Voetbal
Home › Clubs › Venezia
Venezia

Venezia: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · opgericht in 1907 · Stadio Pierluigi Penzo

Venezia: competities in 2026/27

Venezia: komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Genoa–Venezia
Serie A · Onderlinge duels (H2H)wo 28 okt · 18:30Venezia–InterSerie A · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 12:30Como–Venezia
Serie A · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:45Venezia–Udinese
Serie A · Onderlinge duels (H2H)
ma 23 nov · 20:45Juventus–Venezia
Serie A

Venezia: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVVVV
17-10-26Venezia1–0Napoli
Serie A
12-10-26Atalanta3–1Venezia
Serie A
19-9-26Venezia0–2Lazio
Serie A
11-9-26Venezia2–4Fiorentina
Serie A
6-9-26Frosinone3–2Venezia
Serie A
2-9-26Udinese2–1Venezia
Coppa Italia
28-8-26AC Milan2–0Venezia
Serie A
23-8-26Venezia0–2Lecce
Serie A

Venezia: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Genoa–Venezia
Serie A
wo 28 okt · 18:30Venezia–Inter
Serie A
zo 1 nov · 12:30Como–Venezia
Serie A
vr 6 nov · 20:45Venezia–Udinese
Serie A
ma 23 nov · 20:45Juventus–Venezia
Serie A
zo 29 nov · 18:30Venezia–Bologna
Serie A
zo 6 dec · 18:30Venezia–Sassuolo
Serie A
zo 13 dec · 18:30Cagliari–Venezia
Serie A
zo 20 dec · 18:30Venezia–Monza
Serie A
zo 3 jan · 18:30Torino–Venezia
Serie A
wo 6 jan · 18:30Venezia–AS Roma
Serie A
zo 10 jan · 18:30Parma–Venezia
Serie A
zo 17 jan · 18:30Venezia–Frosinone
Serie A
zo 24 jan · 18:30Inter–Venezia
Serie A
zo 31 jan · 18:30Lazio–Venezia
Serie A
zo 7 feb · 18:30Venezia–Genoa
Serie A
zo 14 feb · 18:30Udinese–Venezia
Serie A
zo 21 feb · 18:30Venezia–Cagliari
Serie A
zo 28 feb · 18:30AS Roma–Venezia
Serie A
zo 7 mrt · 18:30Fiorentina–Venezia
Serie A
zo 14 mrt · 18:30Venezia–Atalanta
Serie A
zo 21 mrt · 18:30Napoli–Venezia
Serie A
zo 4 apr · 18:30Venezia–Parma
Serie A
zo 11 apr · 18:30Bologna–Venezia
Serie A
zo 18 apr · 18:30Venezia–Juventus
Serie A
zo 25 apr · 18:30Venezia–Torino
Serie A
zo 2 mei · 18:30Monza–Venezia
Serie A
zo 9 mei · 18:30Venezia–Como
Serie A
zo 16 mei · 18:30Sassuolo–Venezia
Serie A
zo 23 mei · 18:30Venezia–AC Milan
Serie A
zo 30 mei · 18:30Lecce–Venezia
Serie A
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
17-10-26Venezia1–0Napoli
Serie A
12-10-26Atalanta3–1Venezia
Serie A
19-9-26Venezia0–2Lazio
Serie A
11-9-26Venezia2–4Fiorentina
Serie A
6-9-26Frosinone3–2Venezia
Serie A
2-9-26Udinese2–1Venezia
Coppa Italia
28-8-26AC Milan2–0Venezia
Serie A
23-8-26Venezia0–2Lecce
Serie A
15-8-26Venezia3–2Modena
Coppa Italia

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Venezia: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (13-12-26).

  • M. Šverkoheupblessure

Venezia: positie in de stand – Serie A

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
18Fiorentina71-1-58:174VVGWV
19Parma81-1-65:154VVVWV
20Venezia71-0-66:163WVVVV

Venezia: seizoensstatistieken (Serie A)

Doelpunten voor per wedstrijd0,9
Doelpunten tegen per wedstrijd2,3
Thuis: voor / tegen0,8 / 2,0
Uit: voor / tegen1,0 / 2,7
De nul gehouden1
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten20
Gele kaarten per wedstrijd2,9
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-5-2 (6×)

Venezia: spelersstatistieken (Serie A)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. HainautMID76252183007,41
G. BusioMID43140230107,15
T. BašićMID43040021107,08
B. FranjićVER21340022007,05
J. YeboahAAN753510156007,01
A. AdamsAAN7586202210007,00
A. Bella-KotchapVER31960020006,93
Kike PérezMID76000031306,93
R. SagradoVER52481121006,74
S. SohmMID64090121206,73
P. MazzocchiVER1190000006,70
R. HapsVER53280111106,66
Lamine DaboMID2250000006,65
Þ. HelgasonMID41490021006,58
A. RrahmaniAAN61110032006,56
Juan JesusVER42910000206,53
M. MorenoVER53290020306,48
Toni FernándezMID3580000106,45
R. HalhalVER43160020106,43
L. LauberbachAAN4510000006,38
Thierry CorreiaMID51930031106,34
J. SchingtienneVER74790010306,34
M. DagassoMID1200000106,20

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Venezia

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Venezia

Aanwinsten

  • Toni FernándezBarcelona · huur31-8-26
  • R. MohammedIF Elfsborg · huur31-8-26
  • P. MazzocchiNapoli · huur30-8-26
  • Juan JesusNapoli · transfervrij30-8-26
  • L. MontipòHellas Verona · transfer18-8-26
  • S. SohmFiorentina · huur1-8-26
  • R. HalhalKV Mechelen · transfer31-7-26
  • M. MorenoFiorentina · huur29-7-26

Vertrokken

  • C. LigueHNK Rijeka · huur6-9-26
  • S. El HaddadRudes · huur6-9-26
  • M. FarjiHeerenveen · transfer31-8-26
  • E. BohinenCesena · huur29-8-26
  • Antonio CasasSporting Gijon · huur22-8-26
  • N. LellaHellas Verona · transfer17-8-26
  • G. AltarePescara · transfer13-8-26
  • M. VenturiAvellino · huur10-8-26

Venezia: belangrijkste feiten

LandItalië
Opgericht1907
StadionStadio Pierluigi Penzo
Capaciteit11.150
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie A
Positie in de stand20e · 3 punten

Venezia: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Venezia?

Venezia speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio Pierluigi Penzo (Venezia), dat plaats biedt aan 11.150 toeschouwers.

Op welke plaats staat Venezia in de stand?

Venezia staat 20e in de competitie Serie A met 3 punten uit 7 wedstrijden (1 zege, 0 gelijke spelen, 6 nederlagen).

Wanneer speelt Venezia weer?

Volgende wedstrijd: Genoa – Venezia, zo 25 okt · 15:00 (Serie A).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Venezia?

Laatste competitiewedstrijd: Venezia 1–0 Napoli (17-10-26).

Wie is de topscorer van Venezia?

De topscorer van de club in de competitie is A. Adams met 4 doelpunten.

Venezia: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Venezia (Italië) in alle competities van dit seizoen (Serie A, Coppa Italia): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Serie A staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.