID1900000106,90
D. CollanderMID93740240106,82
S. SalterAAN211340623719306,77
N. VasićAAN1158220268006,77
R. NiklassonAAN231872332412006,76
A. CardaklijaVER159912052206,71
W. MilovanovicMID191391242010806,70
Jonas LindbergMID121410121206,69
H. SletsjøeMID17111720115506,65
S. JørgensenAAN103400071106,64
R. ThomassonVER135921143306,61
O. PetterssonAAN2073610157006,56
M. AnderssonAAN22114931199106,55
Shalom EkongAAN816810104106,54
A. WängbergVER2116170240106,51
R. FrejVER2013500132306,33
F. BeckmanVER18114300124206,30
C. GraviusMID31150010106,16
M. BawaMID91790030105,78
L. HedlundAAN3540011004,83
B. DankwahAAN41230022004,70
A. Hermansen400000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Gais

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Gais

Aanwinsten

  • C. GraviusDegerfors IF · transfervrij12-8-26
  • S. JorgensenSkála · transfer14-7-26
  • N. VasićHammarby FF · transfer13-7-26
  • D. CollanderHammarby FF · transfervrij6-7-26
  • I. DiabateAlaves · terug van verhuur29-6-26
  • S. SjöholmUtsikten · terug van verhuur25-6-26
  • O. PetterssonGO Ahead Eagles · transfervrij19-3-26
  • H. SletsjøeRosenborg · transfer31-1-26

Vertrokken

  • K. SimsHaugesund · huur28-8-26
  • I. DiabateErzurumspor FK · huur25-8-26
  • Ville KnudsenJonkopings Sodra · transfervrij7-8-26
  • A. DidrikssonHestrafor · huur3-8-26
  • A. ZovkoLecce · transfer31-7-26
  • C. Chika ChidiTrollhättan · transfervrij14-7-26
  • Shalom EkongGIF Sundsvall · huur14-7-26
  • Daniel BengtssonUtsikten · huur30-6-26

Gais: belangrijkste feiten

LandZweden
Opgericht1894
StadionGamla Ullevi
Capaciteit18.800
Ondergrondnatuurgras
CompetitieAllsvenskan
Positie in de stand11e · 30 punten

Gais: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Gais?

Gais speelt zijn thuiswedstrijden in Gamla Ullevi (Göteborg), dat plaats biedt aan 18.800 toeschouwers.

Op welke plaats staat Gais in de stand?

Gais staat 11e in de competitie Allsvenskan met 30 punten uit 24 wedstrijden (8 zeges, 6 gelijke spelen, 10 nederlagen).

Wanneer speelt Gais weer?

Volgende wedstrijd: Gais – IFK Goteborg, zo 25 okt · 14:00 (Allsvenskan).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Gais?

Laatste competitiewedstrijd: Orgryte IS 4–2 Gais (18-10-26).

Wie is de topscorer van Gais?

De topscorer van de club in de competitie is S. Salter met 6 doelpunten.

Gais: programma, stand en voorspellingen

Gais (Zweden) speelt dit seizoen in deze competities: Allsvenskan, UEFA Conference League, Zweedse beker. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Allsvenskan staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.