Voetbal
Home › Clubs › Juventus
Juventus

Juventus: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · opgericht in 1897 · Allianz Stadium

Juventus: competities in 2026/27

Juventus: komende wedstrijden

zo 25 okt · 18:00Lecce–JuventusSerie A · Onderlinge duels (H2H)wo 28 okt · 20:45Genoa–JuventusSerie A · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 20:45Juventus–Napoli
Serie A · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 21:00AZ Alkmaar–Juventus
Europa League
zo 8 nov · 20:45Fiorentina–Juventus
Serie A

Juventus: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGWVG
22-10-26Juventus2–2Rennes
Europa League
18-10-26Juventus0–3Lazio
Serie A
15-10-26Celta Vigo1–2Juventus
Europa League
11-10-26Cagliari1–1Juventus
Serie A
20-9-26Juventus2–0Atalanta
Serie A
17-9-26Juventus5–0NEC Nijmegen
Europa League
13-9-26Sassuolo3–2Juventus
Serie A
6-9-26Juventus1–1AC Milan
Serie A

Juventus: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 18:00Lecce–Juventus
Serie A
wo 28 okt · 20:45Genoa–Juventus
Serie A
zo 1 nov · 20:45Juventus–Napoli
Serie A
do 5 nov · 21:00AZ Alkmaar–Juventus
Europa League
zo 8 nov · 20:45Fiorentina–Juventus
Serie A
ma 23 nov · 20:45Juventus–Venezia
Serie A
do 26 nov · 21:00Juventus–Omonia Nicosia
Europa League
zo 29 nov · 18:30Como–Juventus
Serie A
wo 2 dec · 18:00Juventus–Sassuolo
Coppa Italia
zo 6 dec · 18:30Juventus–Udinese
Serie A
do 10 dec · 18:45Hapoel Beer Sheva–Juventus
Europa League
zo 13 dec · 18:30Juventus–Monza
Serie A
zo 20 dec · 18:30AS Roma–Juventus
Serie A
zo 3 jan · 18:30Bologna–Juventus
Serie A
wo 6 jan · 18:30Juventus–Torino
Serie A
zo 10 jan · 18:30Inter–Juventus
Serie A
zo 17 jan · 18:30Juventus–Genoa
Serie A
do 21 jan · 18:45Ferencvarosi TC–Juventus
Europa League
zo 24 jan · 18:30Juventus–Cagliari
Serie A
do 28 jan · 21:00Juventus–Real Sociedad
Europa League
zo 31 jan · 18:30AC Milan–Juventus
Serie A
zo 7 feb · 18:30Juventus–Sassuolo
Serie A
zo 14 feb · 18:30Napoli–Juventus
Serie A
zo 21 feb · 18:30Juventus–Bologna
Serie A
zo 28 feb · 18:30Monza–Juventus
Serie A
zo 7 mrt · 18:30Juventus–AS Roma
Serie A
zo 14 mrt · 18:30Lazio–Juventus
Serie A
zo 21 mrt · 18:30Juventus–Como
Serie A
zo 4 apr · 18:30Torino–Juventus
Serie A
zo 11 apr · 18:30Juventus–Lecce
Serie A
zo 18 apr · 18:30Venezia–Juventus
Serie A
zo 25 apr · 18:30Juventus–Fiorentina
Serie A
zo 2 mei · 18:30Atalanta–Juventus
Serie A
zo 9 mei · 18:30Udinese–Juventus
Serie A
zo 16 mei · 18:30Juventus–Inter
Serie A
zo 23 mei · 18:30Parma–Juventus
Serie A
zo 30 mei · 18:30Juventus–Frosinone
Serie A
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26Juventus2–2Rennes
Europa League
18-10-26Juventus0–3Lazio
Serie A
15-10-26Celta Vigo1–2Juventus
Europa League
11-10-26Cagliari1–1Juventus
Serie A
20-9-26Juventus2–0Atalanta
Serie A
17-9-26Juventus5–0NEC Nijmegen
Europa League
13-9-26Sassuolo3–2Juventus
Serie A
6-9-26Juventus1–1AC Milan
Serie A
29-8-26Juventus2–0Parma
Serie A
23-8-26Frosinone0–1Juventus
Serie A

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Juventus: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • Z. Celikspierblessure
  • F. Conceicaoschouderblessure
  • J. Ekhatorspierblessure
  • N. Gonzalezkuitblessure
  • K. Grabaraknieblessure
  • M. Locatelliknieblessure
  • A. Milikniet in de selectie
  • K. Thuramknieblessure
  • K. Yildizvoetblessure

Juventus: positie in de stand – Serie A

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
8Cagliari84-1-36:913VVGWW
9Napoli83-2-313:1011GVWGW
10Juventus73-2-29:811VGWVG
11Atalanta73-0-410:119VWVVV
12Lecce73-0-49:129WVVWV

Juventus: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
5Olympiakos Piraeus34:19
6Union St. Gilloise38:17
7Juventus39:37
8Beşiktaş39:57
9Sunderland34:27

Juventus: seizoensstatistieken (Serie A)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen1,3 / 1,0
Uit: voor / tegen1,3 / 1,3
De nul gehouden3
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten9
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (5×) · 4-4-2 (1×) · 3-4-2-1 (1×)

Juventus: spelersstatistieken (Serie A)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
F. GattiVER181011107,70
M. LocatelliMID32700110107,53
E. ZhegrovaAAN61462197007,33
K. YıldızMID1690011007,30
BremerVER76302052007,17
Douglas LuizMID757600104107,17
Francisco ConceiçãoMID743211126107,13
P. SarrMID42410031007,00
N. GonzálezAAN635510114006,95
J. LucumíVER64800020206,93
J. DavidAAN1570010006,90
J. BogaAAN41070011006,90
T. KoopmeinersMID61471122006,87
P. KaluluVER76300011006,83
Kerim-Sam AlajbegovićAAN63190184006,83
N. WoltemadeAAN51270051006,80
W. McKennieMID43110021106,73
Z. ÇelikVER75650100106,69
A. CambiasoVER4730011106,65
R. Kolo MuaniAAN762911114006,54
J. OboavwoduoAAN180000006,30
L. KellyVER41510010006,20

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Juventus

Keepers

1K. GrabaraNationaliteitPolenLeeftijd26 jaarLengte195 cmGewicht80 kg
22S. MangiapocoLeeftijd21 jaar
23C. PinsoglioNationaliteitItaliëLeeftijd35 jaarLengte194 cmGewicht85 kg
25G. VicarioNationaliteitItaliëLeeftijd29 jaarLengte194 cmGewicht83 kg
33NetoNationaliteitBraziliëLeeftijd36 jaarLengte190 cmGewicht84 kg
40R. RaduLeeftijd18 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Juventus

Aanwinsten

  • NetoBotafogo · transfervrij27-9-26
  • P. SarrTottenham · huur31-8-26
  • N. WoltemadeNewcastle · huur31-8-26
  • K. GrabaraVfL Wolfsburg · huur24-8-26
  • G. VicarioTottenham · huur17-8-26
  • J. LucumíBologna · transfer16-8-26
  • C. CorradiHellas Verona · huur10-8-26
  • R. Kolo MuaniParis Saint Germain · transfer1-8-26

Vertrokken

  • Ivano SrdocFC Sion · transfer1-9-26
  • J. DavidAtletico Madrid · huur31-8-26
  • Javier GilAtlético Madrid II · huur31-8-26
  • ArthurSantos · transfervrij30-8-26
  • F. MirettiBeşiktaş · huur27-8-26
  • M. PerinPalermo · transfer25-8-26
  • M. Di GregorioBournemouth · huur24-8-26
  • ArthurArthur Melo · transfervrij19-8-26

Juventus: belangrijkste feiten

LandItalië
Opgericht1897
StadionAllianz Stadium
Capaciteit45.666
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie A
Positie in de stand10e · 11 punten

Juventus: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Juventus?

Juventus speelt zijn thuiswedstrijden in Allianz Stadium (Torino), dat plaats biedt aan 45.666 toeschouwers.

Op welke plaats staat Juventus in de stand?

Juventus staat 10e in de competitie Serie A met 11 punten uit 7 wedstrijden (3 zeges, 2 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Juventus weer?

Volgende wedstrijd: Lecce – Juventus, zo 25 okt · 18:00 (Serie A).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Juventus?

Laatste competitiewedstrijd: Juventus 0–3 Lazio (18-10-26).

Wie is de topscorer van Juventus?

De topscorer van de club in de competitie is R. Kolo Muani met 3 doelpunten.

Juventus: programma, stand en voorspellingen

Juventus (Italië) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Serie A, Europa League, Coppa Italia), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Serie A staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.