Voetbal
Home › Clubs › Borussia Dortmund
Borussia Dortmund

Borussia Dortmund: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1909 · SIGNAL IDUNA PARK

Borussia Dortmund: competities in 2026/27

Bundesliga1e plaats, 17 puntenVolgende: Bayern München · za 31 okt · 18:30Champions League13e plaats, 6 puntenVolgende: Real Betis · wo 4 nov · 21:00
Emirates Cupfinale
Super Cupfinale
DFB-Pokalzestiende finaleVolgende: Werder Bremen · di 27 okt · 20:45

Borussia Dortmund: komende wedstrijden

di 27 okt · 20:45Borussia Dortmund–Werder Bremen
DFB-Pokal · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 18:30Bayern München–Borussia DortmundBundesliga · Onderlinge duels (H2H)
wo 4 nov · 21:00Borussia Dortmund–Real Betis
Champions League
za 7 nov · 15:30Borussia Dortmund–SV Elversberg
Bundesliga
za 21 nov · 15:30Borussia Mönchengladbach–Borussia Dortmund
Bundesliga

Borussia Dortmund: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGGWW
24-10-26Borussia Dortmund1–0Eintracht Frankfurt
Bundesliga
20-10-26Sabah FA1–2Borussia Dortmund
Champions League
17-10-26Union Berlin0–0Borussia Dortmund
Bundesliga
14-10-26Bodo/Glimt1–0Borussia Dortmund
Champions League
9-10-26Borussia Dortmund2–2Werder Bremen
Bundesliga
19-9-26VfB Stuttgart0–1Borussia Dortmund
Bundesliga
12-9-26Borussia Dortmund3–0SC Paderborn 07
Bundesliga
8-9-26Borussia Dortmund3–2Villarreal
Champions League

Borussia Dortmund: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 20:45Borussia Dortmund–Werder Bremen
DFB-Pokal
za 31 okt · 18:30Bayern München–Borussia Dortmund
Bundesliga
wo 4 nov · 21:00Borussia Dortmund–Real Betis
Champions League
za 7 nov · 15:30Borussia Dortmund–SV Elversberg
Bundesliga
za 21 nov · 15:30Borussia Mönchengladbach–Borussia Dortmund
Bundesliga
di 24 nov · 21:00Arsenal–Borussia Dortmund
Champions League
zo 29 nov · 19:30Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 5 dec · 15:30FC Schalke 04–Borussia Dortmund
Bundesliga
wo 9 dec · 21:00Borussia Dortmund–Inter
Champions League
za 12 dec · 15:30Borussia Dortmund–FC Augsburg
Bundesliga
za 19 dec · 15:30RB Leipzig–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 9 jan · 15:30Borussia Dortmund–FSV Mainz 05
Bundesliga
di 12 jan · 20:301. FC Köln–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 16 jan · 15:30Borussia Dortmund–SC Freiburg
Bundesliga
di 19 jan · 21:00Aston Villa–Borussia Dortmund
Champions League
za 23 jan · 15:30Hamburger SV–Borussia Dortmund
Bundesliga
wo 27 jan · 21:00Borussia Dortmund–AEK Athens FC
Champions League
za 30 jan · 15:30Borussia Dortmund–1899 Hoffenheim
Bundesliga
za 6 feb · 15:30SC Paderborn 07–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 13 feb · 15:30Borussia Dortmund–VfB Stuttgart
Bundesliga
za 20 feb · 15:30Werder Bremen–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 27 feb · 15:30Borussia Dortmund–Union Berlin
Bundesliga
di 2 mrt · 20:30Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 6 mrt · 15:30Borussia Dortmund–Bayern München
Bundesliga
za 13 mrt · 15:30SV Elversberg–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 20 mrt · 15:30Borussia Dortmund–Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
za 3 apr · 15:30Bayer Leverkusen–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 10 apr · 15:30Borussia Dortmund–FC Schalke 04
Bundesliga
za 17 apr · 15:30FC Augsburg–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 24 apr · 15:30Borussia Dortmund–RB Leipzig
Bundesliga
za 8 mei · 15:30FSV Mainz 05–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 15 mei · 15:30Borussia Dortmund–1. FC Köln
Bundesliga
za 22 mei · 15:30SC Freiburg–Borussia Dortmund
Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Borussia Dortmund1–0Eintracht Frankfurt
Bundesliga
20-10-26Sabah FA1–2Borussia Dortmund
Champions League
17-10-26Union Berlin0–0Borussia Dortmund
Bundesliga
14-10-26Bodo/Glimt1–0Borussia Dortmund
Champions League
9-10-26Borussia Dortmund2–2Werder Bremen
Bundesliga
19-9-26VfB Stuttgart0–1Borussia Dortmund
Bundesliga
12-9-26Borussia Dortmund3–0SC Paderborn 07
Bundesliga
8-9-26Borussia Dortmund3–2Villarreal
Champions League
5-9-261899 Hoffenheim2–3Borussia Dortmund
Bundesliga
1-9-26HEBC0–5Borussia Dortmund
DFB-Pokal
29-8-26Borussia Dortmund2–0Hamburger SV
Bundesliga
22-8-26Borussia Dortmund1–2Bayern München
Super Cup
9-8-26Arsenal2–3Borussia Dortmund
Emirates Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Borussia Dortmund: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • E. Canknieblessure
  • K. Karetsasenkelblessure
  • G. Konstanteliasknieblessure
  • J. Lermaspierblessure
  • K. Pratesspierblessure

Borussia Dortmund: positie in de stand – Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Borussia Dortmund75-2-012:417WGGWW
2Bayern München64-2-022:514WGWWG
3SC Freiburg64-1-115:613VWGWW

Borussia Dortmund: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
11Club Brugge KV39:66
12Sporting CP37:46
13Borussia Dortmund35:46
14Bayern München310:55
15AS Roma38:54

Borussia Dortmund: seizoensstatistieken (Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,7
Doelpunten tegen per wedstrijd0,6
Thuis: voor / tegen2,0 / 0,5
Uit: voor / tegen1,3 / 0,7
De nul gehouden5
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten15
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (6×) · 3-4-3 (1×)

Borussia Dortmund: spelersstatistieken (Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
N. SchlotterbeckVER54371052107,91
F. NmechaMID74932094107,48
W. AntonVER76300120107,44
J. RyersonMID65020010207,22
Kouakou Joane GadouVER65130021107,12
C. ChukwuemekaMID2470000007,10
M. BeierMID744321114107,09
D. SvenssonVER76081021107,09
R. BensebaïniVER31110010007,04
J. BellinghamMID74710220207,01
Fábio SilvaAAN62322162006,98
J. VeermanMID62960141206,93
Kauã PratesVER1110010006,90
L. ReggianiVER1270000106,90
K. KaretsasAAN51900164006,88
S. GuirassyAAN7611221810106,71
E. NwaneriMID63320075106,67
G. KonstanteliasAAN1540020006,60
M. AlbertAAN1200000006,60
M. SabitzerMID62180162006,57
F. ManéVER2480000004,53
S. InacioAAN130000014,30

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Borussia Dortmund

Keepers

1G. KobelNationaliteitZwitserlandLeeftijd28 jaarLengte195 cmGewicht88 kg
30P. DrewesNationaliteitDuitslandLeeftijd32 jaarLengte194 cmGewicht87 kg
31S. OstrzinskiLeeftijd22 jaar
33A. MeyerNationaliteitDuitslandLeeftijd34 jaarLengte195 cmGewicht90 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Borussia Dortmund

Aanwinsten

  • E. NwaneriArsenal · huur31-8-26
  • J. VeermanPSV Eindhoven · transfer17-8-26
  • G. KonstanteliasPAOK · transfer16-8-26
  • Kauã PratesCruzeiro · transfer8-8-26
  • K. KaretsasGenk · transfer2-8-26
  • T. YamamotoGamba Osaka · huur6-7-26
  • J. LermaIndependiente del Valle · transfer30-6-26
  • Kouakou Joane GadouRed Bull Salzburg · transfer30-6-26

Vertrokken

  • Elias BenkaraSpVgg Greuther Fürth · huur27-8-26
  • D. RamajFC Copenhagen · huur16-8-26
  • Almugera Raouf Mohammed KabarNEC Nijmegen · huur13-8-26
  • Yan CoutoComo · huur5-8-26
  • J. BrandtAjax · transfervrij30-7-26
  • K. AdeyemiBarcelona · transfer22-7-26
  • P. AningTelstar · transfervrij22-7-26
  • S. ÖzcanBeşiktaş · transfervrij8-7-26

Borussia Dortmund: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1909
StadionSIGNAL IDUNA PARK
Capaciteit81.365
Ondergrondnatuurgras
CompetitieBundesliga
Positie in de stand1e · 17 punten

Borussia Dortmund: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Borussia Dortmund?

Borussia Dortmund speelt zijn thuiswedstrijden in SIGNAL IDUNA PARK (Dortmund), dat plaats biedt aan 81.365 toeschouwers.

Op welke plaats staat Borussia Dortmund in de stand?

Borussia Dortmund staat 1e in de competitie Bundesliga met 17 punten uit 7 wedstrijden (5 zeges, 2 gelijke spelen, 0 nederlagen).

Wanneer speelt Borussia Dortmund weer?

Volgende wedstrijd: Borussia Dortmund – Werder Bremen, di 27 okt · 20:45 (DFB-Pokal).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Borussia Dortmund?

Laatste competitiewedstrijd: Borussia Dortmund 1–0 Eintracht Frankfurt (24-10-26).

Wie is de topscorer van Borussia Dortmund?

De topscorer van de club in de competitie is S. Guirassy met 6 doelpunten.

Borussia Dortmund: programma, stand en voorspellingen

Borussia Dortmund (Duitsland) speelt dit seizoen in deze competities: Bundesliga, Champions League, Emirates Cup, Super Cup, DFB-Pokal. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Bundesliga staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.