Voetbal
Home › Clubs › Sassuolo
Sassuolo

Sassuolo: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · opgericht in 1922 · MAPEI Stadium - Città del Tricolore

Sassuolo: competities in 2026/27

Serie A14e plaats, 8 puntenVolgende: Lazio · di 27 okt · 18:30
Coppa Italiaachtste finaleVolgende: Juventus · wo 2 dec · 18:00

Sassuolo: komende wedstrijden

di 27 okt · 18:30Sassuolo–LazioSerie A · Onderlinge duels (H2H)
ma 2 nov · 18:30Sassuolo–Fiorentina
Serie A · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 20:45AS Roma–Sassuolo
Serie A
zo 22 nov · 12:30Sassuolo–Genoa
Serie A
zo 29 nov · 18:30Sassuolo–Napoli
Serie A

Sassuolo: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVGVW
24-10-26Como2–0Sassuolo
Serie A
16-10-26Frosinone4–2Sassuolo
Serie A
11-10-26Sassuolo1–1AC Milan
Serie A
18-9-26Monza2–1Sassuolo
Serie A
13-9-26Sassuolo3–2Juventus
Serie A
6-9-26Bologna2–2Sassuolo
Serie A
2-9-26Sassuolo1–1Frosinone
Coppa Italia
29-8-26Sassuolo2–1Torino
Serie A

Sassuolo: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 18:30Sassuolo–Lazio
Serie A
ma 2 nov · 18:30Sassuolo–Fiorentina
Serie A
za 7 nov · 20:45AS Roma–Sassuolo
Serie A
zo 22 nov · 12:30Sassuolo–Genoa
Serie A
zo 29 nov · 18:30Sassuolo–Napoli
Serie A
wo 2 dec · 18:00Juventus–Sassuolo
Coppa Italia
zo 6 dec · 18:30Venezia–Sassuolo
Serie A
zo 13 dec · 18:30Lecce–Sassuolo
Serie A
zo 20 dec · 18:30Sassuolo–Parma
Serie A
zo 3 jan · 18:30Inter–Sassuolo
Serie A
wo 6 jan · 18:30Sassuolo–Udinese
Serie A
zo 10 jan · 18:30Cagliari–Sassuolo
Serie A
zo 17 jan · 18:30Sassuolo–Monza
Serie A
zo 24 jan · 18:30Fiorentina–Sassuolo
Serie A
zo 31 jan · 18:30Sassuolo–Como
Serie A
zo 7 feb · 18:30Juventus–Sassuolo
Serie A
zo 14 feb · 18:30Torino–Sassuolo
Serie A
zo 21 feb · 18:30Sassuolo–AS Roma
Serie A
zo 28 feb · 18:30Parma–Sassuolo
Serie A
zo 7 mrt · 18:30Sassuolo–Bologna
Serie A
zo 14 mrt · 18:30AC Milan–Sassuolo
Serie A
zo 21 mrt · 18:30Sassuolo–Cagliari
Serie A
zo 4 apr · 18:30Sassuolo–Atalanta
Serie A
zo 11 apr · 18:30Napoli–Sassuolo
Serie A
zo 18 apr · 18:30Sassuolo–Lecce
Serie A
zo 25 apr · 18:30Genoa–Sassuolo
Serie A
zo 2 mei · 18:30Sassuolo–Frosinone
Serie A
zo 9 mei · 18:30Lazio–Sassuolo
Serie A
zo 16 mei · 18:30Sassuolo–Venezia
Serie A
zo 23 mei · 18:30Udinese–Sassuolo
Serie A
zo 30 mei · 18:30Sassuolo–Inter
Serie A
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Como2–0Sassuolo
Serie A
16-10-26Frosinone4–2Sassuolo
Serie A
11-10-26Sassuolo1–1AC Milan
Serie A
18-9-26Monza2–1Sassuolo
Serie A
13-9-26Sassuolo3–2Juventus
Serie A
6-9-26Bologna2–2Sassuolo
Serie A
2-9-26Sassuolo1–1Frosinone
Coppa Italia
29-8-26Sassuolo2–1Torino
Serie A
23-8-26Atalanta2–1Sassuolo
Serie A
17-8-26Sassuolo3–0Cesena
Coppa Italia

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Sassuolo: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (30-5-27).

  • E. Pieragnoloafwezig

Sassuolo: positie in de stand – Serie A

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
12Lecce73-0-49:129WVVWV
13Bologna82-2-48:108WVWGV
14Sassuolo82-2-412:168VVGVW
15Monza82-1-515:187VWVWV
16Udinese71-1-59:164VVVVV

Sassuolo: seizoensstatistieken (Serie A)

Doelpunten voor per wedstrijd1,5
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen2,0 / 1,3
Uit: voor / tegen1,2 / 2,4
De nul gehouden0
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten12
Gele kaarten per wedstrijd1,5
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (5×) · 4-2-3-1 (3×)

Sassuolo: spelersstatistieken (Serie A)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Vasilije AdžićMID73673175007,09
D. BerardiAAN746720119207,06
D. BakolaMID75670242007,03
A. LaurientéAAN865101176106,99
C. VolpatoAAN52141044106,97
F. LeysenVER64020120106,90
N. MatićMID86060120106,88
S. EspositoAAN52731032006,80
Fali CandéVER1900000006,73
J. DoigVER85971031006,63
J. IdzesVER32610010106,63
Rafael ObradorVER41230000006,62
K. BowieAAN844710104106,61
D. Ćaleta-CarVER53690031006,58
I. Van der BremptVER32590010106,50
B. DomínguezAAN61690031006,36
L. LipaniMID72030010206,32
T. MacchioniVER1740000005,90
K. ThorstvedtMID73091076105,85
S. CinquegranoVER64610052005,67
C. OdenthalVER32442032005,58
I. SulemanaMID1300000003,50
A. GhionMID1100000003,35
L. SkjellerupAAN180000003,15
R. CiervoAAN12000000–
G. KullaAAN12000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Sassuolo

Keepers

12G. SatalinoNationaliteitItaliëLeeftijd26 jaarLengte188 cmGewicht75 kg
22L. NyarkoLeeftijd18 jaar
49A. MurićNationaliteitKosovoLeeftijd27 jaarLengte198 cmGewicht81 kg80S. TuratiNationaliteitItaliëLeeftijd24 jaarLengte188 cmGewicht84 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Sassuolo

Aanwinsten

  • D. Ćaleta-CarLyon · transfervrij31-8-26
  • I. SulemanaAtalanta · huur31-8-26
  • I. Van der BremptComo · huur29-8-26
  • S. EspositoCagliari · huur28-8-26
  • F. LeysenUnion St. Gilloise · huur20-8-26
  • Rafael ObradorBenfica · huur13-8-26
  • B. DomínguezBologna · huur10-8-26
  • Vasilije AdžićJuventus · huur2-8-26

Vertrokken

  • E. IannoniHellas Verona · transfer31-8-26
  • F. CaligaraCatania · transfer30-8-26
  • K. MirandaAudace Cerignola · huur30-8-26
  • F. MissoriAvellino · huur30-8-26
  • T. MacchioniCarrarese · huur30-8-26
  • R. CiervoCagliari · huur28-8-26
  • Mario DavidDinamo Bucuresti · transfer28-8-26
  • P. NuamahSabadell · huur27-8-26

Sassuolo: belangrijkste feiten

LandItalië
Opgericht1922
StadionMAPEI Stadium - Città del Tricolore
Capaciteit23.717
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie A
Positie in de stand14e · 8 punten

Sassuolo: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Sassuolo?

Sassuolo speelt zijn thuiswedstrijden in MAPEI Stadium - Città del Tricolore (Reggio Emilia), dat plaats biedt aan 23.717 toeschouwers.

Op welke plaats staat Sassuolo in de stand?

Sassuolo staat 14e in de competitie Serie A met 8 punten uit 8 wedstrijden (2 zeges, 2 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Sassuolo weer?

Volgende wedstrijd: Sassuolo – Lazio, di 27 okt · 18:30 (Serie A).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Sassuolo?

Laatste competitiewedstrijd: Como 2–0 Sassuolo (24-10-26).

Wie is de topscorer van Sassuolo?

De topscorer van de club in de competitie is Vasilije Adžić met 4 doelpunten.

Sassuolo: programma, stand en voorspellingen

Sassuolo (Italië) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Serie A, Coppa Italia), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Serie A staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.