Voetbal
Home › Clubs › Lecce
Lecce

Lecce: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · opgericht in 1908 · Stadio Comunale Via del Mare

Lecce: competities in 2026/27

Lecce: komende wedstrijden

zo 25 okt · 18:00Lecce–JuventusSerie A · Onderlinge duels (H2H)do 29 okt · 18:30Frosinone–LecceSerie A · Onderlinge duels (H2H)
zo 1 nov · 18:00Lecce–Genoa
Serie A · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 15:00Torino–Lecce
Serie A
za 21 nov · 15:00Lazio–Lecce
Serie A

Lecce: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVVWV
18-10-26Udinese0–3Lecce
Serie A
11-10-26Lecce1–2Bologna
Serie A
20-9-26AC Milan3–0Lecce
Serie A
13-9-26Lecce3–2Monza
Serie A
7-9-26Cagliari1–0Lecce
Serie A
31-8-26Lecce0–4AS Roma
Serie A
23-8-26Venezia0–2Lecce
Serie A
17-8-26Palermo2–0Lecce
Coppa Italia

Lecce: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 18:00Lecce–Juventus
Serie A
do 29 okt · 18:30Frosinone–Lecce
Serie A
zo 1 nov · 18:00Lecce–Genoa
Serie A
za 7 nov · 15:00Torino–Lecce
Serie A
za 21 nov · 15:00Lazio–Lecce
Serie A
zo 29 nov · 18:30Lecce–Atalanta
Serie A
zo 6 dec · 18:30Napoli–Lecce
Serie A
zo 13 dec · 18:30Lecce–Sassuolo
Serie A
zo 20 dec · 18:30Lecce–Inter
Serie A
zo 3 jan · 18:30Como–Lecce
Serie A
wo 6 jan · 18:30Lecce–Parma
Serie A
zo 10 jan · 18:30Fiorentina–Lecce
Serie A
zo 17 jan · 18:30Lecce–Udinese
Serie A
zo 24 jan · 18:30Lecce–Torino
Serie A
zo 31 jan · 18:30Genoa–Lecce
Serie A
zo 7 feb · 18:30Lecce–Napoli
Serie A
zo 14 feb · 18:30Monza–Lecce
Serie A
zo 21 feb · 18:30Lecce–Frosinone
Serie A
zo 28 feb · 18:30Bologna–Lecce
Serie A
zo 7 mrt · 18:30Lecce–Como
Serie A
zo 14 mrt · 18:30Parma–Lecce
Serie A
zo 21 mrt · 18:30AS Roma–Lecce
Serie A
zo 4 apr · 18:30Lecce–Lazio
Serie A
zo 11 apr · 18:30Juventus–Lecce
Serie A
zo 18 apr · 18:30Sassuolo–Lecce
Serie A
zo 25 apr · 18:30Lecce–AC Milan
Serie A
zo 2 mei · 18:30Lecce–Cagliari
Serie A
zo 9 mei · 18:30Inter–Lecce
Serie A
zo 16 mei · 18:30Lecce–Fiorentina
Serie A
zo 23 mei · 18:30Atalanta–Lecce
Serie A
zo 30 mei · 18:30Lecce–Venezia
Serie A
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26Udinese0–3Lecce
Serie A
11-10-26Lecce1–2Bologna
Serie A
20-9-26AC Milan3–0Lecce
Serie A
13-9-26Lecce3–2Monza
Serie A
7-9-26Cagliari1–0Lecce
Serie A
31-8-26Lecce0–4AS Roma
Serie A
23-8-26Venezia0–2Lecce
Serie A
17-8-26Palermo2–0Lecce
Coppa Italia

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Lecce: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • M. Berishabovenbeenblessure
  • L. Coulibalybovenbeenblessure
  • I. Ilicbovenbeenblessure
  • S. Pierottienkelblessure

Lecce: positie in de stand – Serie A

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
10Juventus73-2-29:811VGWVG
11Atalanta73-0-410:119VWVVV
12Lecce73-0-49:129WVVWV
13Bologna82-2-48:108WVWGV
14Sassuolo82-2-412:168VVGVW

Lecce: seizoensstatistieken (Serie A)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,7
Thuis: voor / tegen1,3 / 2,7
Uit: voor / tegen1,3 / 1,0
De nul gehouden2
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten13
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (5×) · 3-5-2 (1×) · 4-2-3-1 (1×)

Lecce: spelersstatistieken (Serie A)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Tiago GabrielVER64212132007,20
L. CoulibalyMID75812174007,09
A. Ahmed FatahAAN62471042007,05
Kialonda GasparVER54261033206,96
Danilo VeigaVER76300200306,94
A. GalloVER64950110006,90
M. BerishaMID180011006,90
I. IlićMID52560220206,86
J. SiebertVER74821021106,81
K. N’DriAAN73061084106,79
O. NgomMID73950042106,76
Olaf GorterMID21061011006,75
C. NdabaVER21350000006,70
Joël MonteiroMID52290021006,62
O. GandelmanMID2120021006,60
Paco EstebanAAN41430031106,58
M. KabaMID3790011006,53
Y. MalehMID74140041106,49
S. PierottiAAN74530032006,40
N. ŠtulićAAN52610042006,32
W. GeubbelsAAN42260084006,20

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Lecce

Keepers

1M. BleveNationaliteitItaliëLeeftijd30 jaarLengte184 cmGewicht84 kg
1P. PenevNationaliteitBulgarijeLeeftijd17 jaar
12C. LupoLeeftijd16 jaar
30W. FalconeNationaliteitItaliëLeeftijd30 jaarLengte195 cmGewicht85 kg
32A. BorbeiNationaliteitRoemeniëLeeftijd22 jaarLengte183 cmGewicht70 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Lecce

Aanwinsten

  • Joël MonteiroBSC Young Boys · transfer30-8-26
  • A. DembéléTorino · huur29-8-26
  • I. IlićTorino · huur26-8-26
  • A. Ahmed FatahEstac Troyes · transfer24-8-26
  • M. BleveCarrarese · transfer18-8-26
  • W. GeubbelsParis FC · transfer1-8-26
  • Ismael DaboBenfica · transfer31-7-26
  • A. ZovkoGais · transfer31-7-26

Vertrokken

  • Owen KouassiGrenoble · huur31-8-26
  • B. BasaricKarlberg · transfervrij30-8-26
  • L. BandaAsswehly · transfer19-8-26
  • Haris KozaracDugopolje · transfervrij19-8-26
  • J. SamoojaHJK Helsinki · huur13-8-26
  • M. PérezD. La Serena · huur12-8-26
  • C. FrüchtlRed Bull Salzburg · transfer4-8-26
  • R. BurneteSudtirol · huur29-7-26

Lecce: belangrijkste feiten

LandItalië
Opgericht1908
StadionStadio Comunale Via del Mare
Capaciteit33.876
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie A
Positie in de stand12e · 9 punten

Lecce: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Lecce?

Lecce speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio Comunale Via del Mare (Lecce), dat plaats biedt aan 33.876 toeschouwers.

Op welke plaats staat Lecce in de stand?

Lecce staat 12e in de competitie Serie A met 9 punten uit 7 wedstrijden (3 zeges, 0 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Lecce weer?

Volgende wedstrijd: Lecce – Juventus, zo 25 okt · 18:00 (Serie A).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Lecce?

Laatste competitiewedstrijd: Udinese 0–3 Lecce (18-10-26).

Wie is de topscorer van Lecce?

De topscorer van de club in de competitie is L. Coulibaly met 2 doelpunten.

Lecce: programma, stand en voorspellingen

Lecce (Italië) speelt dit seizoen in deze competities: Serie A, Coppa Italia. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Serie A staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.