Voetbal
Home › Clubs › Malmo FF
Malmo FF

Malmo FF: programma, uitslagen, stand en cijfers

Zweden · opgericht in 1910 · Eleda Stadion

Malmo FF: competities in 2026

Malmo FF: komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:00Halmstad–Malmo FFAllsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 14:00Malmo FF–Hammarby FF
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 14:00IFK Goteborg–Malmo FF
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
za 21 nov · 15:00Mjallby AIF–Malmo FF
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)
zo 29 nov · 15:00Malmo FF–IF Brommapojkarna
Allsvenskan · Onderlinge duels (H2H)

Malmo FF: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVWVW
23-10-26IF Elfsborg0–0Malmo FF
Allsvenskan
18-10-26Malmo FF0–1BK Hacken
Allsvenskan
12-10-26Malmo FF1–0Kalmar FF
Allsvenskan
19-9-26Vasteras SK FK2–0Malmo FF
Allsvenskan
13-9-26Malmo FF4–1Orgryte IS
Allsvenskan
7-9-26Malmo FF0–0AIK Stockholm
Allsvenskan
31-8-26Sirius0–1Malmo FF
Allsvenskan
27-8-26Lindo FF1–5Malmo FF
Zweedse beker

Malmo FF: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:00Halmstad–Malmo FF
Allsvenskan
zo 1 nov · 14:00Malmo FF–Hammarby FF
Allsvenskan
zo 8 nov · 14:00IFK Goteborg–Malmo FF
Allsvenskan
za 21 nov · 15:00Mjallby AIF–Malmo FF
Allsvenskan
zo 29 nov · 15:00Malmo FF–IF Brommapojkarna
Allsvenskan
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26IF Elfsborg0–0Malmo FF
Allsvenskan
18-10-26Malmo FF0–1BK Hacken
Allsvenskan
12-10-26Malmo FF1–0Kalmar FF
Allsvenskan
19-9-26Vasteras SK FK2–0Malmo FF
Allsvenskan
13-9-26Malmo FF4–1Orgryte IS
Allsvenskan
7-9-26Malmo FF0–0AIK Stockholm
Allsvenskan
31-8-26Sirius0–1Malmo FF
Allsvenskan
27-8-26Lindo FF1–5Malmo FF
Zweedse beker
24-8-26Malmo FF0–3Djurgardens IF
Allsvenskan
16-8-26Gais0–1Malmo FF
Allsvenskan
9-8-26Malmo FF1–2Degerfors IF
Allsvenskan
2-8-26IF Brommapojkarna1–2Malmo FF
Allsvenskan
26-7-26Malmo FF1–2IF Elfsborg
Allsvenskan
20-7-26Kalmar FF2–2Malmo FF
Allsvenskan
12-7-26Malmo FF4–0IFK Goteborg
Allsvenskan
4-7-26Degerfors IF0–1Malmo FF
Allsvenskan
30-5-26Malmo FF5–2Halmstad
Allsvenskan
24-5-26Malmo FF2–3Vasteras SK FK
Allsvenskan
17-5-26Hammarby FF4–1Malmo FF
Allsvenskan
10-5-26BK Hacken3–2Malmo FF
Allsvenskan
3-5-26Malmo FF2–3Mjallby AIF
Allsvenskan
27-4-26AIK Stockholm0–1Malmo FF
Allsvenskan
23-4-26Malmo FF2–3Sirius
Allsvenskan
17-4-26Djurgardens IF0–1Malmo FF
Allsvenskan
12-4-26Malmo FF3–1Gais
Allsvenskan
5-4-26Orgryte IS1–1Malmo FF
Allsvenskan

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Malmo FF: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (23-10-26).

  • I. Assibuniet in de selectie
  • K. Busuladzicblessure
  • P. Janssonknieblessure
  • N. Johnniet in de selectie
  • W. Kamanzispierblessure
  • O. Sjostrandknieblessure

Malmo FF: positie in de stand – Allsvenskan

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
5IF Elfsborg2511-9-537:2442GGWWW
6Vasteras SK FK2511-5-936:3838VWVWW
7Malmo FF2511-4-1038:3437GVWVW
8AIK Stockholm2510-7-840:4337WGVVG
9IFK Goteborg2410-6-834:4336GWWWW

Malmo FF: seizoensstatistieken (Allsvenskan)

Doelpunten voor per wedstrijd1,5
Doelpunten tegen per wedstrijd1,4
Thuis: voor / tegen1,9 / 1,6
Uit: voor / tegen1,1 / 1,1
De nul gehouden9
Niet gescoord5

Kaarten

Gele kaarten54
Gele kaarten per wedstrijd2,2
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-1-4-1 (8×) · 4-4-2 (6×) · 4-3-3 (6×)

Malmo FF: spelersstatistieken (Allsvenskan)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
O. RosengrenMID231947342512607,14
S. HakšabanovićMID241941464418307,12
P. JanssonVER32701031107,07
A. ĐurićVER19161110122607,04
BusanelloVER2014461051507,02
T. AliMID64511142107,02
S. GregersenVER64800010206,99
J. Stryger LarsenVER24189013196406,97
C. RöslerVER108500162006,86
K. BusuladžićMID1710232263606,84
E. BotheimAAN1915221032517006,83
N. Åstrand JohnVER125041132206,75
A. ChristiansenMID62000092106,73
A. SkogmarMID24178040147306,72
A. HoogMID1381411128106,71
M. LahdoAAN31390031006,70
Diego GarcíaAAN1041330136106,69
J. MilosavljevićMID935210138006,69
D. GuðjohnsenAAN1759901179106,67
Theodor LundberghMID2512320373306,64
O. SjöstrandMID1274511127106,62
S. VecchiaMID2110011006,60
J. KarlssonVER103130000006,60
Isaac AssibuAAN82050040006,58
E. EkongMID71020032106,56
A. SigurðssonMID41060000006,55
M. PålssonVER138660041116,40
B. KurtulusVER164701042306,39
Y. KarabelyovMID52730011104,19
V. JeppssonMID4370000003,95

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Malmo FF

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Malmo FF

Aanwinsten

  • M. LahdoAZ Alkmaar · transfer30-8-26
  • S. GregersenAtlanta United FC · transfer26-8-26
  • W. KamanziToulouse · transfervrij15-7-26
  • Diego GarcíaLeganes · transfer30-6-26
  • S. JørgensenAarhus · terug van verhuur29-6-26
  • H. BolinBorussia Mönchengladbach · terug van verhuur29-6-26
  • S. SoumahRadomiak Radom · terug van verhuur29-6-26
  • Y. MohammedOlympic · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • S. VecchiaAalesund · transfervrij9-9-26
  • Y. MohammedGent · huur2-9-26
  • E. BotheimViking · transfer1-9-26
  • S. SoumahPanetolikos · huur19-8-26
  • J. KarlssonVejle · transfer18-8-26
  • S. VecchiaVecchia Stefano · transfervrij4-8-26
  • Ricardo FriedrichRicardo Friedrich · transfervrij3-8-26
  • C. RöslerAarhus · transfer1-8-26

Malmo FF: belangrijkste feiten

LandZweden
Opgericht1910
StadionEleda Stadion
Capaciteit24.148
Ondergrondnatuurgras
CompetitieAllsvenskan
Positie in de stand7e · 37 punten

Malmo FF: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Malmo FF?

Malmo FF speelt zijn thuiswedstrijden in Eleda Stadion (Malmö), dat plaats biedt aan 24.148 toeschouwers.

Op welke plaats staat Malmo FF in de stand?

Malmo FF staat 7e in de competitie Allsvenskan met 37 punten uit 25 wedstrijden (11 zeges, 4 gelijke spelen, 10 nederlagen).

Wanneer speelt Malmo FF weer?

Volgende wedstrijd: Halmstad – Malmo FF, wo 28 okt · 19:00 (Allsvenskan).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Malmo FF?

Laatste competitiewedstrijd: IF Elfsborg 0–0 Malmo FF (23-10-26).

Wie is de topscorer van Malmo FF?

De topscorer van de club in de competitie is E. Botheim met 10 doelpunten.

Malmo FF: programma, stand en voorspellingen

Malmo FF (Zweden) speelt dit seizoen in deze competities: Allsvenskan, Zweedse beker. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Allsvenskan staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.