Voetbal
Home › Clubs › Frosinone
Frosinone

Frosinone: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · opgericht in 1928 · Stadio Benito Stirpe

Frosinone: competities in 2026/27

Frosinone: komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Atalanta–Frosinone
Serie A · Onderlinge duels (H2H)do 29 okt · 18:30Frosinone–LecceSerie A · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 15:00Frosinone–Torino
Serie A · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 15:00Cagliari–Frosinone
Serie A
zo 22 nov · 15:00AC Milan–Frosinone
Serie A

Frosinone: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVWGW
16-10-26Frosinone4–2Sassuolo
Serie A
10-10-26Napoli3–0Frosinone
Serie A
20-9-26Frosinone2–0Como
Serie A
12-9-26Genoa1–1Frosinone
Serie A
6-9-26Frosinone3–2Venezia
Serie A
2-9-26Sassuolo1–1Frosinone
Coppa Italia
29-8-26Fiorentina0–3Frosinone
Serie A
23-8-26Frosinone0–1Juventus
Serie A

Frosinone: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Atalanta–Frosinone
Serie A
do 29 okt · 18:30Frosinone–Lecce
Serie A
zo 1 nov · 15:00Frosinone–Torino
Serie A
za 7 nov · 15:00Cagliari–Frosinone
Serie A
zo 22 nov · 15:00AC Milan–Frosinone
Serie A
zo 29 nov · 18:30Frosinone–Parma
Serie A
zo 6 dec · 18:30Frosinone–Inter
Serie A
zo 13 dec · 18:30Udinese–Frosinone
Serie A
zo 20 dec · 18:30Frosinone–Lazio
Serie A
zo 3 jan · 18:30AS Roma–Frosinone
Serie A
wo 6 jan · 18:30Frosinone–Bologna
Serie A
zo 10 jan · 18:30Monza–Frosinone
Serie A
zo 17 jan · 18:30Venezia–Frosinone
Serie A
zo 24 jan · 18:30Frosinone–AC Milan
Serie A
zo 31 jan · 18:30Torino–Frosinone
Serie A
zo 7 feb · 18:30Parma–Frosinone
Serie A
zo 14 feb · 18:30Frosinone–Fiorentina
Serie A
zo 21 feb · 18:30Lecce–Frosinone
Serie A
zo 28 feb · 18:30Frosinone–Napoli
Serie A
zo 7 mrt · 18:30Lazio–Frosinone
Serie A
zo 14 mrt · 18:30Frosinone–Monza
Serie A
zo 21 mrt · 18:30Inter–Frosinone
Serie A
zo 4 apr · 18:30Frosinone–Udinese
Serie A
zo 11 apr · 18:30Frosinone–Genoa
Serie A
zo 18 apr · 18:30Como–Frosinone
Serie A
zo 25 apr · 18:30Frosinone–AS Roma
Serie A
zo 2 mei · 18:30Sassuolo–Frosinone
Serie A
zo 9 mei · 18:30Frosinone–Atalanta
Serie A
zo 16 mei · 18:30Bologna–Frosinone
Serie A
zo 23 mei · 18:30Frosinone–Cagliari
Serie A
zo 30 mei · 18:30Juventus–Frosinone
Serie A
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
16-10-26Frosinone4–2Sassuolo
Serie A
10-10-26Napoli3–0Frosinone
Serie A
20-9-26Frosinone2–0Como
Serie A
12-9-26Genoa1–1Frosinone
Serie A
6-9-26Frosinone3–2Venezia
Serie A
2-9-26Sassuolo1–1Frosinone
Coppa Italia
29-8-26Fiorentina0–3Frosinone
Serie A
23-8-26Frosinone0–1Juventus
Serie A
16-8-26Frosinone4–1Juve Stabia
Coppa Italia

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Frosinone: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • F. Grillitschbovenbeenblessure

Frosinone: positie in de stand – Serie A

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
4Como85-2-114:717WWGVW
5AC Milan74-3-014:715WGWGG
6Frosinone74-1-213:913WVWGW
7Torino84-1-313:1113WWWGV
8Cagliari84-1-36:913VVGWW

Frosinone: seizoensstatistieken (Serie A)

Doelpunten voor per wedstrijd1,9
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen2,3 / 1,3
Uit: voor / tegen1,3 / 1,3
De nul gehouden2
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten12
Gele kaarten per wedstrijd1,7
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×)

Frosinone: spelersstatistieken (Serie A)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
G. KvernadzeMID760131156107,38
G. CalòMID759921135007,36
A. RaimondoAAN7571702010207,21
G. BracagliaVER75861165307,14
G. CittadiniVER74460010106,87
G. CalvaniVER65240030206,79
A. TerzićVER3750020006,76
A. OyonoVER75530151106,75
F. GhedjemisAAN53460094006,72
P. MasiniMID75260130006,71
R. SchmidMID75380342206,65
S. FiniMID52060011006,62
D. BîrligeaAAN3130000006,60
T. BobčekAAN2460041006,52
Matteo CichellaMID51350011006,44
A. ZerbinAAN61170011006,39
F. GrillitschMID180000006,30
I. MonterisiVER63410051005,89
W. AmeyVER3280000005,28
L. HasaMID2420021004,40
Omar FayedVER1160000003,30
A. El AzzouziMID180000003,15

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Frosinone

Keepers

12E. LolicLeeftijd21 jaar
12M. PisseriNationaliteitItaliëLeeftijd34 jaarLengte188 cmGewicht78 kg
22L. PalmisaniNationaliteitItaliëLeeftijd21 jaarLengte185 cm91S. DesplanchesNationaliteitItaliëLeeftijd22 jaarLengte188 cm

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Frosinone

Aanwinsten

  • T. BobčekLechia Gdansk · transfer27-8-26
  • D. BîrligeaFCSB · huur26-8-26
  • E. TchatoMontpellier · transfer24-8-26
  • Omar FayedFenerbahçe · transfer18-8-26
  • A. TerzićRed Bull Salzburg · transfer13-8-26
  • R. SchmidWerder Bremen · transfer11-8-26
  • F. GrillitschSC Braga · transfervrij11-8-26
  • P. MasiniGenoa · huur9-8-26

Vertrokken

  • E. VerganiPerugia · transfervrij8-9-26
  • A. CicheroParadiso · huur7-9-26
  • I. KoutsoupiasAnderlecht · transfer2-9-26
  • K. BarcellaCrotone · huur31-8-26
  • Muhammed ColleyCasertana · huur26-8-26
  • N. CorradoEmpoli · huur25-8-26
  • Filippo GrossoCrotone · huur25-8-26
  • J. OyonoSpezia · huur24-8-26

Frosinone: belangrijkste feiten

LandItalië
Opgericht1928
StadionStadio Benito Stirpe
Capaciteit16.310
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie A
Positie in de stand6e · 13 punten

Frosinone: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Frosinone?

Frosinone speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio Benito Stirpe (Frosinone), dat plaats biedt aan 16.310 toeschouwers.

Op welke plaats staat Frosinone in de stand?

Frosinone staat 6e in de competitie Serie A met 13 punten uit 7 wedstrijden (4 zeges, 1 gelijkspel, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Frosinone weer?

Volgende wedstrijd: Atalanta – Frosinone, zo 25 okt · 15:00 (Serie A).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Frosinone?

Laatste competitiewedstrijd: Frosinone 4–2 Sassuolo (16-10-26).

Wie is de topscorer van Frosinone?

De topscorer van de club in de competitie is A. Raimondo met 8 doelpunten.

Frosinone: programma, stand en voorspellingen

Frosinone (Italië) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Serie A, Coppa Italia), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Serie A staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.