Voetbal
Home › Clubs › FC Schalke 04
FC Schalke 04

FC Schalke 04: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1904 · VELTINS-Arena

FC Schalke 04: competities in 2026/27

Bundesliga16e plaats, 6 puntenVolgende: RB Leipzig · za 31 okt · 15:30
DFB-Pokalzestiende finaleVolgende: Dynamo Dresden · wo 28 okt · 18:00

FC Schalke 04: komende wedstrijden

wo 28 okt · 18:00Dynamo Dresden–FC Schalke 04
DFB-Pokalza 31 okt · 15:30FC Schalke 04–RB LeipzigBundesliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 19:301899 Hoffenheim–FC Schalke 04
Bundesliga
za 21 nov · 18:30FC Schalke 04–VfB Stuttgart
Bundesliga
za 28 nov · 15:30SC Paderborn 07–FC Schalke 04
Bundesliga

FC Schalke 04: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVVGW
24-10-261. FC Köln0–0FC Schalke 04
Bundesliga
17-10-26FC Schalke 040–1FSV Mainz 05
Bundesliga
11-10-26SC Freiburg2–1FC Schalke 04
Bundesliga
20-9-26FC Schalke 040–0SV Elversberg
Bundesliga
11-9-26Union Berlin1–3FC Schalke 04
Bundesliga
5-9-26FC Schalke 040–0Bayern München
Bundesliga
30-8-26FC Augsburg3–0FC Schalke 04
Bundesliga
24-8-26Hallescher FC2–5FC Schalke 04
DFB-Pokal

FC Schalke 04: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 18:00Dynamo Dresden–FC Schalke 04
DFB-Pokal
za 31 okt · 15:30FC Schalke 04–RB Leipzig
Bundesliga
zo 8 nov · 19:301899 Hoffenheim–FC Schalke 04
Bundesliga
za 21 nov · 18:30FC Schalke 04–VfB Stuttgart
Bundesliga
za 28 nov · 15:30SC Paderborn 07–FC Schalke 04
Bundesliga
za 5 dec · 15:30FC Schalke 04–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 12 dec · 15:30Hamburger SV–FC Schalke 04
Bundesliga
za 19 dec · 15:30FC Schalke 04–Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
za 9 jan · 15:30Eintracht Frankfurt–FC Schalke 04
Bundesliga
di 12 jan · 20:30FC Schalke 04–Werder Bremen
Bundesliga
za 16 jan · 15:30Bayer Leverkusen–FC Schalke 04
Bundesliga
za 23 jan · 15:30FC Schalke 04–FC Augsburg
Bundesliga
za 30 jan · 15:30Bayern München–FC Schalke 04
Bundesliga
za 6 feb · 15:30FC Schalke 04–Union Berlin
Bundesliga
za 13 feb · 15:30SV Elversberg–FC Schalke 04
Bundesliga
za 20 feb · 15:30FC Schalke 04–SC Freiburg
Bundesliga
za 27 feb · 15:30FSV Mainz 05–FC Schalke 04
Bundesliga
di 2 mrt · 20:30FC Schalke 04–1. FC Köln
Bundesliga
za 6 mrt · 15:30RB Leipzig–FC Schalke 04
Bundesliga
za 13 mrt · 15:30FC Schalke 04–1899 Hoffenheim
Bundesliga
za 20 mrt · 15:30VfB Stuttgart–FC Schalke 04
Bundesliga
za 3 apr · 15:30FC Schalke 04–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 10 apr · 15:30Borussia Dortmund–FC Schalke 04
Bundesliga
za 17 apr · 15:30FC Schalke 04–Hamburger SV
Bundesliga
za 24 apr · 15:30Borussia Mönchengladbach–FC Schalke 04
Bundesliga
za 8 mei · 15:30FC Schalke 04–Eintracht Frankfurt
Bundesliga
za 15 mei · 15:30Werder Bremen–FC Schalke 04
Bundesliga
za 22 mei · 15:30FC Schalke 04–Bayer Leverkusen
Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-261. FC Köln0–0FC Schalke 04
Bundesliga
17-10-26FC Schalke 040–1FSV Mainz 05
Bundesliga
11-10-26SC Freiburg2–1FC Schalke 04
Bundesliga
20-9-26FC Schalke 040–0SV Elversberg
Bundesliga
11-9-26Union Berlin1–3FC Schalke 04
Bundesliga
5-9-26FC Schalke 040–0Bayern München
Bundesliga
30-8-26FC Augsburg3–0FC Schalke 04
Bundesliga
24-8-26Hallescher FC2–5FC Schalke 04
DFB-Pokal

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

FC Schalke 04: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • K. Karamanspierblessure
  • D. Ljubicicknieblessure
  • R. Schallenbergafwezig
  • M. Syllaafwezig
  • M. Woberspierblessure

FC Schalke 04: positie in de stand – Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
141899 Hoffenheim62-0-411:146WVVWV
15VfB Stuttgart72-0-510:136VVWVV
16FC Schalke 0471-3-34:76GVVGW
17Union Berlin71-3-36:186GGWVV
18Borussia Mönchengladbach71-0-611:223WVVVV

FC Schalke 04: seizoensstatistieken (Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd0,6
Doelpunten tegen per wedstrijd1,0
Thuis: voor / tegen0,0 / 0,3
Uit: voor / tegen1,0 / 1,5
De nul gehouden3
Niet gescoord5

Kaarten

Gele kaarten8
Gele kaarten per wedstrijd1,1
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (6×) · 5-4-1 (1×)

FC Schalke 04: spelersstatistieken (Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
H. KuruçayVER64960010107,53
N. KatićVER65070010107,15
A. AouchicheAAN64111085007,13
T. BeckerVER64330000007,03
R. GosensVER64121051007,02
S. TanakaMID54170011006,90
K. KaramanAAN53601042006,88
J. Dina EbimbeMID52820031106,74
M. WöberVER61801011006,72
A. GantenbeinMID21390110006,70
A. GantenbeinMID21390110006,70
S. El-FaouziMID65400053006,67
S. El-FaouziMID75830063006,66
D. LjubičićMID31850011006,63
Vitalie BeckerMID51650000106,59
E. DžekoAAN51670020006,58
J. AdamuAAN42300142006,55
M. SyllaAAN42870042006,53
R. SchallenbergMID3950011016,50
Hwang Hee-ChanAAN4710111106,43
J. BachmannMID1100000006,30
M. AyhanVER2330000004,37
L. VozarMID1160000003,15

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie FC Schalke 04

Keepers

1L. KariusNationaliteitDuitslandLeeftijd32 jaarLengte189 cmGewicht87 kg
22K. MüllerNationaliteitDuitslandLeeftijd34 jaarLengte190 cmGewicht94 kg
36J. SiebekingLeeftijd19 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers FC Schalke 04

Aanwinsten

  • Hwang Hee-ChanWolves · huur31-8-26
  • J. Dina EbimbeEintracht Frankfurt · transfer6-8-26
  • M. WöberLeeds · transfervrij21-7-26
  • R. GosensFiorentina · huur16-7-26
  • K. Müller1. FC Heidenheim · transfer7-7-26
  • J. AdamuSC Freiburg · transfer30-6-26
  • S. TanakaFortuna Düsseldorf · transfer30-6-26
  • I. HamacheAmiens · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • D. LeonardAlemannia Aachen · huur31-8-26
  • C. GomisTenerife · huur31-8-26
  • M. WasinskiAlmere City FC · huur24-8-26
  • M. ZalazarKustosija · transfervrij5-8-26
  • M. WallentowitzSpVgg Greuther Fürth · huur23-7-26
  • Luca PodlechAalesund · huur13-7-26
  • Felipe SánchezSantos Laguna · huur4-7-26
  • Max LambyHavelse · transfervrij2-7-26

FC Schalke 04: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1904
StadionVELTINS-Arena
Capaciteit62.278
Ondergrondnatuurgras
CompetitieBundesliga
Positie in de stand16e · 6 punten

FC Schalke 04: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt FC Schalke 04?

FC Schalke 04 speelt zijn thuiswedstrijden in VELTINS-Arena (Gelsenkirchen), dat plaats biedt aan 62.278 toeschouwers.

Op welke plaats staat FC Schalke 04 in de stand?

FC Schalke 04 staat 16e in de competitie Bundesliga met 6 punten uit 7 wedstrijden (1 zege, 3 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt FC Schalke 04 weer?

Volgende wedstrijd: Dynamo Dresden – FC Schalke 04, wo 28 okt · 18:00 (DFB-Pokal).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van FC Schalke 04?

Laatste competitiewedstrijd: 1. FC Köln 0–0 FC Schalke 04 (24-10-26).

Wie is de topscorer van FC Schalke 04?

De topscorer van de club in de competitie is E. Džeko met 2 doelpunten.

FC Schalke 04: programma, stand en voorspellingen

FC Schalke 04 (Duitsland) speelt dit seizoen in deze competities: Bundesliga, DFB-Pokal. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Bundesliga staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.