Voetbal
Home › Clubs › Lazio
Lazio

Lazio: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · opgericht in 1900 · Stadio Olimpico

Lazio: competities in 2026/27

Serie A1e plaats, 22 puntenVolgende: Sassuolo · di 27 okt · 18:30
Coppa Italiaronde 64
Super CupfinaleVolgende: Inter · di 22 dec · 21:00

Lazio: komende wedstrijden

di 27 okt · 18:30Sassuolo–LazioSerie A · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 15:00Lazio–Cagliari
Serie A · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 12:30Napoli–Lazio
Serie A
za 21 nov · 15:00Lazio–Lecce
Serie A
zo 29 nov · 18:30Torino–Lazio
Serie A

Lazio: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWWWG
24-10-26Lazio2–1Parma
Serie A
18-10-26Juventus0–3Lazio
Serie A
11-10-26Lazio3–1Monza
Serie A
19-9-26Venezia0–2Lazio
Serie A
12-9-26Lazio2–2AC Milan
Serie A
7-9-26Udinese1–2Lazio
Serie A
30-8-26Lazio1–0Genoa
Serie A
24-8-26Bologna0–1Lazio
Serie A

Lazio: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 18:30Sassuolo–Lazio
Serie A
zo 1 nov · 15:00Lazio–Cagliari
Serie A
zo 8 nov · 12:30Napoli–Lazio
Serie A
za 21 nov · 15:00Lazio–Lecce
Serie A
zo 29 nov · 18:30Torino–Lazio
Serie A
zo 6 dec · 18:30Lazio–Atalanta
Serie A
zo 13 dec · 18:30Lazio–AS Roma
Serie A
zo 20 dec · 18:30Frosinone–Lazio
Serie A
di 22 dec · 21:00Inter–Lazio
Super Cup
zo 3 jan · 18:30Fiorentina–Lazio
Serie A
wo 6 jan · 18:30Lazio–Inter
Serie A
zo 10 jan · 18:30Como–Lazio
Serie A
zo 17 jan · 18:30Lazio–Bologna
Serie A
zo 24 jan · 18:30Monza–Lazio
Serie A
zo 31 jan · 18:30Lazio–Venezia
Serie A
zo 7 feb · 18:30Atalanta–Lazio
Serie A
zo 14 feb · 18:30Cagliari–Lazio
Serie A
zo 21 feb · 18:30Lazio–Napoli
Serie A
zo 28 feb · 18:30Genoa–Lazio
Serie A
zo 7 mrt · 18:30Lazio–Frosinone
Serie A
zo 14 mrt · 18:30Lazio–Juventus
Serie A
zo 21 mrt · 18:30Parma–Lazio
Serie A
zo 4 apr · 18:30Lecce–Lazio
Serie A
zo 11 apr · 18:30Lazio–Torino
Serie A
zo 18 apr · 18:30AS Roma–Lazio
Serie A
zo 25 apr · 18:30Lazio–Como
Serie A
zo 2 mei · 18:30AC Milan–Lazio
Serie A
zo 9 mei · 18:30Lazio–Sassuolo
Serie A
zo 16 mei · 18:30Lazio–Udinese
Serie A
zo 23 mei · 18:30Inter–Lazio
Serie A
zo 30 mei · 18:30Lazio–Fiorentina
Serie A
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Lazio2–1Parma
Serie A
18-10-26Juventus0–3Lazio
Serie A
11-10-26Lazio3–1Monza
Serie A
19-9-26Venezia0–2Lazio
Serie A
12-9-26Lazio2–2AC Milan
Serie A
7-9-26Udinese1–2Lazio
Serie A
30-8-26Lazio1–0Genoa
Serie A
24-8-26Bologna0–1Lazio
Serie A
16-8-26Lazio0–2Mantova
Coppa Italia

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Lazio: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (21-11-26).

  • Patricafwezig

Lazio: positie in de stand – Serie A

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Lazio87-1-016:522WWWWG
2Inter76-1-021:919WWGWW
3AS Roma85-3-019:618GWGGW

Lazio: seizoensstatistieken (Serie A)

Doelpunten voor per wedstrijd2,0
Doelpunten tegen per wedstrijd0,6
Thuis: voor / tegen2,0 / 1,0
Uit: voor / tegen2,0 / 0,3
De nul gehouden4
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten14
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (8×)

Lazio: spelersstatistieken (Serie A)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Nuno TavaresVER75041373007,47
M. ZaccagniAAN762213148307,26
R. BelahyaneMID65030021107,22
J. ŠutaloVER42940000007,15
N. RovellaMID21270010007,10
D. FrattesiMID75363063007,06
M. CancellieriAAN52931063107,06
D. DoekhiVER43230130107,05
K. TaylorMID75800031106,99
F. Dele-BashiruMID31051011006,97
Diogo LeiteVER2480000106,95
O. ProvstgaardVER76001021206,94
G. IsaksenAAN73292082106,90
PedrazaVER61380110006,84
R. Floriani MussoliniVER75830030106,84
T. NoslinAAN63272264006,83
A. MarušićVER1190000006,70
B. DiaAAN21590100106,70
A. GuðmundssonAAN3391021006,67
A. PinamontiAAN61441131006,63
M. LazzariMID4440010006,55

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Lazio

Keepers

22Nicolo PannozzoLeeftijd17 jaar
35C. MandasNationaliteitGriekenlandLeeftijd24 jaarLengte189 cmGewicht83 kg
40E. MottaNationaliteitItaliëLeeftijd20 jaarLengte194 cmGewicht87 kg
47D. RenzettiNationaliteitItaliëLeeftijd19 jaarLengte191 cmGewicht79 kg
55A. FurlanettoLeeftijd23 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Lazio

Aanwinsten

  • Diogo LeiteUnion Berlin · transfervrij7-9-26
  • A. GuðmundssonFiorentina · huur31-8-26
  • A. PinamontiSassuolo · transfer26-8-26
  • J. ŠutaloAjax · huur21-8-26
  • D. FrattesiInter · huur13-8-26
  • B. GalassiReal Madrid · transfer16-7-26
  • D. DoekhiUnion Berlin · transfervrij13-7-26
  • Francesco GattoReggina · transfervrij9-7-26

Vertrokken

  • A. RomagnoliAl Sadd · transfer2-9-26
  • B. DiaRennes · huur31-8-26
  • P. RatkovLevante · huur31-8-26
  • P. RatkovLevante · huur31-8-26
  • S. GigotGigot Samuel · transfervrij30-8-26
  • G. ArtisticoPadova · transfer26-8-26
  • S. FernandesJuve Stabia · huur12-8-26
  • Cristian CuzzarellaCasarano · transfervrij31-7-26

Lazio: belangrijkste feiten

LandItalië
Opgericht1900
StadionStadio Olimpico
Capaciteit68.530
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie A
Positie in de stand1e · 22 punten

Lazio: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Lazio?

Lazio speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio Olimpico (Roma), dat plaats biedt aan 68.530 toeschouwers.

Op welke plaats staat Lazio in de stand?

Lazio staat 1e in de competitie Serie A met 22 punten uit 8 wedstrijden (7 zeges, 1 gelijkspel, 0 nederlagen).

Wanneer speelt Lazio weer?

Volgende wedstrijd: Sassuolo – Lazio, di 27 okt · 18:30 (Serie A).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Lazio?

Laatste competitiewedstrijd: Lazio 2–1 Parma (24-10-26).

Wie is de topscorer van Lazio?

De topscorer van de club in de competitie is D. Frattesi met 3 doelpunten.

Lazio: programma, stand en voorspellingen

Lazio (Italië) speelt dit seizoen in deze competities: Serie A, Coppa Italia, Super Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Serie A staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.