Voetbal
Home › Clubs › 1. FC Köln
1. FC Köln

1. FC Köln: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1948 · RheinEnergieSTADION

1. FC Köln: competities in 2026/27

Bundesliga11e plaats, 8 puntenVolgende: Union Berlin · zo 1 nov · 15:30
DFB-Pokalzestiende finaleVolgende: Union Berlin · di 27 okt · 20:45

1. FC Köln: komende wedstrijden

di 27 okt · 20:451. FC Köln–Union Berlin
DFB-Pokal · Onderlinge duels (H2H)zo 1 nov · 15:30Union Berlin–1. FC KölnBundesliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 15:301. FC Köln–Bayer Leverkusen
Bundesliga
vr 20 nov · 20:30Bayern München–1. FC Köln
Bundesliga
za 28 nov · 15:301. FC Köln–SV Elversberg
Bundesliga

1. FC Köln: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVWVG
24-10-261. FC Köln0–0FC Schalke 04
Bundesliga
16-10-26Eintracht Frankfurt1–01. FC Köln
Bundesliga
11-10-261. FC Köln2–1Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
19-9-26Hamburger SV2–11. FC Köln
Bundesliga
12-9-261. FC Köln1–1Werder Bremen
Bundesliga
4-9-26VfB Stuttgart4–11. FC Köln
Bundesliga
29-8-261. FC Köln3–21899 Hoffenheim
Bundesliga
24-8-26Würzburger Kickers1–21. FC Köln
DFB-Pokal

1. FC Köln: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 20:451. FC Köln–Union Berlin
DFB-Pokal
zo 1 nov · 15:30Union Berlin–1. FC Köln
Bundesliga
zo 8 nov · 15:301. FC Köln–Bayer Leverkusen
Bundesliga
vr 20 nov · 20:30Bayern München–1. FC Köln
Bundesliga
za 28 nov · 15:301. FC Köln–SV Elversberg
Bundesliga
za 5 dec · 15:30FC Augsburg–1. FC Köln
Bundesliga
za 12 dec · 15:301. FC Köln–RB Leipzig
Bundesliga
za 19 dec · 15:30FSV Mainz 05–1. FC Köln
Bundesliga
za 9 jan · 15:301. FC Köln–SC Freiburg
Bundesliga
di 12 jan · 20:301. FC Köln–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 16 jan · 15:30SC Paderborn 07–1. FC Köln
Bundesliga
za 23 jan · 15:301899 Hoffenheim–1. FC Köln
Bundesliga
za 30 jan · 15:301. FC Köln–VfB Stuttgart
Bundesliga
za 6 feb · 15:30Werder Bremen–1. FC Köln
Bundesliga
za 13 feb · 15:301. FC Köln–Hamburger SV
Bundesliga
za 20 feb · 15:30Borussia Mönchengladbach–1. FC Köln
Bundesliga
za 27 feb · 15:301. FC Köln–Eintracht Frankfurt
Bundesliga
di 2 mrt · 20:30FC Schalke 04–1. FC Köln
Bundesliga
za 6 mrt · 15:301. FC Köln–Union Berlin
Bundesliga
za 13 mrt · 15:30Bayer Leverkusen–1. FC Köln
Bundesliga
za 20 mrt · 15:301. FC Köln–Bayern München
Bundesliga
za 3 apr · 15:30SV Elversberg–1. FC Köln
Bundesliga
za 10 apr · 15:301. FC Köln–FC Augsburg
Bundesliga
za 17 apr · 15:30RB Leipzig–1. FC Köln
Bundesliga
za 24 apr · 15:301. FC Köln–FSV Mainz 05
Bundesliga
za 8 mei · 15:30SC Freiburg–1. FC Köln
Bundesliga
za 15 mei · 15:30Borussia Dortmund–1. FC Köln
Bundesliga
za 22 mei · 15:301. FC Köln–SC Paderborn 07
Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-261. FC Köln0–0FC Schalke 04
Bundesliga
16-10-26Eintracht Frankfurt1–01. FC Köln
Bundesliga
11-10-261. FC Köln2–1Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
19-9-26Hamburger SV2–11. FC Köln
Bundesliga
12-9-261. FC Köln1–1Werder Bremen
Bundesliga
4-9-26VfB Stuttgart4–11. FC Köln
Bundesliga
29-8-261. FC Köln3–21899 Hoffenheim
Bundesliga
24-8-26Würzburger Kickers1–21. FC Köln
DFB-Pokal

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

1. FC Köln: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • R. Achebovenbeenblessure
  • T. Dallingaknieblessure
  • T. Hubersknieblessure
  • I. Rondicblessure
  • E. Skhirienkelblessure
  • R. van den Bergspierblessure

1. FC Köln: positie in de stand – Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
9FC Augsburg72-3-217:139GVGVG
10Hamburger SV73-0-46:169VWWWV
111. FC Köln72-2-38:118GVWVG
12SC Paderborn 0772-2-36:98WGVWV
13Eintracht Frankfurt72-2-310:178VWVGW

1. FC Köln: seizoensstatistieken (Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd1,6
Thuis: voor / tegen1,5 / 1,0
Uit: voor / tegen0,7 / 2,3
De nul gehouden1
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten13
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (3×) · 4-3-3 (2×) · 4-3-1-2 (1×)

1. FC Köln: spelersstatistieken (Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
B. SosaVER42960021107,20
T. DallingaAAN31532064007,03
S. El MalaAAN533320156007,00
L. MainaMID74921233007,00
E. SkhiriMID52950221107,00
M. BülterAAN73851098106,99
Jahmai Simpson-PuseyVER65400021106,90
R. AcheAAN41921041006,85
Í. Bergmann JóhannessonMID74761043206,83
T. KraußMID75630042206,77
M. MooreAAN638400124006,76
I. RondićAAN2130000006,70
Paul Michael Junior Okon-EngstlerMID41330010106,63
L. LochoshviliVER76170050106,56
L. WaldschmidtAAN4430021006,53
S. SebulonsenVER42890031006,51
Reigan HeskeyAAN2260010006,40
A. Castro-MontesVER53330000105,38
G. MensahVER43340020205,08
J. ThielmannAAN41480010005,03
J. SchmiedVER4820000004,73

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie 1. FC Köln

Keepers

1M. SchwäbeNationaliteitDuitslandLeeftijd30 jaarLengte190 cmGewicht86 kg
20R. ZielerNationaliteitDuitslandLeeftijd36 jaarLengte188 cmGewicht81 kg
60M. JamesLeeftijd16 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers 1. FC Köln

Aanwinsten

  • B. SosaCrystal Palace · huur31-8-26
  • M. MooreTottenham · huur30-8-26
  • E. SkhiriEintracht Frankfurt · transfer20-8-26
  • T. DallingaBologna · huur16-8-26
  • G. NevesBenfica U19 · transfer7-8-26
  • G. NevesBenfica · transfer7-8-26
  • M. JamesParis Saint Germain · transfervrij23-7-26
  • Paul Michael Junior Okon-EngstlerSydney · transfer22-7-26

Vertrokken

  • E. KujovicZalaegerszegi TE · transfer2-9-26
  • Julian Andreas PauliOdense · huur1-9-26
  • E. BakatukandaVfL Osnabrück · huur31-8-26
  • Y. NiangFC St. Pauli · huur26-8-26
  • M. Ouro-TagbaVfL Bochum · transfer9-8-26
  • F. SchentenRoda · huur27-7-26
  • J. GazibegovićWidzew Łódź · huur25-7-26
  • T. SchmitzSV Meppen · transfervrij23-7-26

1. FC Köln: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1948
StadionRheinEnergieSTADION
Capaciteit50.076
Ondergrondnatuurgras
CompetitieBundesliga
Positie in de stand11e · 8 punten

1. FC Köln: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt 1. FC Köln?

1. FC Köln speelt zijn thuiswedstrijden in RheinEnergieSTADION (Köln), dat plaats biedt aan 50.076 toeschouwers.

Op welke plaats staat 1. FC Köln in de stand?

1. FC Köln staat 11e in de competitie Bundesliga met 8 punten uit 7 wedstrijden (2 zeges, 2 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt 1. FC Köln weer?

Volgende wedstrijd: 1. FC Köln – Union Berlin, di 27 okt · 20:45 (DFB-Pokal).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van 1. FC Köln?

Laatste competitiewedstrijd: 1. FC Köln 0–0 FC Schalke 04 (24-10-26).

Wie is de topscorer van 1. FC Köln?

De topscorer van de club in de competitie is Í. Bergmann Jóhannesson met 3 doelpunten.

1. FC Köln: programma, stand en voorspellingen

1. FC Köln (Duitsland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Bundesliga, DFB-Pokal), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Bundesliga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.